• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapa dla mojego FUN'a. WYNAGRODZENIE W PLNach!

Witam Wszystkich, a w szczególności Mapperów z OTland, ponieważ to do nich apeluję w tym temacie. Dokładnie chodzi mi o wykonanie mamy dla mojego FUN'a! Poniżej napiszę czego wymagam oraz co oferuję..

1. Czego oczekuję?

~> Mapa ma być pod Tibię 8.54.
~> Może być custom od 0.
~> Może także być Evo edit. Najlepiej coś w stylu funot.pl
~> Duża, parę miast.
~> Dużo Expowisk.
~> Wyspa dla VIP z dodatkami.
~> Questy, fajne miejscówki.
~> Obszerny Train Room, ładne Shopy.
~> Dużo natury i dodatków typu nowe itemy natury.
~> Itd, itp.. Więcej obgadamy gdy ktoś się zgłosi.

2. Co oferuję?

~> Oczywiście wynagrodzenie pieniężne. Cene wyznacza mapper, Ty! :p
~> Posada GM na Serwerze. (dedyk od kimsufi)
~> Czego sobie zażyczysz. To także przy dalszym kontakcie.

Mam nadzieję, że ktoś w miarę szybko się zgłosi i wykona dla mnie ową mapkę.

Kontakt ze mną:

GG: 8018888
EMAIL: [email protected]

Jeżeli jakieś pytania/problemy to piszcie w Temacie!

PS.

Mógłby ktoś to na Angielski przetłumaczyć? Bo ja w sumie jakiś lou z Angola nie jestem, lecz nie mam do tego dzisiaj głowy i nie chcę popełnić błędu.

Fajnie
 
Raczej tak .
W tym momencie narobiłeś sobie przypału .
|Nie umiesz sam czegoś zrobić?
 
Tak! Dalej! Nabijaj posty, będziesz pro elo i przyda Ci się to w życiu!

@edit

Boże.. teraz każdy właściciel najlepszych Polskich Evo będzie mnie tępił?
 
Dobra.. widzę, że to bez sensu. Idę spać. Cześć.

Jak chcecie napisać "wyp.. na tnet" to proszę bardzo. Jakoś mi to nie robi. Hejka
 
Skoro Nie masz czasu jak to napisales w 1 poscie to nie rob otsa,
oprocz mapek jest wiele wiecej rzeczy ktore trzeba robic przy serwerze :),
:D
 
A tak serio to jeszcze raz przepraszam. Gadałem z 'pro ogarem' i na przyszłość zabezpieczę się w jakiegoś dobrego Firewalla.

Pozdrawiam. I idę spać! Miałem iść jakieś 2h temu no ale dobra xd
 
Last edited:
@up
Cena jest odpowiednia.

Smentol, moim zdaniem nie powinieneś liczyć na oferty poniżej 500zł.
Zauważmy, że mapkę którą ktoś wykona, sprzeda Ci na własność.

Filozofia mapek na allegro jest taka, że kupuje się ją za 50zł, zakłada się OTS'a - gra dużo ludzi bo mapka jest oryginalna. Z tym, że kilka dni później ta mapka pojawia się na tnet'cie bądź innym podobnym "forum" z działem download :).
Wtedy graczy robi się coraz mniej i nagle się okazuje, że OTS'ów z tą mapką jest multum.
Ostatecznie wychodzi na to, że wydajesz 50zł i masz przez kilka dni oryginalnego OTS, a tydzień później mapkę można ściągnąć za darmo i założyć identycznego OTS'a kilkoma klikami =).
 
Haha, @up dojebales z tym
@up
Cena jest odpowiednia.

8 mb, mapki pod 4funa to jest 3 dni po 3-4 Godziny jak nie mniej i gotowa, wiadomo ze nikt nie bedzie robil wlasnych przykadowo 50 expowisk, tylko skopiuje z innej mapy, a co do allegro to sie zgadzam w 100%...Jak by nie allegro
to od gory do dolu nie bylo by samych rl mapek.
 
@Smentol
Każdy ogarnięty mapper może zrobić sobie sam fun mapę, postawić na tanim dedyku NAWET w livenecie i zarabiać 100x więcej niż mu zapłacisz. Poza tym wszystko jest robione jako opensource, RME jest opensource, nie masz żadnych sensownych praw na mapę. Kupując ją nie staje się ona wyłącznie Twoją własnością a mapper może w każdej chwili zepsuć Ci serwer wydając mapę na forum.

Jak nie masz czasu nie zabieraj się za OpenTibię.
 
@Smentol
Każdy ogarnięty mapper może zrobić sobie sam fun mapę, postawić na tanim dedyku NAWET w livenecie i zarabiać 100x więcej niż mu zapłacisz. Poza tym wszystko jest robione jako opensource, RME jest opensource, nie masz żadnych sensownych praw na mapę. Kupując ją nie staje się ona wyłącznie Twoją własnością a mapper może w każdej chwili zepsuć Ci serwer wydając mapę na forum.

Jak nie masz czasu nie zabieraj się za OpenTibię.

RME nie jest open source!
 
Back
Top