• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Lovac/ Nuskei And my old ppl

@Szady - pjona, chociaz jeden rozumie, a te cymbaly znowu beda zyli w oczekiwaniu na wojny, niczym w filmach Quentina Tarantino
 
+ na shadow zawsze jest jakiś fun bo bitka bez wm na -2 i typki sie wkurwiaja i trzeba lvlek odrabiac a na lunar mozna 30 razy dobiegac bo i tak wyjebane w lvlek kazdy ma no chyba ze ma niczek Low
 
Szady z tego co wiem to na lunar battle to z nami nie wygrales nie no raz wm na 3 teamy wm cos ugrales :)


Na lunar tez tak jest popytaj calara jak bylo jak kazdy normalnie botowal i np wpadal calar po mnie na grimy czy po kogos i odrazu drag i afera 30 na 30 kayto nikt nie musii expic wazne zeby logowac i walczyc hajsu kazdy ma wole tego lunara niz na shadow meczyc sie z milionem noobow i 70 magi wala po 800 ueki brazole skullbashuja i w ogole :)


Skuned no graj na morcie i na ank dara 250 noobharow boxuje oby 2 teamy z wm i nie da sie ruszyc 700 razy gorsza ta morta niz shadow
 
robić afere na shadowce to tym gównianym 380 magiem sie pobije bo nuda XD
 
(nie wiem jak mialem z toba wygrac na lunar skoro gralismy tam tydzien,dwa i fakt jedyny wm jaki miedzy nami byl to przegrales ale mozemy mowic ze nas przekopales i ucieklem z otsa po lb albo svargrond battle, wybierz gdzie wolisz)

jedyne co pamietam jak gralem z toba to miales 10 osob na akcji z czego 7 ekow typu masterko a nie afera 30 na 30, skad ty to opowiesci siwek bierzesz XD

a meczyc sie z noob charami to jest przynajmniej zabawa, przegrasz bo cie jakies jurasy zablokuja i smiech jest chociaz, grajcie sobie lunar przeciez ja tylko pisze co uwazam dla mnie to mozecie na oraculum npvp ze mna na dle liberon chodzic nawet... wchodze czasami tutaj poczytac jakies glupoty i tyle i jedno jest pewne - na lunar nie masz z calarem zadnych szans bo nie zbierzesz takich ludzi jak on, na shadow jeszcze mozesz cos swoimi master planami ugrac ale na lunarze jestes przegrany na starcie, sad but true
 
ale co tak ofensywnie szady

jak ofensywa kacper, jak ja spokojnie przybilem piatke z kajtem i siwkowi tlumacze ze dostanie kopy i bedzie znowu spina na forum wiec niech lepiej gra na shadow

to nie ma nic do umiejetnosci jego, calar ma po prostu wiecej osob ktore wiedza jak w te pikselki klikac, wystarczy zobaczyc sam tytul tego tematu zeby sobie to uswiadomic...
 
siema trade co tam jebane gowna od sir adama z kazo
jebac was i te wasze otsy zerowce z sir feby
 
piatke to mozesz z trynkiewiczem dupą przybic a ofensywe mozesz zajebac na t4 kafelki na karamy
 
a ty co szmatławcu sir ahh kupiłeś na quilii charka od qeero za 120zł smieciowego 90 rpka ze sie tak poczuwasz?
 
we nie sluchaj tego kaplara gostek wbil 100 lvl na aurorce na x2 w pol roku i cos pierdoli na forum ots ze lidowal timek i wygral jak gostki w 4 w full trapie byli i bez niego kazdy wiedzial kogo bic pozdro
 
we nie sluchaj tego kaplara gostek wbil 100 lvl na aurorce na x2 w pol roku i cos pierdoli na forum ots ze lidowal timek i wygral jak gostki w 4 w full trapie byli i bez niego kazdy wiedzial kogo bic pozdro

on chociaz probowal lidowac teamek a ty kurwo mogles najwyzej expic recznie na banucie na amberze czy telanii i wiecznie w last line stać albo spamować ue na open
 
ja pierdole Patryk, nic sie nie zmieniles, jak nie miales mozgu to nadal go nie masz, eheehe.
nie wiem kto bedzie expil na lunar, tym bardziej nie swoja postacia... no sorcia, chyba tylko ty bylbys na tyle inteligentny.
druga sprawa to taka, ze juz widze jak ci crystal, camuh i reszta gra 190 elderem z bohami i cylindrem hat of the mad, no prosze cie.
chuj w te nooby, chociaz jest fun i trzeba ruszyc cos glowa zeby ugrac i sie nie dac wjebac w gowno.
poza tym jedynie jakie charki mozecie ty i calar rozdac to bot knighty, z ktorych pasami na kartkach moge sobie dupsko podetrzec.
 
haha majczal sie odezwal jebany pet co kazdego o vt prosi i nigdzie z nikim nie gra bo zerowiec z trade
 
Back
Top