• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nowe forum do Gesior i Modern ACC - BETA TESTY JUZ WKRÓTCE

ModernAAC. Ale do tego potrzebne będą ci podstawy MVC + CodeIgniter + Smarty.
 
tja, Paxton "troszkę" przesadził uzywająć DWÓCH frameworków do stworzenia serwisu, który w zasadzie można napisać całkiemsprawnie w kilka dni bez tego całego badziewia

@topic: lepiej zrób coś swojego, bez POT(może mieć jakis nowy odpowiednik ewentualnie), używając PDO itp
 
Tak przeglądałem trochę oba ACC'ki i coś widzę, że może lepiej wyjdzie napisać takie oddzielne forum.
Coś np. jak myBB tylko, że byłoby ono pod Gesiora. Połączona baza, jedno konto itp. I tak chyba zrobię : ).
Bo edycja to dużo kłopotu jest jednak.
 
Napisz najlepiej własny ACC, sprzedawaj i zbieraj szmal.
 
Własny ACC to jest wyzwanie : D Ale ciężko będzie sie przebić przez Moderna i Gesiora. Dlatego na razie to zostawię.

A odnośnie szmalu to ja robię wszystko za frajer : D Kasy mam pod dostatkiem.
 
Last edited:
To z tym zewnętrznym forum to bardzo ciekawy pomysł ja mam nadzieje ze cos Ci z tego wyjdzie

Powodzenia.
 
Trochę popracowałem nad stworzeniem tego niby oddzielonego forum i doszedłem, że podstawowy wygląd będzie taki:
gforum.png

Funkcji będzie dużo postaram się napisać ten najważniejsze, które są w vBulletin. Dodatkowo forum będzie w 100% współpracowało z systemem newsów. Logowanie passami z gesiora jest już gotowe :)
Czekam na wasze opinie, wkrótce forum ukaże się w Beta wersji do testowania.

Forum będzie najpierw pod Gesiora jednak jak będzie zainteresowanie postaram się stworzyć dla obu acc makerów.
 
Nie będzie ci trudno przebić się robiąc własne ACC jeśli będzie przejrzyste, łatwe do skonfigurowania i prowadzenia.
Wstrzeliłbyś się w nową erę otsów jeśli można tak to nazwać ;]
(otclient + rme 3 + maybe acc? :D)
 
Nie będzie ci trudno przebić się robiąc własne ACC jeśli będzie przejrzyste, łatwe do skonfigurowania i prowadzenia.
Wstrzeliłbyś się w nową erę otsów jeśli można tak to nazwać ;]
(otclient + rme 3 + maybe acc? :D)
Tylko takiego czegoś nie da się zbytnio zabezpieczyć. Przykładowo, zrobisz prywatne SVNy jak ma TFS, a tutaj paru kolesi będzie wrzucać to na inne fora za free, więc nic nie urobisz.


Staram się kupować oryginalniej gry, produkty, bo doceniam artystów i ich dzieło.
 
Tylko takiego czegoś nie da się zbytnio zabezpieczyć. Przykładowo, zrobisz prywatne SVNy jak ma TFS, a tutaj paru kolesi będzie wrzucać to na inne fora za free, więc nic nie urobisz.


Staram się kupować oryginalniej gry, produkty, bo doceniam artystów i ich dzieło.

No będą wrzucać za free bo sam autor pisze, że nie robi tego dla kasy więc w czym problem?
 
Póki co pomysł z własnym Acc odstawię. Skupiam się na tym forum w zależności od tego jak wypali to forum będę coś myślał dalej.
 
Własnie zakończyłem prace nad podstawowymi layoutami do:
Strony głównej oraz do Panelu administratora.
Styl panelu administratora kiedyś kupiłem (żeby nie było gadania że przypisuje sobie prace)
gfacp.png


gforum.png
 
Nie wiem czy masz to w planach ale pomyśl nad ikonką obok ostatniego postu, żeby dało się od razu do niego przenieść. Wiele for mnie wkurza bo przenosi na początek tematu..
 
Jakbys jeszcze stosował cssy wczytanego laya automatycznie i nie ukrywał sidebarów tylko to forum trzymał w contencie nawigacja byłaby znacznie łatwiejsza
 
Z tego co pamiętam to Samme już robił coś takiego, a ten panel nie powiem bardzo ładnie się prezentuje na 4templates :$.
 
Back
Top