• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Level spada do 1 - NIE KAŻDEMU

EmmaA

JigglyPuff
Joined
Aug 11, 2008
Messages
462
Reaction score
0
Location
Kraków, Poland
Cześć,
Mam taki problem.
Posiadam silnik 0.3.4 TFS'a. Mam taki problem, że gdy ktoś padnie, to level mu spada do 1.. <-- nie każdemu, niekórym spada dobrze, niektórym do 1..
Nie wina blessów, bo wyłączyłem i dalej spadają;/

Proszę o pomoc.
dziex
 
Odpal niemodyfikwoany tfs 0.3.4 w sensie, bez dodatkowych skryptów actions, itd. Stwórz kilka postaci 100+lvl i sprawdź jak spada level, jeśli wszystko będzie ok, to zawinił jakiś Twój skrypt.
 
Nie sadze by zawinil skrypt bo nie dodawalismy nic co by moglo sie bezposrednio mieszac w playerDeath.
 
Wole mega zdebugowanego i crashującego TFS niż czystą OpenTibie >.< która sie nie nadaje do użytku.. W ogóle nie ma czego porównywać. Zresztą lepiej jak jest taki podział, że oni zajmują się tymi ważniejszymi rzeczami (na których TFS zresztą bazuje), a TFS more user friendly :)
 
To jest wina tfs 0.3 na 0.2 nie mialem takiego bledu nigdy tak samo jak na otserv (reportnolem to kiedys juz na bug tracker lecz elf nie mogl tego zreprodukowac ) a btw slaw nie zgodze sie z toba wszystko co uzywalem na tfsie tam tez jest (no oczywiscie jezeli masz multi-world i inne bajery to tam tego narazie nie znajdziesz :) )
Sry ale dla mnie stabilnosc jest wazniejsza niz bajery takie jak multi-world czy 0.3 quest system ;f.
 
A duzo miales walenia sie ze skryptami LUA?

troche mialem ... nie powiem ze mi to troche zajelo jezeli masz 0.2 nie bedzie tam duzo problemow za bardzo jak 0.3 troche bedziesz musial sie pobawic szczegolnie z luasql/dbexecute.
 
Jeśli multiworld i quest system to dla Ciebie wszystko co nowego w TFS 0.3 to niestety ale jesteś w wielkim błędzie.

Śledzę zmiany na bieżąco od pierwszej rewizji 0.3, i TFS wychodzi tylko na +

I nie chce nikogo do niczego przekonywać, bo zbyt wiele było by tu argumentów.. generalnie OTServ jest pusty jak ser szwajcarski, a developerzy ani myślą o dodaniu czegoś użytecznego. I chwała im za to, niech OTServ będzie tylko podstawą, a TFS do użytku ;p Zresztą trudno by im było cokolwiek tam dodać, jak ja widze ich podejście, niby wszystko można w LUA, i tym ich sposobem 'access' do komend chcieli robić w .LUA, widzicie to żeby przekopywać 50 plików i ustawiać access? Albo setPlayerGroupId(cid, group) jest dla nich nie użyteczne. Tak samo 345345 innych funkcji których brakuje, a są w TFS. TFS generalnie dąży do tego aby końcowy użytkownik mógł wszystko zmodyfikować na własne potrzeby bez ingerencji w kody źródłowe. To jest właśnie to 'more userfriendly' i powód dla którego TFS dzisiaj dominuje na scenie OT.
 
Sa ludzie którzy wolą sami sobie zrobić
Bo ja jak widze tfs 0.3+

To mnie nerwy łapią.
Mystic Script byl najlepszy i jest.
Bo na 0.3.+ trzeba polowe rzczy samemu dodac lub poprawić...
 
Back
Top