• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mass SMS.

maciekxx

Banned User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
267
Reaction score
3
Cześć,
Chce wysłać smsy do 400 osób, polecacie może jakąś stronkę?
Mogą być płatne jak i darmowe (co do płatnych to bez przesady).
 
Zostało mi jakieś 1000 smsów do wysłania u jednego dostawcy, jak chcesz, możesz dostać tanio bo mi niepotrzebne.
 
Dzięki za propozycje chłopaki ale juz wysłałem ;d
Ale jak macie baze numerów do tibijczyków to chętnie przyjmę ;S ( mam tylko 170 unikalnych nr, wiem bieda)
Ps. Ale homepay odpicował stronke ^^
 
Dzięki za propozycje chłopaki ale juz wysłałem ;d
Ale jak macie baze numerów do tibijczyków to chętnie przyjmę ;S ( mam tylko 170 unikalnych nr, wiem bieda)
Ps. Ale homepay odpicował stronke ^^

Myślisz, że ktoś za darmo Ci odda bazę numerów? : D
Ja co najwyżej chętnie sprzedam, 18tys unikalnych ;)
 
masz za friko

numery.txt - Speedy Share - upload your files here
 
Kuurw*********, a mi sie w homepayu skasowały o_O a miałem ich w pyte WTF :(((((((((


@edit

Mam ale w rachunkach (historii) :))))) teraz muszę sobie sam je rozdzielić.......
 
A ja wam powiem, że te wszystkie numery są gówno warte. Przeciętnie 40% odpowiada z tekstem "o co chodzi"/"jaka tibia" - po prostu są to numery kogoś innego teraz, lub matki,ciotki, babci blablabla. A im starsza baza, tym mniej warta z w/w powodu. Czasami lepiej wziąć numery z ostatnich 2 miesięcy, choćby 1000 i już skuteczność jest dużo większa.
 
wzięte z neta, co nie? mu potrzebne są te tibiomaniackie..., żeby miał plejeruf.

wzięte z otland "polish boardu" bo kiedyś chyba bodajże sasir wrzucił na chwile ale to bardzo stara baza ;/
 
no napewno będą ci dochodzić co i jak... weź, sprzedawanie danych osobowych to normalność, myślisz, że skąd typiarki co ci dzwonią na domowy z reklamą DYWANU lub czegoś innego mają twój numer... wpisują na chybił trafił? pfff rozdajecie dane osobowe gdzie popadnie to potem tak jest, np. "kupony w sklepie" to się opłaca, dostajecie niewiem może zniżkę paru % na towary albo jakiś upominek, a potem sklep zyskuje 5x tyle kasy co kosztował ich ten upominek, albo nawet 30x więcej, bo sprzedaje te dane dalej firmą i tyle.
 
no napewno będą ci dochodzić co i jak... weź, sprzedawanie danych osobowych to normalność, myślisz, że skąd typiarki co ci dzwonią na domowy z reklamą DYWANU lub czegoś innego mają twój numer... wpisują na chybił trafił? pfff rozdajecie dane osobowe gdzie popadnie to potem tak jest, np. "kupony w sklepie" to się opłaca, dostajecie niewiem może zniżkę paru % na towary albo jakiś upominek, a potem sklep zyskuje 5x tyle kasy co kosztował ich ten upominek, albo nawet 30x więcej, bo sprzedaje te dane dalej firmą i tyle.

Co ty zaś gadasz?
Jak nie chcesz żeby do Ciebie dzownili to proste kasujesz numer z książki przy zakładaniu stacjonarki automatycznie dodawali Cię do książki , usuń swój numer i po problemie sam tak miałem i jakoś dziwnym trafem już nie dzownią ew. Netia i TP bo od nich mam usługi.
Pomyśl trochę jak ktoś by mógł powiedzmy taki REAL supermarket sprzedać twoje dane? pomyśl trochę.
 
Co ty zaś gadasz?
Jak nie chcesz żeby do Ciebie dzownili to proste kasujesz numer z książki przy zakładaniu stacjonarki automatycznie dodawali Cię do książki , usuń swój numer i po problemie sam tak miałem i jakoś dziwnym trafem już nie dzownią ew. Netia i TP bo od nich mam usługi.
Pomyśl trochę jak ktoś by mógł powiedzmy taki REAL supermarket sprzedać twoje dane? pomyśl trochę.

hahahahhahahhaha
normalnie kurwa, mój numer nigdy nie widniał w książce telefoniczej, weź otwórz oczy, to proste, sprzeda twoje dane, jeśli mu je dasz np. wypełniając jakiś kupon czy niewiem jakąś kartę stałego klienta czy coś takiego.

wystarczy, że udostępnisz dane np. firmie od dywanów, to potem nagle zadzwoni do ciebie babka z innego zupełnie działu, bo poprostu firma z dywanem sprzedała te dane dalej.

hehe jak myślisz, że czegoś takiego firmy nie robią to dość naiwny jesteś, to samo niby z prawem, że jak zadzwonią i poprosisz, żeby wykasowali cie z bazy danych to niby według prawa muszą to zrobić, a i tak mają to w dupie, tak fakt sprzedawanie danych osobowych między firmami też niby nie jest takie całkowicie legalne, ale wszyscy mają to w dupie.
 
No dobra i niby nikt nic nie robi z tym? przecież sprzedawanie danych przez jakieś firmy to jest nielegalne i to robią dużeeee firmy i że niby nikt nic nie zrobi? ^^
 
Seminari, detektywie, wspaniałe podejrzenia, dużo podejrzanych, teraz oglądaj się za siebie bo psy z tropem są pierwsi do odstrzału...
Ale zapominasz o tym, że na kuponach masz wzmiankę, że zezwalasz na przekazywanie danych osobowych w celach bla bla bla, dzięki temu jest to zupełnie legalne, więc zbijam cię z tropu i lądujesz na ulicy na brooklynie, widzisz długowłosego, chudego, zarośniętego ćpuna ze strzykawką w ręku, odważysz się go wylegitymować? :>
 
Back
Top