• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nasza twórczość - produkcje filmowe

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Forum jest od wyrażania własnej opinii i nawet jeżeli nie mam racji, bo masz lepsze kontrargumenty to nie powinieneś wyskakiwać do mnie z tekstem "nie pisz".
Rozumiem że chcesz po prostu trzepać mamonę, a tak na prawdę nie masz zamiłowania do gier. No cóż, biznes to biznes :) każdy robi jak uważa :)
Mimo wszystko życzę powodzenia

Nie no tak po prostu mi się napisało, możesz pisać :D

Głównie robię to na rzecz pewnego projektu, żeby sprawdzić realny CPM w TGN'ie dla Polskich viewsów.

Ale twoje ekpresje sa bardzo sztuczne :<

Każdy inaczej to widzi ;_;
 
Każdy inaczej to widzi ;_;
Jeśli grasz w gry, które ci się nie podobają ale są po prostu TOP to znaczy, że to jest sztuczne - proste. Według mnie nagrywanie filmów z gier powinno być z zamiłowania, a nie jak wyżej wspomniałeś z wyciskania kasy z 100 tysięcy przeglądnięć dziennie.
 
Jeśli grasz w gry, które ci się nie podobają ale są po prostu TOP to znaczy, że to jest sztuczne - proste. Według mnie nagrywanie filmów z gier powinno być z zamiłowania, a nie jak wyżej wspomniałeś z wyciskania kasy z 100 tysięcy przeglądnięć dziennie.

A gdzie napisałem że popularniejsze gry w które gram mi się nie podobają bo chyba coś pominąłem ? Napisałem jedynie że gram w te popularniejsze ale czy napisałem że robię to przymusowo ? No właśnie, więc nie podpieraj się argumentami które nie istnieją bd. wdzięczny ;)
 
jakbyś nagrał jakiegoś napinacza podczas war'a w tibii albo jak byś go zajebał, a on był w twoim teamie i byłbyś z nim na vt nagrywając to dopiero byś miał odwiedzin xD
 
jakbyś nagrał jakiegoś napinacza podczas war'a w tibii albo jak byś go zajebał, a on był w twoim teamie i byłbyś z nim na vt nagrywając to dopiero byś miał odwiedzin xD

Wtedy prawdopodobnie bym mial kilkaset łapek w dół, ludzie na yt bardzo nie lubią tibijczyków więc wole nie :D
 
Powinieneś się kierować swoim głosem a nie ludzi xd , ale GJ oglądałem Twoje 2 filmiki z przewijaniem co 5min, bo nie jestem miłośnikiem oglądania jak ktoś gra, wolę sam grac xd

Ale niektóre z LoLa mogą być, i Sendler czy jakoś tak labirynt.
 
Polecam jakiegoś FPS-a, może coś z CoD-a, Battlefilda , MMO WoW-a jakiś dungeon, rajd ^_^

Jak już mówiłem w ciągu kilku dni powiniennem zacząć wrzucać Maxa 3, potem Most Wanted najnowszy i AC3 najprawdopodobniej jak wszystko się uda zakończyć przed premierami owych gier :p
 
Tibia, metin to już skrajne przypadki, nie chce zostać znienawidzony przez moich widzów :D

chodzi bardziej nie o samą grę w tibię tylko o reakcje ludzi grających w tibie, ludzie lubią się pośmiać z tibijczyków

ale samej gry nie lubią, łapki w dół byś dostał jakbyś np. pokazał jak expisz/robisz questy itd. ale jakbyś np.

zrobił coś takiego:

--> sytuacja na vencie, w filmie jest obrazek ventriloo i podgląd na użytkowników

--> nagle szybka zmiana zabijasz kogoś w tibii lub ten ktoś poprostu pada i masz to nagrane

--> teraz ekran na ventrillo i napinka typka xD
 
chodzi bardziej nie o samą grę w tibię tylko o reakcje ludzi grających w tibie, ludzie lubią się pośmiać z tibijczyków

ale samej gry nie lubią, łapki w dół byś dostał jakbyś np. pokazał jak expisz/robisz questy itd. ale jakbyś np.

zrobił coś takiego:

--> sytuacja na vencie, w filmie jest obrazek ventriloo i podgląd na użytkowników

--> nagle szybka zmiana zabijasz kogoś w tibii lub ten ktoś poprostu pada i masz to nagrane

--> teraz ekran na ventrillo i napinka typka xD


Ale żeś dojebał :s

Nie chce mieć tibi na kanale, chyba że trailery jakiś OTS'ów wykonane przeze mnie. :p
 
Macie, łapkujcie, nie slender ani happy wheels ani lol. :D

[video=youtube;dDe_tGr9G78]http://www.youtube.com/watch?v=dDe_tGr9G78&feature=plcp[/video]
 
Dobrze że pokazałeś coś z Medala bo miałem to sobie ogarniac, ale oglądając filmik odechiało mi się, już wolałbym przechodzic COD-a MW3 jeszcze raz na weteranie niż pykać w to coś. ^_^
 
Lanceq, szczerze to ja nawalony trafiłbym z tej bazooki (moment od 5:08). Niestety całości nie obejrzałem, bo nie podoba mi się Twój styl komentowania, jak dla mnie mógłbyś się trochę poprawić, bo sztywno wychodzisz. Co do jakości filmików to zajebiście, ale dodaj jakies intro i outro, niezbyt długie, do 30sec no i postaraj się mniej sztywno nagrywać swój komentarz :) reszta git ;) pozdrawiam i leci subek za zmianę gry oraz na zachętę do dalszego rozwijania się :)
 
Trochę się pozmieniało, wiem że chuj Was to interesuje ale trochę streszcze historie mojego kanału bo nic nie wrzucałem tu.

To tak, wbiło mi 3,6k widzów, 82k wyświetleń, zdobyłem pełne partnerstwo od jednej z najbardziej prestiżowych sieci, byłem na IEM'ie i próbowałem zrobić relacje ale chujowy ze mnie komentator i wyszły tylko jakieś randomowe kawałki typu:

Ocelote strapowany w elo hell - IEM KATOWICE 2013 - YouTube

Zobaczyłem tam też kilka sławnych mordek bez życia które mają wielkiego e-penisa dzięki dużemu licznikowi subów na YT, no i przede wszystkim poznałem kilka fajnych osób z którymi nawiązałem ciekawą rozmowę, nawet spotkałem 2 osoby które mnie subskrybują, jaki ten świat mały :3

No i ostatnimi czasy zacząłem streamować, bardzo fajne zajęcie bo pomaga bardziej zrzeszyć się z fanami i ogólnie fajna zabawa, jeżeli ktokolwiek ma konto na twitchu zapraszam do dania mi FOLLOW'a: LanceqLP

Po raz kolejny zadaje sobie pytanie po czo to piszę zwłaszcza że tutaj ale czas odświeżyć trochę ten temat, nawet jak Was to chuj obchodzi napiszcie tu coś abym poczuł trochę atencji, dziękuje :3

Pozdrawiam, Lancuś
 
Z jednym się zgodzę chuj nas to i wybrałeś sobie PB do promowania swojego kanału ;) pozdrawiam Kawonik ;)
 
Dobre te komenty pierwsze sekundy " Ej kurwa" hahah :D
Dobrze niech się chłopaczyna promuje wszędzie :) Też miałem jechać tam ale nie miałem ojro na wejście :D
 
Z jednym się zgodzę chuj nas to i wybrałeś sobie PB do promowania swojego kanału ;) pozdrawiam Kawonik ;)


Czy ja wiem, mój kanał jest już tak duży że załapał się pod tak zwany efekt "snow ball". A poza tym temat jest o naszej twórczości więc napisałem co nieco :)

Dobre te komenty pierwsze sekundy " Ej kurwa" hahah :D

Miałem to wyciąć ale mi się nie chciało ;_;
 
Back
Top