• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odprowadzanie Podatku

Status
Not open for further replies.

PATrar

New Member
Joined
Jun 11, 2009
Messages
88
Reaction score
0
Chciałbym się trochę dopytać co do podatku a mianowicie wiem ze trzeba odprowadzić 19%? tylko nie wiem na jakie konto itp. wiec proszę was o pomoc mi w tym

Pozdrawiam P_A_Trar
 
@up.
Oni sami odprowadzają ci podatek .
Pozdrawiam , Texon .
 
z wypowiedzi tego ziomka wnioskuje, że on chuja wie o systemie podatkowym w Polsce, wiec watpie, ze sami odprowadzą...

masz chociaż przydzielony NIP?
 
"Specjalist" - o mnie mówisz ??
z wypowiedzi tego ziomka wnioskuje, że on chuja wie o systemie podatkowym w Polsce, wiec watpie, ze sami odprowadzą...
 
do Ciebie ta pierwsza linijka, ale o tym co zalozyl temat, a druga linijka do tego co zalozyl temat ;/
 
A skąd wiecie że on mówi o DotPay? Może pyta o DaoPay..

DotPay - nie trzeba
DaoPay - trzeba
 
vimoco - zostałeś oficjalnie debilem, mam na dotpayu konto firmowe, nie będę odprowadzać podatku, będzie tak wporzo?
 
Odpierdol się Specjalisto od zbierania śmieci.. mowie tutaj o koncie na osobę prywatną... i chuj mnie to czy ty masz firme Specjalisci od zbierania śmieci czy krzaka
 
po pierwsze zajebany emowcu nie napisales o jakim koncie piszesz dlatego napisalem w ten sposob, po drugie jak bedziesz chcial napisac kolejny taki post to zabezpiecz lepiej swojego realot.pl i swojego kompa zebys nie musial pozniej znow na torgu prosic o rady co masz zrobic jak Ci konto na nk jakis pro hakier hakNOL :/
 
Ale wy jesteście mocni, żaden z Was nie pokwapił się do rzeczowej odpowiedzi.

DaoPay - nie odprowadzasz podatku
DotPay - konto indywidualne - sami kradną Ci podatek, na koniec roku przysyłają PITa którego musisz sobie tam gdzieś wsadzić.
- konto firmowe - sam się tym martwisz, ale wtedy byś już wiedział :p
 
@up
Twoja wypowiedz za to była niezwykle rzeczowa, otóż informuje Pana, że chcąc korzystać LEGALNIE z DaoPaya w takim celu jak to ludzie robią na OTS'ach to MUSISZ odprowadzać podatki, inna kwestia jest taka, że czegoś takiego nie skontrolują bo się im nie chce, chyba, że ktoś niemiły bardzo się uprze.
 
Oczywiście, jednak jeśli nie przekracza progu dochodowego to nie trzeba. Oni na to nie mają wpływu w tym przypadku w przeciwieństwie do DotPay'a, a czy on już ten podatek odprowadzi to jego sprawa, ja odpowiadam w kwestii praktycznej a nie mentalnej.
 
Boże widzisz, a nie grzmisz. Kto powiedział, że jeżeli nie przekracza TWÓJ DOCHÓD (nie np z samego DaoPaya) I progu podatkowego (zwolnionego z płacenia podatku) to nie trzeba składać deklaracji ile on wynosi?
 
@up
(...)że czegoś takiego nie skontrolują bo się im nie chce, chyba, że ktoś niemiły bardzo się uprze.

Pragnę tylko przypomnieć, że od tego roku Urząd Skarbowy wziął się za takie mikro działalności :)
 
czyli w dotpay na Koncie prywatnym dotpay za mnie odprowadza i przyjdzie tylko Kawałek papieru ile tam dochodu rocznie? dobrze myślę
 
czyli w dotpay na Koncie prywatnym dotpay za mnie odprowadza i przyjdzie tylko Kawałek papieru ile tam dochodu rocznie? dobrze myślę

Tak.

#top

Jeśli chodzi o DaoPay to myślę, że jeśli wypłacam kase DaoPay -> PayPal, to raczej nie trzeba odprowadzać podatku, chyba, że wypłacam je na swoje konto bankowe. Mam rację?
 
Tak.

#top

Jeśli chodzi o DaoPay to myślę, że jeśli wypłacam kase DaoPay -> PayPal, to raczej nie trzeba odprowadzać podatku, chyba, że wypłacam je na swoje konto bankowe. Mam rację?

Do not think sooo!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top