• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Maturzysci =D

A mi juz jakos w styczyniu-lutym. Co ciekawe na ustnej z polskiego dostałem 8/20 pkt a na stronie OKE pisze że mam 10/20 pkt ;dd
 
Zacznijmy że dokumenty składałem bezpośrednio u drektora. Nie zdałeś na czas, nie podchodzisz, nie podchodzisz nie masz możliwości poprawki.

to było zmienić szkołę na prywatną na miesiąc przed maturą ;s
 
Słabo. Jak będzie 55 to już niezły wynik... Jak ją nie lubię nie zauważać głupich błędów w kodzie
 
W tym roku matura była bardzo prosta:) Ciesze się , że raz nie zdałem bo w tym roku była dużo łatwiejsza z matmy 70-80% ,ang 95-100%, polski (30%+) :p
 
Jak była łatwiejsza to progi będą wyższe. Jedyne co to daje to że łatwiej zdać
 
Jak była łatwiejsza to progi będą wyższe. Jedyne co to daje to że łatwiej zdać

ale jeszcze idzie bonus +15 do samopoczucia +7 do ega +6 do pewności siebie no, ale też jak to bywa, faktyczne umiejętności -20, realna ocena sytuacji -9
 
ty to nie masz co robić już naprawdę xD

jak skończę to, co teraz robię chcę się dostać na informę na pg z pierwszej a nie trzeciej listy ^^
teraz bym nawet próbował ale to już czwarty raz pierwszy rok pod rząd by był więc :D
 
Back
Top