• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nasza twórczość - produkcje filmowe

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Widzowie mi zwracają na to uwagę pod każdym filmem ale ja się nie umiem odzwyczaić i nawet jak przed nagraniem ustalę sobie że mówię lig to mówie licz, siła przyzwyczajeń ;p
 
[video=youtube;2YfeCzOo87s]http://www.youtube.com/watch?v=2YfeCzOo87s[/video]
 
>>> ŁAPKUCIE TEN FILMIK!!!

[video=youtube;Z73PhJoBV0c]http://www.youtube.com/watch?v=Z73PhJoBV0c[/video]
 
[video=youtube;9bQJ6MBSIjQ]http://www.youtube.com/watch?v=9bQJ6MBSIjQ[/video]

Komentujcie coś :3
 
To zacznij grać w normalne gry, więcej komentuj, bądź bardziej zabawny, najlepiej włącz kamerkę żebyśmy widzieli też Twoje reakcje na niektóre elementy rozgrywki :)

Slender - popularne, ale nudne.. Fajnie tą grę nagrywa Rojo, Tobie słabo idzie.
LOL - zjebana gra, według mnie, także nie mogę patrzeć na to.

Chętnie zobaczyłbym takie serie jak Punisher (stara ale jara), Sleeping Dogs (niezła jatka), StarCraft II (uwielbiam tą grę), Bitwa o Śródziemie (<3) albo coś pokroju Max Payne 3 :)

Tyle ode mnie no i pozdro
 
Jak wyżej, grasz w gry którymi wolno rzygać na Yt, bez przesady, ale teraz co trzeci polak nagrywa Slendera i/lub Happy Wheels. Tak samo jako League of Legends, według mnie gra do bani, i która może nadawać się jedynie na Live'y.

J/w będzie Starcraft 2 będą komentarze i subskrypcja.
 
To zacznij grać w normalne gry, więcej komentuj, bądź bardziej zabawny, najlepiej włącz kamerkę żebyśmy widzieli też Twoje reakcje na niektóre elementy rozgrywki :)

Slender - popularne, ale nudne.. Fajnie tą grę nagrywa Rojo, Tobie słabo idzie.
LOL - zjebana gra, według mnie, także nie mogę patrzeć na to.

Chętnie zobaczyłbym takie serie jak Punisher (stara ale jara), Sleeping Dogs (niezła jatka), StarCraft II (uwielbiam tą grę), Bitwa o Śródziemie (<3) albo coś pokroju Max Payne 3 :)

Tyle ode mnie no i pozdro

Bardzo dziękuję za opinie :)

Ale ide z nurtem mody i nagrywam to co jest popularne, dzięki temu moje filmiki są łatwo wyszukiwane i mają dużo wyświetleń. Musisz zrozumieć że początkującym letsplayerom z liczbą widzów mniejszą niż 10k nie opłaca się nagrywać czeogoś mało popularnego bo nikt tego nie obejrzy, może 1/10 widzów.

Co do Maxika to niedługo będę dokańczał serie jak tylko odnajdę sejw.

Jeżeli chodzi o niedaleką przyszłość to zamierzam jako pierwszy nagrać letsplaya z AC 3 bo po prostu ubóstwiam klimat, grafikę i wszystko w tej grze <3

Daj filma z GTA5 :D

Jak się pojawi to nie ma problemu :D

Jak wyżej, grasz w gry którymi wolno rzygać na Yt, bez przesady, ale teraz co trzeci polak nagrywa Slendera i/lub Happy Wheels. Tak samo jako League of Legends, według mnie gra do bani, i która może nadawać się jedynie na Live'y.

J/w będzie Starcraft 2 będą komentarze i subskrypcja.

Ludzie targetują w popularność to normalne że nagrywają gry na które jest hype.
 
Last edited by a moderator:
Codziennie nowy filmik od poniedziałku do piątku, póki co po staremu, happy wheels, slender i lol na zmianę, jak się skończy to co nagrałem to dokańczam Maxa.

SEX na wizji

[video=youtube;SIx0dX0xKKs]http://www.youtube.com/watch?v=SIx0dX0xKKs[/video]
 
Lanceq, ale zrozum że nagrywanie tego co "jest popularne" nie jest dobrym sposobem na rozwój, a to tylko dlatego że są lepsi od Ciebie..
Rób jak uważasz, ale według mnie nagrywanie tylko owych gier nie jest dobrym sposobem.

Pozdro
 
Lanceq, ale zrozum że nagrywanie tego co "jest popularne" nie jest dobrym sposobem na rozwój, a to tylko dlatego że są lepsi od Ciebie..
Rób jak uważasz, ale według mnie nagrywanie tylko owych gier nie jest dobrym sposobem.

Pozdro

Jemu chodzi o zarobek z reklam, golądalności itd, a na tym najwięcej zarobi nagrywając najpopularniejsze gry...
 
Chuja zarobi bo takich jak on co nagrywają ten sam shit jest multum...

Zrozum że nie chodzi o to co nagrywasz a, Twoje zachowanie, reakcje i twój komentarz.

A co do zarobku to byś się zdziwił ile można wyciągnąć mając 100k viewsów dziennie.

Lanceq, ale zrozum że nagrywanie tego co "jest popularne" nie jest dobrym sposobem na rozwój, a to tylko dlatego że są lepsi od Ciebie..
Rób jak uważasz, ale według mnie nagrywanie tylko owych gier nie jest dobrym sposobem.

Pozdro

Wg. socialblade mam prawie największą tendencje wzrostową subskrybcji w przedziale 1k-10k widzów w całej Polszy, więc wybacz ale nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.
 
Chuja zarobi bo takich jak on co nagrywają ten sam shit jest multum...

A po chuj ma nagrywać z gier który nie są na topie ? Nagra z tych co nagrywa większość, to po obejrzeniu np. Slendera od załóżmy skkf'a to w proponowanych filmikach pokaże Slendera od Lanceq, a jak nagra np. z Tibii, a ludzie obejrzą Slendera od skkf'a to w proponawych nie pokaże im od Lanceqa Slendera, bo po prostu go nie będzie miał nagranego... Najwięcej oglądalności zdobędzie na grach które są na topie.
 
Zrozum że nie chodzi o to co nagrywasz a, Twoje zachowanie, reakcje i twój komentarz.

A co do zarobku to byś się zdziwił ile można wyciągnąć mając 100k viewsów dziennie.

Wg. socialblade mam prawie największą tendencje wzrostową subskrybcji w przedziale 1k-10k widzów w całej Polszy, więc wybacz ale nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.

Forum jest od wyrażania własnej opinii i nawet jeżeli nie mam racji, bo masz lepsze kontrargumenty to nie powinieneś wyskakiwać do mnie z tekstem "nie pisz".
Rozumiem że chcesz po prostu trzepać mamonę, a tak na prawdę nie masz zamiłowania do gier. No cóż, biznes to biznes :) każdy robi jak uważa :)
Mimo wszystko życzę powodzenia
 
Back
Top