• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nazwa serwera

Polecam "Thunderion", ale to już chyba wiesz.
lGaOu.png
 
Myslisz że kupiles sobie Thunderiona , postawisz i bedzie 100% wypal? zrob z niego orshabala to moze cos wyjdzie ; )
 
idac za nazewnictwem tibijskim proponuje nazwe stibia. I wcale nie chodzi mi tu o dodanie "s" przed nazwe tibii, a o uzycie lacinskiej nazwy pierwiastka (dokladnie tego)
 
Super tylko krytyka ! A ile on też od siebie dał do open tibia ? to już nie ważne?

NIE, a ty nie powinenieś się udzielać, bo z każdym głupim problemem, lecisz na forum. CYA!

BTW, z tego co wiem to on począł hacki W GESIOR ACCU.
 
LubiePlacki OTS
Lolek OTS
WracaM OTS
Do Gry OTS
Dzielny OTS
Slawny OTS
TylkoDlaAfrykaninow OTS
Gesior OTS
BijcieSie OTS
GrajcieAlboSpierdalajcie OTS
Furia OTS
Sond RP OTS [domena: sond-rp.gov.pl]

Wiem, najlepsze :D.
 
LubiePlacki OTS
Lolek OTS
WracaM OTS
Do Gry OTS
Dzielny OTS
Slawny OTS
TylkoDlaAfrykaninow OTS
Gesior OTS
BijcieSie OTS
GrajcieAlboSpierdalajcie OTS
Furia OTS
Sond RP OTS [domena: sond-rp.gov.pl]

Wiem, najlepsze :D.


ILikePancakes OTS
Lenny OTS
Back OTS
The Game OTS
Brave OTS
OTS famous
Just For Africa OTS
OTS Gesior
Beat Out OTS
Or sing Fuck OTS
Fury OTS
Court RP OTS [domain: the court-rp.gov.pl]

translate \,,/
 
no to źle wiesz bo to zrobił widnet
@edit
hacki , po prostu dziury : )

Jak widać wystarczy $9 żeby zawładnąć światem. Liugarneth i Widnet to to samo. Jak się ludzie połapali kto umieścił te wszystkie exploity to kupił donatora (wtedy tak to się nazywało) i zmienił sobie nick...
Ale to chyba łatwo zauważyć na załączonym obrazku.
 
chcemmiecfajnyotswiecjoinij.pl serwergownianyotszbytdługonieodpowiada.pl skr1ptk1dd13.pl
 
Back
Top