• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Obecna sytuacja Polish Boardu

Status
Not open for further replies.
219wjd4.jpg
 
prosze o szybką odpowiedź, jako iż nieznam dużo języków aczkolwiek znam tylko angielski i polski, pytam się was czy na innych Native Boardach też są takie durne tematy i ludzie pokroju tibka??
 
Najlepszy by byl sub-board, ktorym by rzadzila jedna osoba i cos na zasadzie zaproszen, ze jezeli dostaniesz do niego inva to mozesz go odwiedzac, a nie na zasadzie postow tak jak wspomnial Specjalist, bo sa osoby o niskiej liczbie postow, a wysokiej wiedzy. (Tak jak wspomnial Specjalist, np. Dulin).

Heh to serio fajny pomysł.

A jeśli chodzi o pomoc osobom które mają więcej niż 200 postów to jedynie zwiększyło by ilość spamu na forum lepszym rozwiązaniem była by pomoc osobom mającym min. 2 kwadraty reputacji ponieważ świadczyło by to o tym że dana osoba udziela się na forum, stara się pomagać, nie przyszedł na forum tylko po pomoc a pierwszy jego post to prośba o pomoc i posiada jakąś wiedzę (oczywiście jest kilka osób które nie mają tylu pktów reputacji i posiadają duża wiedzę ale o nich raczej większość z nas wie i w razie problemów raczej nie powinno być problemem odstąpienie od tej zasady i udzielenie pomocy.)
 
Często się tutaj nie udzielam, ale sub-board byłby najlepszym pomysłem.
Jeżeli chcecie coś zrobić to nie wypisujcie tutaj przeróżnych metod tylko już dziś skończcie odpowiadać na durnowate tematy dot. pomocy z otsem.
 
Moim zdaniem jesli ktos pomocy potrzebuje niech pyta, ale jesli zaklada konto tylko po to zeby spytac o cos co w ciagu ostatniego tygodnia bylo wyjasnione 20 razy(bywa tak) no to sorry bardzo

I nie chodzi mi o sam plboard, ale o caly otland(support/request/requesty w kazdym mozliwym miejscu itp)
 
Wiec niech pytaja na dzialach do tego stworzonych lub przynajmniej najpierw poszukaja.
 
CipSoft lada dzień się weźmie za otsy, z czym wtedy zostaniesz?

Ja zostane z głową,a ty z Real Tibią i problemem ze zdaniem do kolejnej klasy. Myślisz, że OTS to mój jedyny pomysł?
Spoko, wiesz czym sie różnimy? Ja trzepie kase, a ty trzepiesz level. Wypominasz mi mój Temat o otservlist?
Jak byś baranie przeczytał do końca to byś wiedział, że sprostowałem swoją wypowiedź, a ty na pewno byś sie nie wkurzył prawda? Bo co tam, wyjebane na najlepszą liste ots (główny przypływ nowych graczy).
Powodzenia w pucowaniu dupy dla Rep Points.
W sumie nie potrzebnie Ripostuje na twoje wypowiedzi, bo jesteś frajerem, więc obowiązki masz frajera.Co bym nie powiedział to i tak odpowiesz jakimś frajerskim grypsem
 
Last edited:
Ja zostane z głową,a ty z Real Tibią i problemem ze zdaniem do kolejnej klasy. Myślisz, że OTS to mój jedyny pomysł?
Spoko, wiesz czym sie różnimy? Ja trzepie kase, a ty trzepiesz level. Wypominasz mi mój Temat o otservlist?
Jak byś baranie przeczytał do końca to byś wiedział, że sprostowałem swoją wypowiedź, a ty na pewno byś sie nie wkurzył prawda? Bo co tam, wyjebane na najlepszą liste ots (główny przypływ nowych graczy).
Powodzenia w pucowaniu dupy dla Rep Points.
W sumie nie potrzebnie Ripostuje na twoje wypowiedzi, bo jesteś frajerem, więc obowiązki masz frajera

Hmm, chuj a nie z glowa bo jestes zerowiec, a Specjalist mimo, ze ma problemy, ze szkola ma pojecie w tych tematach, nie mysl, ze jak masz OTS z duza iloscia graczy to odrazu jestes pro elo master, jestes zwyklym smarkiem, kolejnym gnojem, ktory abusuje Tibie dla kasy. Trzepiesz kase? Spoko, szacunek, jestes zajebisty, respect ziom, sorry... ale trzepanie kasy na OT to wcale nie jest problem, wystarczy sciagnac pierwszy lepszy serwer real map z download section, wrzucic na maszyne i troche poreklamowac + maly spoof i po paru dniach masz w pizdu graczy, a przynajmniej tylu, zeby wychodzic na +. Pewnie zaraz mi wyjedziesz, ze spoof jest dla frajerow czy cos, ale sorry jak nie umiesz spoofowac to ty jestes frajer. Wywyzszasz sie, bo masz pieniadze, nice... szkoda tylko, ze hajs w zyciu nie jest najwazniejszy, ale sorry po Twoich postach widac, ze jestes kolejnym gnojkiem - materialista. Sprostowanie? Bylo trzeba kurwa od poczatku z glowa pisac, to bys nie musial nic sprostowywac i nikt by Ci kurwa nic nie wypominal. Pucowanie dla repa? No sorry, ale tu sie grubo mylisz, Specjalist nie jest jedna z tych osob, ktore dla repa beda siedziec 24/7 na otl. Piszesz, ze nie potrzebnie ripostujesz, bo masz wyjebane? Gdybys mial wyjebane to bys olal i nic nie pisal, a mimo to drazysz i drazysz ten temat coraz glebiej. I nie, nie pisze tego postu z tego wzgledu, ze stoje murem za Specjalistem czy cos, ale frajerem to jestes Ty materialna dziwko, bo zupelnie inaczej pisales przedtem, a inaczej zupelnie zachowujesz sie teraz, gdy masz "pro, elo ots".
 
Ja zostane z głową,a ty z Real Tibią i problemem ze zdaniem do kolejnej klasy. Myślisz, że OTS to mój jedyny pomysł?
Spoko, wiesz czym sie różnimy? Ja trzepie kase, a ty trzepiesz level. Wypominasz mi mój Temat o otservlist?
Jak byś baranie przeczytał do końca to byś wiedział, że sprostowałem swoją wypowiedź, a ty na pewno byś sie nie wkurzył prawda? Bo co tam, wyjebane na najlepszą liste ots (główny przypływ nowych graczy).
Powodzenia w pucowaniu dupy dla Rep Points.
W sumie nie potrzebnie Ripostuje na twoje wypowiedzi, bo jesteś frajerem, więc obowiązki masz frajera.Co bym nie powiedział to i tak odpowiesz jakimś frajerskim grypsem

Rep -1000;

Teraz to pojechałeś, sam jestem dużym materialista, i rzeczywiście pieniądze w moim życiu dużą role odgrywają ale na pewno nie te zarobione na OTS, widocznie u ciebie jest inaczej. Jak tak można w ogolę mówić? Jesteś uzależniony od dużej ilości osób na tym forum, i gdyby nie oni gówno byś miał, a ty jeszcze wyjeżdżasz ze to ty trzepiesz hajs a nie oni.

Oby ci się noga nie powinęła i nie wylądował byś na drugim końcu.
 
Chojrak masz 16 lat więc jeszcze mało wiesz o życiu i rodzice Cie finansują. Robi pieniądze na OTSach i co z tego? Przynajmniej ma jakieś swoje żródło dochodów. Dla mnie właśnie Ty jesteś jakiś pseudo cfaniaczek, który zapewne jest suchym petem. Bez obrazy :- )
 
Chojrak masz 16 lat więc jeszcze mało wiesz o życiu i rodzice Cie finansują. Robi pieniądze na OTSach i co z tego? Przynajmniej ma jakieś swoje żródło dochodów. Dla mnie właśnie Ty jesteś jakiś pseudo cfaniaczek, który zapewne jest suchym petem. Bez obrazy :- )

No i tak sie sklada, ze gowno o mnie wiesz :)
 
Chojrak masz 16 lat więc jeszcze mało wiesz o życiu i rodzice Cie finansują. Robi pieniądze na OTSach i co z tego? Przynajmniej ma jakieś swoje żródło dochodów. Dla mnie właśnie Ty jesteś jakiś pseudo cfaniaczek, który zapewne jest suchym petem. Bez obrazy :- )

Ja tez mam 16 lat, juz za nie dlugo 17.

Rodzice nie dają mi pieniędzy już od 13 roku życia a jeśli biorę to muszę oddać. Tak mnie wychowali a tu co? W tym roku już przekroczyłem limit dochodów od których nie muszę odprowadzać podatku dla ucznia, i zapowiada się ze przekroczę go jeszcze kilka krotnie, już zbliżam się do 2x. Nie znasz go wiec jak możesz tak mówić? Btw, nie mam zadnego OTS.
 
Cala prawda.

Nie graj teraz ważnego, bo Ciebie też widziałem w "akcji".

I jeszcze przydałoby się paru moderatorów do Polish Boardu. Nie chcę nikogo obrażać, ale bany od Szanownego Pana Samme nie posiadają podstaw i są całkiem bezsensu. I przez takie idiotyczne ostrzeżenia dostałem bana, a co za tym idzie straciłem Donatora. Nie po to wspomagam pieniężnie OtLand żeby po tygodniu tracić to, co mi się należy. Gdybym na prawdę bluzgał wszystkich i spamował to rozumiem.. No ale powód, dla którego zostałem zbanowany jest po prostu śmieszny.

Co do noobów to po prostu nie zwracajcie na nich uwagi.. W jednym temacie jakiegoś tam trolla napisałem żeby nikt już tu nie pisał i wkurzony sytuacją napisałem kolesiowi żeby SPI*RDALAŁ. Sukces.. nikt nie pisał i nie karmił go, lecz po paru godzinach zobaczyłem informacje dotyczącą BANA. No śmiech na sali..

Pozdrawiam.

Następny cwaniak, który obudził się dopiero, kiedy stracił 2 dni donatora, człowieku - obserwowałem Ciebie dłużej niż myślisz, jesteś typowym spamerem który teraz raczy grać kogoś kim nie jest, przykładem jest VM do zdzisqa - "samme przyszedł, spierdalamy!!!".


#on_topic

Wasze stwierdzenie, że nie nadążam jest błędne, oczywiście że zdarzy się że nie ma mnie dłuższy czas bo przecież też mam prywatne życie, ale później przychodzę i czyszczę.

I powiem Wam tyle, że czekałem na taki temat, aż użytkownicy się sprzeciwią, tylko po części sami sobie jesteście temu winni, no ale już dobrze, nie będziemy do niczego wracać - od dzisiejszego dnia każdy użytkownik, który będzie chciał pomocy proszę aby był przez Was odsyłany (na spokojnie) do support boardu, a jeśli nie to na inne forum polsko języczne - koniec z pomocą na PB.

Dodatkowo tak będzie traktowany KAŻDY inny wątek, który należy napisać w innym dziale - typu oferty hostowania, szukanie teamów, mapy, skrypty i tym podobne pierdoły. Zaś jeśli przyjdzie jakiś idiota typu tibek, nie odpisujcie i poczekajcie na moją wizytę.

Dodatkowo, od dziś, za każde nadmierne używanie wulgaryzmów będzie również nagroda - dodatkowe punkty dodane będą do regulaminu, chciałbym skonsultować to z kimś kto też moderuje PB - gesior nie wiem dlaczego w ogóle on ma tutaj modka, skoro nic nigdy nie wniósł, elf - nie aktywny od kilku dni, nie wiadomo co się z nim dzieje, nawet nie odpisuje.

No ale, jeśli nikt się nie znalazł to spróbuję położyć temu kres sam osobiście, ale pamiętajcie, że nie uda mi się to, bez Waszej pomocy (pomocy normalnych uzytkowników).

Trochę chujowo napisane, ale nie miałem ochoty jakoś tego posta dopieszac, wazne abyście zrozumieli co teraz będzie się działo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top