• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lovac/ Nuskei And my old ppl

^^ Touch keya na pw mi oddaj bo mi usunoles
HAHAHAHAHAHAHAHA, TO SE KURWA SPONSORA ZNALAZLES XD Ale rozumiem, 12 letnie dziecko ze wzrostem 1.2m w kapeluszu na drabinie dwu metrowej jeszcze nic nie kuma ; 7
 
no1 will play on lunar, ITS simple AS fuck. no1 will exp, because no1 have charek Simple
 
^^ so transfer chars from shadow idc i declare to play lunar becouse no noobchars an shits



Kosoviak when i will fix vent and send u acc on pw Da Bomba i will send u vent soon
 
yes i will transfer and after 1 week you will get raped by us, like always and bb? no thanks
 
^^ we geting raped by u like always? check alot of movie on yt :) and i remember when calar leaving 2 x ots after lost battle svargron and liberty bay


u no need to transfera lot of ppl got chars on lunar and anyway on shadow u got only lvl 290 ek so u can transferi t
 
nie bede biegal 200 kapciem i probowal dogonic na open 350 maga, ojeb mi strzelbe, na polysk nawet mozesz.
kazdy ma postacie na shadow to bedziecie szli na lunar, bo tam noobow nie ma. z otsika znowu wyjdziecie, bo nikt nie bedzie expil jebane barany, tylko czekal na bitke i prosil sie o pieniadze na blessy i na stoneskiny. pierdolcie sie na ryj dwa wielkie liderki, bez mogu totalnie. tyle ode mnie, na lunar nawet nie loguje, juz wole na febie z procy strzelac kamieniami do smokow. yo
 
nie bede biegal 200 kapciem i probowal dogonic na open 350 maga, ojeb mi strzelbe, na polysk nawet mozesz.
kazdy ma postacie na shadow to bedziecie szli na lunar, bo tam noobow nie ma. z otsika znowu wyjdziecie, bo nikt nie bedzie expil jebane barany, tylko czekal na bitke i prosil sie o pieniadze na blessy i na stoneskiny. pierdolcie sie na ryj dwa wielkie liderki, bez mogu totalnie. tyle ode mnie, na lunar nawet nie loguje, juz wole na febie z procy strzelac kamieniami do smokow. yo

w sumie to racja, idziecie na lunara ktory jest tak nudnym otsem ze to masakra - na tym shadow przynajmniej ktos stawia wz i od razu na vt afera bo trzeba lurowac, na lunar postawisz bota na banucie zabija cie calar i logoff na 2 dni na gather ktory potrwa 10 min bo sie na edron gate w 15 ktos ustawi i tyle

na shadow wkurwisz kogos i dostajesz combo ava 5k i do razu spina na forum, oto w tej gierce chodzi przeciez

/szady
 
Back
Top