• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nazwa serwera

Malo kto pamieta teraz tematy i teksty typu:
"Lolek idzie dzisiaj na romantyczna kolacje z Sasirem, a pozniej beda sie calowac i zrobi mu kupe na klate[...]" Czy jakos tak :D
 
A ja z bogiem miałem wszystko łącznie. Ośmieszasz sam siebie, wyjdź i nie wracaj. Gej się gdzie indziej.
 
ale dużo dał dla open tibi , więc wstrzymajcie te negatywne komenty do niego i wypowiadajcie się na temat.

LaggerOTS
PompaOTS
Igumin World
Trun Server
Babilon OTS
OjaOTS.pl
 
marcinek99097 takie osoby jak lolek i sasir zniszczyły tyle serwerów, rozumiem znają błędy ale nie potrzebnie je wykorzystują.
Zrobił by dużo dla OT gdyby pomagał w łataniu takich rzeczy a nie wykorzystywał ich.
Co jak co ale chłopak na swoich serwerach miał pełno baz danych i plików DAT dobrych serwerów.
To nie jest fer prawda? Do tego chłopak ma jakieś urazy na mózgu, jeszcze nie dawno wypisywał że jest gejem itp itd
To nie jest normalne.. Lolek, bądźmy szczerzy, ale mogłeś został w tym zakładzie, a nie robić wielkie powroty na scene ot..

Loluś, demoty,mistrzowie,weź się tato i baza demotów z 2008 roku mówi Ci to coś?? Luka nginx, obrazek - kod php, mówi Ci to coś?
Więc się nie wypieraj, bo dużo osób wie co robiłeś i szacunku nie będziesz u nich miał.
Do tego szkolenie sasira, tak jak chwaliłeś się przez telefon, wjebanie sie na mojego dedyka bo miałem open tibie u siebie i przez głupiego nginx wbiłeś
do tego puszczenie z niego ataku na innego otsa (nie pamietam nazwy ale jeden z lepszych rl map jaki wtedy był).

Uff ale się rozpisałem.. :)
Dziękuję dobranoc
 
@up
Zna bugi to niech korzysta chłopak :D.
To wy trzepiecie kasiorę na OTS. Możecie się wysilić i poszukać bugów. Później je załatać i cieszyć ryja jak ktoś będzie was chciał "haxować".
 
@up
Zna bugi to niech korzysta chłopak :D.
To wy trzepiecie kasiorę na OTS. Możecie się wysilić i poszukać bugów. Później je załatać i cieszyć ryja jak ktoś będzie was chciał "haxować".

No i to jest myślenie polaka.. Działać na kogoś nie korzyść :) uwierz że jakby każdy miał po kolei sprawdzać każde oprogramowanie z którego korzysta czy nie ma bugów to by mu to zajęło dużooo czasu, a w tym czasie by wyszły aktualizacje. No ja już zwalczyłem błędy które wykorzystują pseudo-hakerzy (lolek,sasir itp)
Ale mimo wszystko te dzieci mogą ddosować co już jest trudniejszą sprawą :) chociaż lolek po wyjściu z zakładu mam nadzieję że zmądrzał
ale i tak na robił dużo złego i u mnie i wielu innych szacunku nie będzie miał i będą go jechali ;)
 
@up
Zna bugi to niech korzysta chłopak :D.
To wy trzepiecie kasiorę na OTS. Możecie się wysilić i poszukać bugów. Później je załatać i cieszyć ryja jak ktoś będzie was chciał "haxować".

Ja pierdole.
 
@up
Zna bugi to niech korzysta chłopak :D.
To wy trzepiecie kasiorę na OTS. Możecie się wysilić i poszukać bugów. Później je załatać i cieszyć ryja jak ktoś będzie was chciał "haxować".
Witamy w polsce przesz małe P.

Nie wpadłeś na pomysł, że mógł wykorzystać to do pomocy innym, nawet za pieniądze ? Niszcząc innym serwery NIC nie zyskał.
 
Witamy w polsce przesz małe P.

Nie wpadłeś na pomysł, że mógł wykorzystać to do pomocy innym, nawet za pieniądze ? Niszcząc innym serwery NIC nie zyskał.

Tu nawet nie chodzi o niszczenie serwerów ponieważ 3/4 z nich nie powinno w ogóle powstać ale jak wszyscy wiemy ofiarą padały dobre zadbane i dobrze administrowane otsy co jest wielką stratą bo szczerze mówiąc na chwile obecna jestem w stanie na palcach 1 no może 2 rąk (a może jednak nie) wymienić serwery
na których warto by pograć, które są dla graczy a nie dla pieniędzy.
Ściągamy->stawiamy->zmienimy nazwę->stawiamy itd.
Tak teraz wyglądają otsy...

Co było to było ale szkoda czasu poświęconego na tworzenie dobrych serwerów skoro można mieć coś podobnego bez obaw że ktoś ukradnie date bo po co skoro i tak jest ogólnodostępna.

Samme mogę wykorzystać jedną z Twoich nazw serwera ponieważ zainspirowała mnie ;]
 
Back
Top