• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ladnie Sie bawisz

a jak sie bic jak typek biega mcekami i pisze ze nie bedzie sie bil tylko snejkowal to dotrzyj do takiego to juz z siwkiem chyba latwiej sie dogadac a ten niech zdechnie i dalej tam dzieci na eski jebie aelo
 
We śmietniku tak jak byłeś nohandem, tak dalej jesteś bo jakiegoś zjebanego skrypta każdy se potrafi włączyć, nie spodziewałem się, że jakiś jebany szczoch z shadowa zrobi 8.6 i każdy będzie biegał na antypushu przez całe battle, koniec otsa confirmed
 
Dla mnie to jest po prostu smieszne co on robi.
A tym co napisalem chcialem tobie tylko przekazac, ze on sie cieszy jak ty sie denerwujesz a wiec nie badz taki naiwny i nie rob postow podnaszacych jego ego. A tym, ze ludzie pisza ze gosciu pushuje na pushmaxie i takie pierdoly pokazuje jacy mierni oni sa.
Samego mnie to przerazilo jak widzialem, ze gosciu spedza swoj caly wolny czas, ktory ma do dyspozycji, przed kompem robiac chary, przenoszac chary i zabijanie ludzi przez 15 godzin dziennie na OTS gdzie sie traci 30 %, o niewazne ktorej godzinie. Troche mi tu no lajfem zajechalo.
@Trampek Na LEb Widze, ze cie to troche ruszylo jak cie zapierdolil na cipe. Zacznij oddychac przez spodnie. Dla mnie to na serio jest zabawne co gosciu robi.
chyba mnie cisna
 
We śmietniku tak jak byłeś nohandem, tak dalej jesteś bo jakiegoś zjebanego skrypta każdy se potrafi włączyć, nie spodziewałem się, że jakiś jebany szczoch z shadowa zrobi 8.6 i każdy będzie biegał na antypushu przez całe battle, koniec otsa confirmed
skrypta? chuj, ze na magebocie gram niedojebana kurwo bez rak. Z reszta pierdole tu odpisywac jak jakis niedojeb i tak tego nie pojmie, strzala
 
Sam Zabijamy Pofatygowal sie najpierw o 12 na mcekach , potem o 3 wastowali mi bota i wyjebali na -2 a teraz zajebali mi eczka na hive


Mar 28 2015, 12:46:28 Killed at Level 183 by Queue
Most damage
and by Mvp Lucek

powiem tylko tyle chcesz sie bawic ja jestem wstanie kupic dedyka zrobic skrypta i postawic na kazdym respie gdzie boca twoje przydupasy chary zebys tylko kurwo nie bocila bez zycia
mozesz ode mnie chary kupic jak cos
 
gajs co to rl life
bawcie sie dobrze ;d
34j1x00.jpg
ja jezdze na 2 kolkach tylko na rowerze, :D jak jebniesz tym to nic po tobie nie zostanie, dlatego auto rules
 
Back
Top