• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mistrzostwa Świata

Status
Not open for further replies.
Hahahaha bye bye slaby boski diego. Pięknie NIEMCY !!!!!!!!
 
Do tego meczu niedawalem im zwyciestwa ale od teraz jestem nadmiar przekonany ze Niemcy wygraja mundial
Piekny mecz i piekne zwyciestwo nad Argentyna!
 
Kurwa szwaby wygraly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kula w leb moi kandydaci do mistrzow odpadli!
Nie dac zostac mistrzami szkopom !!!
 
Kolejny piekny mecz ktory sie zaczal od karnych :D
Hiszpania 1:0 :>
 
Ale Ci Hiszpanie farcą, a szczególnie Villa, szkoda Paragwaju - bramka prawidłowo zdobyta :\. Ale dobrze ze będzie grał w Barcelonie ;d
 
To co finał: szkopy vs espania?

Niemcy : Hiszpania - półfinał. Co by nie było tak jak już pisałem chciałbym aby finał był Urugwaj - Niemcy, zobaczymy życzę Niemcom jak najlepiej pokazali, że mają solidny, świetnie grający zespół i zasługują na wygranie mistrzostw - życzę im tego. Jeżeli pokonają Hiszpanie dwoma bramkami przewagi sądzę, że go zdobędą. ;)
 
Teraz tylko sie modlic by szwabiska nie wygraly mundialu. Mam nadzieje, ze Holandia ich powstrzyma, bo Hiszpania slabiutka. Ledwo pokonala Paragwaj.

Wniosek: JS na 100% ^_^
 
Też mam taką nadzieję, że szwaby tego nie wygrają. Wolałbym już hiszpanie lub holandię na podium.
 
Też mam taką nadzieję, że szwaby tego nie wygrają. Wolałbym już hiszpanie lub holandię na podium.

Szczerze powiedziawszy to mam podobne zdanie jednak w momencie gdy na niemców postawiłem dosyć dużą sume już go nie podzielam :D,a przynajmniej w najbliższym spotkaniu tych, że drużyn nie :p
 
Mam nadzeje że Niemcy nawet 3 miejsca nie zdobedą 4 boli najbardziej i życzę im tego z całego serca.
 
a ja stawiam ze bedzie:
1.Niemcy
2.Holandia
3.Hiszpania
4.Urugwaj

:DDDD nielubie szwabow ale ta stawiam i jak wygram dajcie mi repka :/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top