• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

MyAAC - Potrzebna Pomoc[Problem]

Kaszana1p2l

New Member
Joined
Feb 16, 2019
Messages
34
Reaction score
0
Witam jeżeli nie odpowiedni dział Proszę o przenosiny

Przejdę od razu do meritum mam problem z MyAAC otóż
Zakładanie konta żaden problem wszystko idzie w porządku ale przechodząc to stworzenia postaci przenosi mnie na stronę która jest w załączniku, czy znajdzie sie ktoś kto by mógł mi pomoc w Tym ? Bo już straciłem całkiem głowę do tego
Napisałem post w temacie

MyAAC ale wątpię ze pojawi się tam jakiś odzew

za pomoc Dziękuje z góry
Ewentualnie możecie sami zobaczeć o co mi dokładnie chodzi pod tym adresem:
 

Attachments

tak w ciemno nikt ci nie pomoze, zacznij od włączenia debugera
config.php
'debug_level' => 0, // 0 - disabled, 1 - show load time, 2 - show db query counter, 3 - both, 4 - memory usage, 5 - load time & memory usage, 6 - queries & memory usage, 7 - all
-----zmien na 1
'debug_level' => 1
putty
service apache2 restart
i pokaz blad
 
nie widze zadnych zmian a zrobilem krok po kroku ;/
zadnego debuga niema ( jestem dosc zielony)

jedyna dziwna rzcza to jest dla mnie ta tabela w mysql

35185
 
Jeśli chodzi o sam kod który generuje linki w takim formacie to jest on tutaj:
Code:
function getLink($page, $action = null)
{
    global $config;
    return BASE_URL . ($config['friendly_urls'] ? '' : '?') . $page . ($action ? '/' . $action : '');
}

Jeśli chcesz mieć link bez '?' to musisz zmienić w konfiguracji MyAAC opcje 'friendly_urls' na 'true'.

Jeśli ładne linki powodują, że strona Ci nie działa. To musisz zmienić nazwę pliku '.htaccess.dist' na '.htaccess'.
Dodatkowo plik .htaccess działa tylko z serwerem www Apache2. Jeśli używasz nginx lub lighttpd to musisz w odpowiednim miejscu konfiguracji tych serwerów dopisać odpowiednie reguły - jeśli nie wiesz o co chodzi to polecam wrócić do Apache2.
 
Back
Top