• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mistrzostwa Świata

Status
Not open for further replies.

Miczek

Daj repka - oddam.
Joined
Jul 7, 2008
Messages
359
Reaction score
0
Location
Katowice
Panowie jutro MŚ, a tu taka cisza. Jak myślicie kto zdobędzie to cenne trofeum? Komu kibicujecie? Ja osobiście kibicuje Portugalii, ale pewnie daleko nie zajdą z resztą zobaczymy czas pokaże. Jutro dwa pierwsze mecze RPA - Meksyk i Urugwaj - Francja myślę, że Urugwaj może sprawić niespodziankę, a wy jak to widzicie?. Piszcie :p
 
Hiszpania ma grupę, w której nikt im nie sprawi więcej problemów niż Polska, więc będzie na pewno się liczyć w pogoni za trofeum, dalej nie obstawiam :huh:
 
Stawiał bym na Hiszpanie , no ale nic nie wiadomo :p

Życzę wszystkiego dobrego dwóm drużynom.
To chyba sprawiedliwa ocena ?
 
A mnie najbardziej wkurwiają te całe wuwuzele. to jest dramat jakiś co za ruch kibicowski istnieje w tej Afryce. Pewnie, zamiast dopingować to lepiej dmuchać. Tak samo maja jakies klaskarki zeby sie zbytnio nie zmeczyc ;| Juz na PNA i Pucharze Konfederacji nie dalo sie tego gowna sluchac i teraz pewnie znow bede zmuszony wiciszac TV.
Dzis aktywowalem TVP HD w c+ takze zapowiada sie pilkarski miesiac :) szkoda tylko, ze bez dzwieku...

tak w ogole to ladna rzez jest w tym RPA, mimo ze media tlumia to jak moga to coraz glosniej slyszy sie o kradziezach, rannych itd. Grecja zostala okradziona, przypadki smiertelne to tylko kwestia czasu
 
Last edited:
Ta, na dzis poszlo RPA - Meksyk 2 i Urugwaj - Francja 1X za 5dych.;]
Co do mistrzostw to moim faworytem sa Holendrzy. Zawsze grali dobrze, ale teraz maja najlepsza ekipe ostatnich lat.
 
Omg, wlasnie zremisowala Francja z Urugwajem. Same remisy dzis. <_<
 
Brawo Urugwaj, Francja w ogóle nie powinna grać na mistrzostwach :)
 
weź, co to było ;\ to mogło się zakończyć różnie, obie drużyny miały po swoich "setkach" no, ale skończyło się NIESTETY remisem ;\
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top