• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Najtańsze VPSy?

Kiju

Madafaka!!
Joined
Aug 22, 2007
Messages
167
Reaction score
0
Location
Skierniewice, Poland
Macie jakieś linki do maksymalnie najtańszych vpsów z opcją Windowsa? Wymagam 1gb ram, neta 5/5 i z 8-10gb dysku. Nie pod otsa :p
 
Last edited:
vps4u.pl - najtansze serwery w calej polsce polecam, Lion94 tam ma :p jak chcesz zapytaj sie go o szczegoly ;)

A jaka to gierka z 2002 roku? Pogral bym :)
 
Last edited:
ja polecam metode legendarnego twórcy npc frodo z najnowszymi modyfikacjami kompatybilnego z najnowszym teefesem. po 1 musisz miec 36 zl po 2 wchodzisz na vps4u.pl kupujesz vpsa i dokupujesz ramu. a tu masz jego super stronke na ktorej sprzedaje 1slot/1zl albo sms 10 zl za 30 slotow
Inetd.pl - najtansze serwery gier multiplayer i voice
 
ja polecam metode legendarnego twórcy npc frodo z najnowszymi modyfikacjami kompatybilnego z najnowszym teefesem. po 1 musisz miec 36 zl po 2 wchodzisz na vps4u.pl kupujesz vpsa i dokupujesz ramu. a tu masz jego super stronke na ktorej sprzedaje 1slot/1zl albo sms 10 zl za 30 slotow
Inetd.pl - najtansze serwery gier multiplayer i voice


Akurat 10-15 slotów CS'a za sms 10 zł to jest bardzo tanio :thumbup:
 
A ja polecam logout.pl mozna sobie skonfigurowac albo zamowic gotowa opcje.
 
W vps4u.pl lub w logout.pl najtaniej, więc najlepiej wziąść coś z tej oferty :)
 
Back
Top