• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Liczba graczy na OTS

Wooya

New Member
Joined
Nov 16, 2010
Messages
59
Reaction score
3
Czy wy też to zauważyliście, że ostatnimi czasy mniej ludzi gra na OTS? Wystarczy wejść na jakąś listę OTS i od razu widać że liczba graczy spadła i to o sporo. Co się dzieje? :(
 
No cóż, tibia się starzeje? Konkurencja? Brak sensownych OTsów które nie padną po 5 minutach. Już nie wspominając o tym że bardzo wiele ots'ow nie jest na listach.

@zaneria hoster - ty się tak nie chwal swoim szczęściem bo cie zddosują, haterzy ^^
 
Last edited:
no bo dużo ludzi wróciło na real tibie, ja sam tam zaczołem grać, dużo teamów idzie na real bo otsy upadają, chociaż mój serwer jakoś się trzyma i nie narzekam :p wystarczy serwer bez crashy i atmosfera plus + update 2x w tygodniu i gracze są :)
 
Otsy to dno ! jak widzę co raz więcej własnych map jest i one jakoś nie upadają : D - rl lepsza.
 
w ogole sie nie znacie :|
rl tibia upada i gra coraz mniej osob - kazdy przechodzi na otsy
3 lata temu na rl gralo po 100k osob, dzis max 35k
 
w ogole sie nie znacie :|
rl tibia upada i gra coraz mniej osob - kazdy przechodzi na otsy
3 lata temu na rl gralo po 100k osob, dzis max 35k

100k?

Overall Maximum: 64028 players (on Nov 28 2007, 19:26:00 CET)
 
Czy wy też to zauważyliście, że ostatnimi czasy mniej ludzi gra na OTS? Wystarczy wejść na jakąś listę OTS i od razu widać że liczba graczy spadła i to o sporo. Co się dzieje? :(

Nie spadła, nie pierdol...
Po prostu nie ma dobrych OTS'ów, jak na razie.
Wiesz ile OTS'ów nie jest na listach ?:)
 
Nie jest tak źle, wręcz przeciwnie, u mnie jest coraz lepiej ;)
 
może i to dobrze ? skuteczna metoda oduczyć dzieci grać w tibie. Wiecie ilu rodziców teraz by podziękowało twórcom otsów ;p
 
Ja sobie nie wymyśliłem, że jest mniej graczy...Ja to po prostu wnioskuje ze statystyk pewnej listy serwerów a wątpię żeby tak nagle z tygodnia na tydzień dużo ludzi którzy dotychczas reklamowali się na listach zrezygnowali z tego...

Pozdrawiam :)
 
Powstaja pseudo-rpg, typu margonem i inne gowna, ktore swoja grafika, chca upodobnic sie do Tibii, lecz jak wiadmoo grywalnosc na takich pseudo projektach jest chujowa... ....

Glownie chodzi o to, ze wiekszosc ludzi nie potrafi ogarnac Tibii, wiec rzuca sie na cos latwiejszego jak margonem, tu np.
 
Niestety, to prawda. Tibia traci na popularnosci i to z dnia na dzien. Coraz mniej osob gra u Cip, coraz mniej na OT. W dodatku poziom OT zszedl na dno, bo wielu solidnych chlopakow po prostu zrezygnowalo lub zostali wyparci przez te serwery stawiane na miesiac, byleby wiecej zarobic. Poza tym, stanal developing- RME dead, OT tylko Pietia, w TFSie Stian narobil obory. Kto wie, moze OT kiedys znow odzyje, ale poki co jest zapasc i kropka. Kryzys dotknal nawet Tibie ;d

Ja osobiscie poki co tez nie planuje wracac, choc przykro mi, gdy patrze na martwy Wypas. Ale taka kolej rzeczy, poza tym, zbyt wiele czasu kosztowaloby mnie teraz ponowne odpalenie tego serwera (reset- wiadomo; wycofanie wszystkich wlasnych zmian na mapie, w potworach i questach, konwertowanie mapy, wielki update zarowno silnika, jak i przeroznych zasobow; ponownie wlasny klient- o ile w ogole, choc mysle, ze tym razem ubezpieczylbym sie na zapas, wpychajac limitowana liczbe wlasnego contentu w przepasc 120 DEPRECATED ID w items.xml; zreszta, po chuj sie rozpisuje.. ;p).. No i to w sumie tyle z mojej strony. Moge wam zyczyc wylacznie powodzenia i dac rade: przestancie to wreszcie robic dla kasy!
 
Nie, nclx, ludzie nie szukaliby innych gier gdyby frajde sprawiałaby im nadal gra na OT - Elf podkreślił ważną rzecz - sami zniszczyliśmy OT stawiając serwery wyłącznie dla kasy.
 
Zgadzam się z wami, Za otsy zaczęły się zabierać osoby nie mające o tym zielonego pojęcia a że postawić ots z rl mapą to chwila więc nie ma się co dziwić. Niektórzy posiadają po kilka otsów żeby tylko trzepać kasę, rzadko można spotkać ots gdzie Supportowi zależy na graczach a nie na pieniądzach.
 
Tak nie tylko otsy upadły , dużą część odegrała jakże sławna lista (...) administrator jej też poleciał na kasę cóż... ja nadal robię swój projekt i w dupie mam wszystko.
 
Back
Top Bottom