• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mój pierwszy layout

Jak podoba Ci się layout

  • Zajebisty

    Votes: 2 9.5%
  • Fajny

    Votes: 7 33.3%
  • Przeciętny

    Votes: 3 14.3%
  • Wali chujem

    Votes: 9 42.9%

  • Total voters
    21
Status
Not open for further replies.
Ta noob już przestał ze mną gadac od kąd mu to powiedziałem
 
ZEBY CIE UTRZYMAC W PRZEKONANIU JAK JA ZAJEBALEM LAY OKZ MOQIl

Code:
Witam Panie X, mam nadzieję że trafiłem w odpowiedni email.
Myslę, że po samym tytule tego emaila wie Pan już o co chodzi.
Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób wszedł Pan w posiadanie layoutu, który widnieje na adresach xx.com oraz xx.pl
 
Jak pewnie zauważył Pan, owy layout został skopiowany  z mojej strony jaką jest www.diablo3.biz.pl
Layout został zakupiony za dosć duże pieniądze( póki co nie będę pisał o kwotach) Mam na to dowód w postaci umowy spisanej z moim grafikiem i który będzie przekazany ( w przypadku braku wspópracy z Pana strony) prokuratorowi.
 
Widzę w tym momencie 2 wyjscia: :
1. Współpraca, która zaowocuje rozwiązaniem tej problemowej sytuacji.
 
2. Brak współpracy z Pana strony skutkujące przekazaniem sprawy do prokuratora wraz z wszelkimi Pana danymi oraz dowodami w postaci: spisanej przeze mnie umowy z grafikiem, screenshotami Pańskich stron potwierdzonymi notarialnie. Oraz wysłanym poleceniem ujawnienia danych osobowych z hostingu OVH, rejestratorów: home.pl oraz domeny.pl
Wynikiem tego będzie prawdopodbnie sprawa sądowa,w której będę żądał całkowitej spłaty skradzionej grafiki oraz wszlkie koszta wynikłe z sprawy sądowej.
 
Jesli chce Pan załatwić polubownie tą sprawę prosiłbym o odpisanie na tego emaila wraz z podaniem propozycji zakończenia naszej sprawy.
 
Pozdrawiam, Marcin Janczak

Ale jedno moge ci przyznac:
walich.JPG

W tym te 2 na "zajebiste" to zapewne twoj glos i kogos z twoich koleguff GZZZ

Smierdzisz chujem ziam
 
widzisz pele, wygląda na to że nie jestem "typową" osobą, ale zniżać się do poziomu "Pana" Moqill nie zamierzam.
Tym bardziej udawadniać, że d3 jest moim portalem, bo po co?
Człowiek ten i tak nie przeprosi mnie i ludzi z portalu Diablo 3 :: DIABLO3.NET.PL :: - Pierwszy polski portal o Diablo 3 ! - z którego to ukradł menu (widocznie moje jest brzydsze)
Powiadomiłem kolegów z konkurencyjnego portalu o przywłaszczeniu ich menu.
W całej sytuacji najśmieszniejsza jest wypowiedź w 1 poście:
Dla bezpieczeństwa layoutu napisałem na nim MOQILL lecz są tu tacy spece co potrafią i tak to zdjąć



Edit:mm18 - to Pan Piotr, z którym prowdziłem korespodencję, na temat 2 stronek ?
 
Edit:mm18 - to Pan Piotr, z którym prowdziłem korespodencję, na temat 2 stronek ?

Tak, ale chcialbym Ci tez zazucic ze na jednym forum równiez sie wypowiadales i pytales "Co robic" z tego wzgledu, ze nie wiedziales czy grafik zawarł zemna umowe, oczywiscie wiedzialem ze ten caly email jest picem na wode, ale wiadomo, szanuje sie druga osobe, czyz nie?
 
No to teraz trochę zmieniłem zdanie :)
Sorka for You. Layout się nie ukaże nigdzie.... z resztą nie do końca umiem go dobrze zciachać i zakodować.
A co do servera ovh nie jest mój... i tam żadnych moich danych nie ma :)
 
I takich ludzi lubię jak Pan, przyznał się Pan do niewiedzy i sprawa została zakończona po mysli obu stron.
Jak Pan widzi, z człowiekiem o nicku Moqill nie ma o czym rozmawiać, nie wytłumaczysz mu, że jest to zwykła kradzież.
Zapłaciłem bardzo dużo za wykonanie, cięcie i wdrożenie tego layoutu, a tu przyjdzie taki i jeszcze walnie znaki wodne "swojego" layoutu.
Człowieka krew zalewa wtedy.
No ale co począć...

Edit, umowa ustna to dalej umowa i wałczyłbym o swoje nawet przed sądem. :)
Zbyt zacięty jestem żeby takei coś popuścić.
 
Przeczytaj posta @up
a po 2 nie wiem kto by mi zrobił sprwę w sądzie. 16latek ukradł mi layout... sama reklama dla mnie :)
 
Ok, powiedzmy, że sprawę możemy zamknąć.
Pozdrawiam, to (chyba) ostatni post na tym forum.
 
Myślałem panie hashq, że jesteś jakimś typekiem co założył sobie konto na otlandzie i się wymądrza nie swoją witryną... Chciałem dlatego zobaczyć czy potwierdzi to Pan w sposób jasny i czytleny, ale niestety nie.
A co do e-mailu na jaki go pan wysłał? Bo niestety nie dotarł.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top