• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Musimy sie jednoczyc w smutku

Status
Not open for further replies.
Zależy na jakich wsiach ja całe szczęście nie jestem oddalony jakoś bardzo od cywilizacji (miasta) i się z tego bardzo ciesze. Oczywiście nie mam żadnego gospodarstwa uff.
 
Bardzo ci Nemaneth współczuję, u mnie pada dalej i w dodatku wątok wylał, dobrze że nie mieszkam w domu tylko w bloku. :)
 
bb07d72156abd161ed4ccd4f19c2440b,21,34.jpg

f3643fda3bfe8714dff0e1a2281571fd,21,34.jpg
 
Last edited:
i buty w sam raz na taka pogode heh
 
Zdjęcie z onet ;D
___________________
p2.JPG
 
Last edited:
Jak dobrze że ja mieszkam na samym krańcu Polski na północny zachód..


@Nemaneth
Współczuje Tobie.
 
Deszcz jest gupi, szedlem sobie do szkoly ide ide ide, a tu nagle all raindrops vs. chojrak bahah habhab hbahb bah bah bah! I jestem caly mokry i wrocilem do domu i mowie nara szkole.
 
Deszcz jest gupi, szedlem sobie do szkoly ide ide ide, a tu nagle all raindrops vs. chojrak bahah habhab hbahb bah bah bah! I jestem caly mokry i wrocilem do domu i mowie nara szkole.

Tylko zeby potem szkola Tobie nie powiedziala nara :\
 
200m od Domu, droga do szkoły.
2wf644j.jpg

A to gmina ;D
qq5qbb.jpg
 
Last edited:
72.jpg


A tutaj moje miasteczko,jak widac sucho;d..nie ma to jak na górce mieszkać..oczywiście woj. Łódzkie ;]
 
Koci gdzie ta Kania Góra jest ? : ) ( jakie woj. i najblizsze duze miasto) :) ?

Między Ozorkowem a Zgierzem koło krajowej trasy oznaczonej numerem "1" kod pocztowy 95-100 Zgierz woj. Łódzkie. Chodzę do szkoły Szkolno Gimnazjalnej w Słowiku Im. Henryka Sienkiewicza KL: 2g (a). Dawaj wbijaj to dostaniesz albo browara albo wpierdol zależy co wolisz :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kania_Góra
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=...a&ie=UTF8&ll=51.935056,19.369889&spn=0,0&z=12
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top