• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapa dla mojego FUN'a. WYNAGRODZENIE W PLNach!

Smentol

Banned User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
369
Reaction score
0
Location
Poland (Gdynia)
Witam Wszystkich, a w szczególności Mapperów z OTland, ponieważ to do nich apeluję w tym temacie. Dokładnie chodzi mi o wykonanie mamy dla mojego FUN'a! Poniżej napiszę czego wymagam oraz co oferuję..

1. Czego oczekuję?

~> Mapa ma być pod Tibię 8.54.
~> Może być custom od 0.
~> Może także być Evo edit.
~> Duża, parę miast.
~> Dużo Expowisk.
~> Wyspa dla VIP z dodatkami.
~> Questy, fajne miejscówki.
~> Obszerny Train Room, ładne Shopy.
~> Dużo natury i dodatków typu nowe itemy natury.
~> Itd, itp.. Więcej obgadamy gdy ktoś się zgłosi.

2. Co oferuję?

~> Oczywiście wynagrodzenie pieniężne. Cene wyznacza mapper, Ty! :p
~> Posada GM na Serwerze. (dedyk od kimsufi)
~> Czego sobie zażyczysz. To także przy dalszym kontakcie.

Mam nadzieję, że ktoś w miarę szybko się zgłosi i wykona dla mnie ową mapkę.

Kontakt ze mną:

GG: 8018888
EMAIL: [email protected]

Jeżeli jakieś pytania/problemy to piszcie w Temacie!

PS.

Mógłby ktoś to na Angielski przetłumaczyć? Bo ja w sumie jakiś lou z Angola nie jestem, lecz nie mam do tego dzisiaj głowy i nie chcę popełnić błędu.
 
Last edited:
Nie szukam durnia. Szukam kogoś kto zrobi dla mnie dobrą mapkę, poda cenę a ja zapłacę..

Dziękuję, dobranoc.
 
Za mniej nawet nie warto, chyba, że kupi mapkę na allegro za 25zł :) Smentol, wydaje mi się, że Micki napisał adekwatną cenę do pracy.
 
Mógłby ktoś to na Angielski przetłumaczyć? Bo ja w sumie jakiś lou z Angola nie jestem, lecz nie mam do tego dzisiaj głowy i nie chcę popełnić błędu.

Jesli chcesz by prace za ciebie odwalil ktos kto nie zna polskiego a ty nie radzisz sobie dobrze z ang. to wasza wspolpraca moze nie miec sie dobrze ,wiec lepiej dla ciebie jak zrobi to jakis polak o ile ktos w ogole to zrobi. ;d
 
Jestem Noobem :(

@edit

Na Ang. znam się dobrze. Jestem w klasie na profilu Językowym (pref. ang). Lecz wróciłem własnie w chatę i w ogóle nie ogarniam co się w okół dzieje..
 
Last edited:
Gm'a możesz se głęboko w dupę wsadzić : )
500zł paypalem i masz mapę.
 
Za taką zajebistą, w sumie jak dla mnie.. mapę jak na funot.pl zapłaciłbym ~300zł. Nie więcej, ponieważ nie uważam, że jest to jakaś hard robota. A ja niestety nie mam czasu.. Zresztą także osoba ta otrzymuje GMa na serwerze.

A co mu po GMie, czyli szukasz durnia, bo nikt kto umie tworzyć mapki nie sprzeda Ci custom mapki robionej przez niego od 0, czy nawet edytowanej a w dalszym ciągu przez niego za taką cenę. Bardziej opłaci mu się postawić własnego otsa, a z tej mapy zarobi krocie więcej.

Unikalna mapa-taka, żeby nie zrobił Cie w ciula i nie posprzedawał jej dookoła = unikalna cena.
 
Dobrze kleksu, daj se spokój i już mnie nie dręcz.. Micki mówisz poważnie czy jaja se robisz jak kleksu? Zależy od mapy. Bo w sumie z zarobków z moich OTS'ów jestem w stanie tyle zapłacić. Ale musielibyśmy się skontaktować na GG.

@edit

Co chwile wywala mnie także.
 
Dobrze kleksu, daj se spokój i już mnie nie dręcz.. Micki mówisz poważnie czy jaja se robisz jak kleksu? Zależy od mapy. Bo w sumie z zarobków z moich OTS'ów jestem w stanie tyle zapłacić. Ale musielibyśmy się skontaktować na GG.

Nie obrażaj mnie, bo ja nigdy nierobie sobie jaj. Takie są Polskie realia.
 
Napiszę jutro o ile się zdecyduje. Musze to jeszcze dobrze przemyśleć bo do końca lutego startuje mój serwer i nie wiem czy ogarnę administrację moim i tworzenie mapki dla ciebie.
 
No ok. Mam nadzieję, że się zdecydujesz wykonać ją dla mnie.

W takim razie ja zmykam spać. Dzięki Wam za gorącą dyskusję.

Cześć. :*
 
Back
Top