• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Logo w layout

Xavizo

New Member
Joined
Nov 4, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Jak zmienić logo w layout by emmaa? Podmieniłem stare na nowe, ale coś trzeba jeszcze zrobić, tak więc pytam Was, co?
 
Tak, też to wiem. Twoim zdaniem alt+f4 też odświeża?

btw. to i tak nic nie dało...
 
Albo złe rozszerzenie albo zła nazwa albo wkleiłeś obrazek do złego folderu (masz wkleić to do htdocs/images/).
 
Albo musisz trochę poczekać. Ja miałem tak, że jak zmieniłem np logo, to nic się nie robiło. Dopiero wtedy się zmieniało, gdy zrobiłem następną rzecz w acc, np zmień nazwę jakiegoś obrazka, odświesz acc i znów zmień. U mnie to działało ,może idiotyczny sposób, ale to cały ja :D

Pozdro
 
Albo musisz trochę poczekać. Ja miałem tak, że jak zmieniłem np logo, to nic się nie robiło. Dopiero wtedy się zmieniało, gdy zrobiłem następną rzecz w acc, np zmień nazwę jakiegoś obrazka, odświesz acc i znów zmień. U mnie to działało ,może idiotyczny sposób, ale to cały ja :D

Pozdro

ależ Ty dekiel niesamowity... przecież do tego podałem rozwiązanie... ctrl+f5, czytaj uważnie...
 
heheheheh :ninja:

chxq2g.png
_/
 
Code:
ależ Ty dekiel niesamowity... przecież do tego podałem rozwiązanie... ctrl+f5, czytaj uważnie...

Ale zauważ, u mnie się nic nie zmieniało jak odświeżałem, nie jestem takim deklem że jak coś zmieniam to nie odświeżam strony :) A wyzywać mnie nie musisz :* Mi działało na mój sposób :D
 
Code:
ależ Ty dekiel niesamowity... przecież do tego podałem rozwiązanie... ctrl+f5, czytaj uważnie...

Ale zauważ, u mnie się nic nie zmieniało jak odświeżałem, nie jestem takim deklem że jak coś zmieniam to nie odświeżam strony :) A wyzywać mnie nie musisz :* Mi działało na mój sposób :D

serio? to pewnie używasz jeszcze windowsa własnej edycji :peace:
 
edit a tam nie będę się kłócił ...

Proszę także o pomoc w tym wątku xd

Code:
http://otland.net/f28/problem-z-logowaniem-dwa-razy-sie-loguje-d-58309/
 
Back
Top