• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Legalizacja Marihuany w Polsce

Status
Not open for further replies.
Samme, nie zamykaj tematu w środku dyskusji, bo ona nadal trwa. Dział jest dla polaczków i daj nam trochę pogadać <_<
 
Jestem definitywnie za, przynajmniej sytuacja panstwa by sie poprawila, bierzmy przyklad z takich panstw jak Holandia ;)
 
Dobra, koniec tego spamowania.
Nie będzie żadnej legalizacji , i musicie się z tym pogodzić. Ciekaw jestem, dlaczego każdy z tych 'inteligentnych' użytkowników jest przeciw.

Od razu nasuwa się obraz np. takiego Donaja , z kapslem Lecha na czole i blantem w ręku i cieszącym japę 'bo mu fajnie, bo se pali heh'.

I wiadomo, że rząd dawno by zalegalizował zioło, gdyby nie kozaczki pokroju Donaja. Sherlok jest wyjątkiem, bo od razu widać, kto chciałby palić dla przyjemności a kto dla zasady 'bo fajnie ryje czaszke'...

Jestem chujem, wiem.

Pozdrawiam.

Albo takiego sammiego, któremu władza uderza do głowy, myśli ze ma gm na forum i tylko jego słowo się liczy. Jesteś taki cwany, na forum napiszesz "lebki", "gówniarze", a na ulicy do nich nie podedziesz bo jesteś cipka i obaj dobrze o tym wiemy :)

A no i problemy z czytaniem panie summy, pisałem w paru postach że pale okazyjnie i żeby się dobrze bawić o0? zdziwiony?

Warto przeczytać za nim się coś napisze, panie WIELKI _

A tak wogóle, taki kozak w necie jesteś ... ;>
 
Samme, nie zamykaj tematu w środku dyskusji, bo ona nadal trwa. Dział jest dla polaczków i daj nam trochę pogadać <_<

Nie dam bo ten wątek nie ma ANI celu, ANI sensu.

Albo takiego sammiego, któremu władza uderza do głowy, myśli ze ma gm na forum i tylko jego słowo się liczy. Jesteś taki cwany, na forum napiszesz "lebki", "gówniarze", a na ulicy do nich nie podedziesz bo jesteś cipka i obaj dobrze o tym wiemy :)

A no i problemy z czytaniem panie summy, pisałem w paru postach że pale okazyjnie i żeby się dobrze bawić o0? zdziwiony?

Warto przeczytać za nim się coś napisze, panie WIELKI _

A tak wogóle, taki kozak w necie jesteś ... ;>

Władza ma gówno do tego - traktuje każdego równo, no może z wyjątkiem ludzi Twojego pokroju, jesteś zajebisty bo pijesz Lecha SZACUN! A przecież sam napisałeś , że palisz żeby mieć 'dobrą fazę'.

A co do dyskusji o kozaku w necie, to nie interesuje mnie Twoje zdanie, piszesz to każdemu, który chociaż w najmniejszym stopniu Cię pociśnie, więc nie będę dalej komentował.
Twoim poziom intelektualny jest zbyt niski, abyś mógł kogokolwiek chociaż trochę zainteresować swoją osobą, bo nie jesteś ani interesujący , ani fajny, pijesz Lechy , zbierasz kapsle, i palisz zioło, aby mieć 'dobrą fazę', w sumie to ciekawe masz to życie. No ale cóż - nie wnikam, każdy orze jak może ;).

I żeby nie było , że przed Tobą zamykam temat jak chcesz głębszej dyskusji to PM/VM.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top