• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mój pierwszy layout

Jak podoba Ci się layout

  • Zajebisty

    Votes: 2 9.5%
  • Fajny

    Votes: 7 33.3%
  • Przeciętny

    Votes: 3 14.3%
  • Wali chujem

    Votes: 9 42.9%

  • Total voters
    21
Status
Not open for further replies.

Moqill

czejwone jabjuszko to ja!
Joined
Jan 4, 2008
Messages
1,016
Reaction score
22
Dzisiaj zrobiłem swój pierwszy layout.
Proszę o oceny oraz komentarz.
layout.jpg


Dla bezpieczeństwa layoutu napisałem na nim MOQILL lecz są tu tacy spece co potrafią i tak to zdjąć :)
 
Jak dla mnie jebie chujem =;/
A tak serio to nie widzę tam niczego ( zasłania ten wielki biały napis ) prócz tego jakże wyklepanego miejsca na tekst ( chodzi mi o ten jakby papirus i ramki ;\ )
 
No wiesz napis dlatego, żeby nie było klonowania.
 
Już więcej razy ankiety nie dam... Sami idioci... Piszą, że może być i wali chujem a nie przeciętny dają... Prawda panie vDk :)
 
Jak go potnę xD
 
No wiesz napis dlatego, żeby nie było klonowania.

Ciekawe komu by sie chcialo ciac z jpeega ;X
W dodatku nie jest nawet wart straconego na tym czasu.
 
Każdy ma swoje zdanie :) Moqillki roxor :)

Nikt nie zrobił sam na swojego otsa 100% swojej własnej grafiki.
 
Dziękuję za powiadomienie mnie o KRADZIEŻY layoutu, którego dopuścił się tutaj Pan Moqill.
Jestem właścicielem strony Diablo 3 portal - forum Diablo III • Strona główna
I jak łatwo zauważyć, oba layouty mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, powiedziałbym, że wiele elementów dziwnym trafem jest identyczna.
Mi nie pozostaje nic innego jak polecić panu Moqill zmianę profesji bo nawet w kradziezy layoutu jest bardzo słaby.
 
Dziękuję za powiadomienie mnie o KRADZIEŻY layoutu, którego dopuścił się tutaj Pan Moqill.
Jestem właścicielem strony Diablo 3 portal - forum Diablo III • Strona główna
I jak łatwo zauważyć, oba layouty mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, powiedziałbym, że wiele elementów dziwnym trafem jest identyczna.
Mi nie pozostaje nic innego jak polecić panu Moqill zmianę profesji bo nawet w kradziezy layoutu jest bardzo słaby.

Buahahaha ^_^^_^^_^^_^
 
Co za noob... Kurwo a myślisz że all ty zrobiłeś sam? Najperw popatrz na siebie lamusie jebany bo mnie tacy idioci jak ty doprowadzają do kurwicy.
 
Widzisz, drogi Moqill, w stopce mam informacje, skąd pochodzą grafiki:
Logotypy Diablo, Blizzard oraz Battle.net należą do Blizzard Entertainment.
Dalej w stopce mozna zauważyć:
Kopiowanie, zmiana lub wykorzystanie jakichkolwiek materiałów pochodzących z serwisu tylko za zgodą Redakcji.
Pytam : czy wyraziłem zgodę?
Teksty w stylu
Co za noob...
swiadczą o Twojej inteligencji (a raczej jej brakiem)
a z takimi ludzmi nie da się dyskutować:
nie zniżaj się do poziomu idioty, bo pokona cię doświadczeniem
I tyle w tej sprawie, wyszedłeś na idiotę i złodzieja. Zaprzestań tych praktyk.
 
Tak... Pierw napisz w nowym newsie Dużymi literkami (takie żebym zauważył) MOQILL, na potiwerdzenie, że posiadasz ten portal :) Pozdro

@edit
Czekam, odświeżam i nie widzę :)

@edit2
30 minut i moqilla nie widze... dziwne
 
Last edited:
Na 99% nie zobaczysz tam żadnego potwierdzenia. Kolega "hashq" to typowa osoba która podszywa sie pod czyjąś prace.
Jeśli się mylę to sry.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top