• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Odskocznia od OTS-ow....

A metin2 ? podobno arcy Neo Polska Game xD

Mpcforum.pl - sprawdź ile warci są hosterzy tamtych serwerów.
Sama zapowiedź jest generowana jakimś gównem z "przyklej".
Aż szkoda patrzeć na owy poziom...​
 
Ja tam bym sie bal hostowac duzy server WoWa, slyszalem o akcji jak blizzard pozwal i policzyl hosterom za kazde zalozone konto koszt gry + dodatkow i abonament takze...
Ja jebie
Dowidzenia
 
I tu zonk, bo z tego co sie orientuje 1-2 lata temu(moze sie zmienilo), Polska nie ma jakis tam smisznych umow podpisanych i blizzard akurat chuja moze zrobic polskim prywatnym serwerom w wowie. Co innego europejskie.

Bylo tak napewno gdyz gram w wowa od dawna na prywatach i pamietam dobrze, ze mowilo sie o tym. Mozliwe jednak, ze sie pozmienialo.

I nie wiem czy w wowie mozna dobrze zarabiac na prywatach, tam sms shop dziala glownie na zasadzie dotacji. Nie ma vip kont, nie ma itemow typu bronie w sms shopie, sa jedynie mounty, plecaki. Itemy malo znaczace, jedynie pomagajace lekko w rozgrywce.
Choc napewno te zagraniczne serwery przy kilku tysiacach ludzi online musza piekna kase wyciagac.

Ponadto nie ma takiego czegos jak gotowiec, tam gotowiec to tak jakby ktos w otsach sciagnal sobie otserva. Wiekszosc instancji musi oskryptowywac sobie samemu. Oczywiscie mowie tutaj o wotlk, nie wiem jak kwestia wyglada w tbc bo sie nie orientowalem. Natomiast w cataclysmie napewno jest masa bledow i jeszcze gorzej niz w wotlk
 
Last edited:
I tu zonk, bo z tego co sie orientuje 1-2 lata temu(moze sie zmienilo), Polska nie ma jakis tam smisznych umow podpisanych i blizzard akurat chuja moze zrobic polskim prywatnym serwerom w wowie. Co innego europejskie.

Bylo tak napewno gdyz gram w wowa od dawna na prywatach i pamietam dobrze, ze mowilo sie o tym. Mozliwe jednak, ze sie pozmienialo.

I nie wiem czy w wowie mozna dobrze zarabiac na prywatach, tam sms shop dziala glownie na zasadzie dotacji. Nie ma vip kont, nie ma itemow typu bronie w sms shopie, sa jedynie mounty, plecaki. Itemy malo znaczace, jedynie pomagajace lekko w rozgrywce.
Choc napewno te zagraniczne serwery przy kilku tysiacach ludzi online musza piekna kase wyciagac.

Ponadto nie ma takiego czegos jak gotowiec, tam gotowiec to tak jakby ktos w otsach sciagnal sobie otserva. Wiekszosc instancji musi oskryptowywac sobie samemu. Oczywiscie mowie tutaj o wotlk, nie wiem jak kwestia wyglada w tbc bo sie nie orientowalem. Natomiast w cataclysmie napewno jest masa bledow i jeszcze gorzej niz w wotlk

Tylko zwykle shop zdecydowanie jest drozszy niz w OTS-ach....
 
O! A myślałem, że proces tworzenia WOW'a polega na Jej emulacji i tworzenia od zera.
Hm, może w przyszłości się tym zainteresuję :).​
 
Pierdolcie takie glupoty ze szkoda ...
Lepiej zrobic cos samemu a fajnego niz kolejna kopie ...
Gra Achtung, die Kurve!
Niby prosta gra a dziennie odwiedza ja tysiace osob...
 
Back
Top