• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Maturzysci =D

W większości w wypracowaniach trzeba się odnieść do wiedzy na temat danej lektury, nie tylko do kawałka tekstu więc lanie wody bez sensu też może się nie sprawdzić
 
ktoś Cię TriamerA oszukuje, albo Ty jesteś tak ogarnięty, że dałeś się władować w to. Nawet jeżeli nie przyjęli Ci bibliografii przez co nie dopuścili do egzaminu ustnego to masz poprawkę w sierpniu *jeśli zdasz inne egzaminy obowiązkowe* z innych tematów niż tych w maju. Krótka interwencja u dyrekcji i by na bank przyjęli tą bibliografię, szkole zależy na tym aby jak najwięcej uczniów zdało, polonistce niekoniecznie, jeśli jej podpadłeś.
 
ktoś Cię TriamerA oszukuje, albo Ty jesteś tak ogarnięty, że dałeś się władować w to. Nawet jeżeli nie przyjęli Ci bibliografii przez co nie dopuścili do egzaminu ustnego to masz poprawkę w sierpniu *jeśli zdasz inne egzaminy obowiązkowe* z innych tematów niż tych w maju. Krótka interwencja u dyrekcji i by na bank przyjęli tą bibliografię, szkole zależy na tym aby jak najwięcej uczniów zdało, polonistce niekoniecznie, jeśli jej podpadłeś.

Zacznijmy że dokumenty składałem bezpośrednio u drektora. Nie zdałeś na czas, nie podchodzisz, nie podchodzisz nie masz możliwości poprawki.
 
Jak wygląda sprawa z poprawianiem matur w nastepnym roku? Jeśli dajmy na to matura pójdzie gorzej, to jest mozliwość "użycia" starego, lepszego wyniku przy np rekrutacji na studia, czy nowy wynik całkowicie zastępuje stary?
 
Ile planujecie miec ptk ? Ja mysle
Matma - 23/50 ptk [ok.46%]
Polski - 25/70 ptk [33%]
Angielski - 33/50 [63%]

18h left !
 
Jak można planować liczbę punktów, to trzeba być zer0.... Można przypuszczać ile się dostanie, ale planować?
 
ok. Jaki przypuszczacie ze bedziecie miec :( @up lap za slowka i mysl ze jestes fajny
 
Wie ktos moze jak sa oceniane zad z matmy ?
mam wszystkie odp 2x mniejsze niz w odpowiedziach.
bo na samym poczatku dalem /2
to zad bylo za 4 ptk =C

Dostane cos ptk ?


@Down zad zamkniete byly normalne jak zawsze.
Otwarte po 4 ptk byly proste ...
 
Last edited:
Niby mata była łatwa ale pierwsza strona była popierdolona...

Rozjebało mnie zadanie z ostrosłupem... Ławiejszego nie mogli wymyślić ;p
 
Last edited:
Back
Top