• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Level spada do 1 - NIE KAŻDEMU

Hmm dziwne mam ten sam problem... I loss w bazi enie wiem jakim cudem mam ustawione na 100 powinno byc 10 tam? Nie wiem czy to samo sie zmienia czy nie niektorzy mieli 100 wpisane tam. Moze wypowiedzialby sie na tem temat ktos kto wie cos wiecej i moze pomoc? Elf, slawkens?
 
Last edited:
Jeśli multiworld i quest system to dla Ciebie wszystko co nowego w TFS 0.3 to niestety ale jesteś w wielkim błędzie.

Śledzę zmiany na bieżąco od pierwszej rewizji 0.3, i TFS wychodzi tylko na +

I nie chce nikogo do niczego przekonywać, bo zbyt wiele było by tu argumentów.. generalnie OTServ jest pusty jak ser szwajcarski, a developerzy ani myślą o dodaniu czegoś użytecznego. I chwała im za to, niech OTServ będzie tylko podstawą, a TFS do użytku ;p Zresztą trudno by im było cokolwiek tam dodać, jak ja widze ich podejście, niby wszystko można w LUA, i tym ich sposobem 'access' do komend chcieli robić w .LUA, widzicie to żeby przekopywać 50 plików i ustawiać access? Albo setPlayerGroupId(cid, group) jest dla nich nie użyteczne. Tak samo 345345 innych funkcji których brakuje, a są w TFS. TFS generalnie dąży do tego aby końcowy użytkownik mógł wszystko zmodyfikować na własne potrzeby bez ingerencji w kody źródłowe. To jest właśnie to 'more userfriendly' i powód dla którego TFS dzisiaj dominuje na scenie OT.

O co chodzi ci z tym accessem ,chca zrobic komendy w talkactions co w tym zlego ???
Ja praktycznie do sourcow nic nie dodawalem kazdy skrypt mi smiga jak trzeba;].
 
w tfs 0.3.4 loss_experience powinnien byc ustawiony na 100

Code:
UPDATE players SET loss_experience = 100;
kiedy serwer jest offline/zamkniety, zapewne tez i inne wpisy bedzie trzeba zmodyfikowac
 
Narazie hmm. Nikt nie plul sie ze lvl mu polecial do 1 :D Ale mam inny problem. Dlaczego niektorym w bazie z powrotem ustawilo loss na 10 ? ;|
EDIT:
Chyba znalazlem rozwiazanie powodem tego ze ustawialo sie na 10 byly chyba stare pliki creaturescript. Pliki podmienilem zobaczymy co dalej ;]
 
Last edited:
Ja tak miałem, jak wrzuciłem błedny skrypt !bless. Jezeli macie przypadkiem takowy skrypt, spróbujcie uzyc NPC.
 
Back
Top