• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Linux]Lampp 1.6 Problem

Ubuntu to właściwie rozszerzony debian z aktualniejszymi pakietami, może jest nieco mniej stabilny.
Ubuntu to fork Debiana przystosowany do użytku domowego (czyt. dla idiotów, którzy potrafią tylko dwuklik w windowsie). Aktualniejsze pakiety? Sama definicja 'fork' mówi sama za siebie. Mniej stabilny? Przy takich rzeczach nie mówi się o stabilności, a nawet jeśli, to GNU\Linux != Windows. Zepsujesz? Naprawisz. CTRL + ALT + DELETE? sudo + apt + nano
To zeby działał Acc Gesiora to juz trzeba sie bardziej znac na tym a ja sie woguile na tym nieznam . I to raczej moze nie jest takie trudne ale na Linux to dla początkujących to najlepiej Lampp odpalic .
Trzeba odrąbać sobie głowę i wyłożyć kasę na Windowsa, bo do Linuxa to Ty się, taborecie, nie nadajesz, skoro nawet podanych na tacy poradników się nie słuchasz.
 
Chyba by mnie zjebało Zebym kupił Orginalego Windowsa . Wole Pirata. :)
 
#up: Oioi bo się popłaczę :(

#LeF: Narzędzia GUI w Ubuntu akurat mi nie odpowiadają, dla mnie dużo lepsza jest konsola. Szybko i wygodnie ;)
 
Ubuntu to właściwie rozszerzony debian z aktualniejszymi pakietami, może jest nieco mniej stabilny.
Ubuntu jest uproszczony, a nie rozszerzony.
Aktualne pakiety... oba są w tym cienkie. Chyba, że mowa o gałęzi Sid Debiana.
Reszta nie ma za świeżych pakietów. Co do stabilności to i tak oba wymiękają przy Slackware lub Gentoo.

Chyba by mnie zjebało Zebym kupił Orginalego Windowsa . Wole Pirata.
Po 1 nie ma piratów na dedykach.
Po 2 Windows na dedyku to porażka.
 
Last edited:
Wiem o tym ze pirata mi nie wgraja bo tam mujsi byc orginal z licencja. I podobno nawet jak bym miał Windwosa to czesto crash-uje a na Ubuntu niby nie
 
Back
Top