• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

Aprilia 125 podobno wadliwa :\ A 50 się nie opłaca kupywac.

dlatego mam kilka modeli do wyboru :p tylko wiesz narazie 125/50 a za 1,5 roku coś wiekszego jak zrobie prawko na 125+

@up

Przyjedz do polski zrób prawko wróć do angli..
 
ale A jest na 125+ a A1 jest na 125 , robiac A nie musisz miec A1

No i co z tego? Skoro u siebie ma odpowiednik A1? I powiedz mi, co mu to da? Przyjedzie do Polski, zrobi A1, wróci. A na miejscu to samo może zrobić...

Ahaaaa, zauważ tam u mnie kropke po "on nie ma", a przed A1 ;/
 
No i co z tego? Skoro u siebie ma odpowiednik A1? I powiedz mi, co mu to da? Przyjedzie do Polski, zrobi A1, wróci. A na miejscu to samo może zrobić...

Ahaaaa, zauważ tam u mnie kropke po "on nie ma", a przed A1 ;/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja myślałem ze paxstonówka ma 18+ ;d
 
Czyli w Polsce można jeździć 125+ od 18?

Hmm, w sumie prawo jazdy można tutaj wymienić ale nie wiem czy to przejdzie.
 
Ja mam zamiar kupić sobie jakiegoś rometa z 70-80 roku do 600zł, jeżeli nie ma dokumentacji=nie można go zarejestrować, jazda na nim jest nielegalna?(to motorower)
 
yhy A jest narazie od 18 lat :]

Hmm, prawo jazdy europejskie można wymienić na Angielskie bez problemu tutaj, może zadzwonię do DVLA i się zapytam w tygodniu czy mogę tak zrobić. Jeśli tak to wsiadam na Yamahe r6 heh
 
Ja mam zamiar kupić sobie jakiegoś rometa z 70-80 roku do 600zł, jeżeli nie ma dokumentacji=nie można go zarejestrować, jazda na nim jest nielegalna?(to motorower)

tak , tak samo jak ja kupuje motocykl 125/50 to jak mnie złapią to jedna kara za przekręty w papierach, druga kara za brak uprawnień ;d

Shozz moga również pomyśleć ze kradziony...
 
tak , tak samo jak ja kupuje motocykl 125/50 to jak mnie złapią to jedna kara za przekręty w papierach, druga kara za brak uprawnień ;d

Shozz moga również pomyśleć ze kradziony...

Za przekręty to muszą Cię na badanie techniczne wysłąć itp, normalnie tego nie robią, ktoś by Cię musiał podpierdolić, a za jazde bez uprawnień teraz nie ma odroczenia więc lajcik xd
 
Hmm, prawo jazdy europejskie można wymienić na Angielskie bez problemu tutaj, może zadzwonię do DVLA i się zapytam w tygodniu czy mogę tak zrobić. Jeśli tak to wsiadam na Yamahe r6 heh

tylko w byś musiał do polski przyjechać na wakacje bo to trzeba 50h mieć wyjeżdżone przed przystąpieniem do egzaminu wiedzy teoretycznej
a potem egzamin z jazdy...


Edit :]

Za przekręty to muszą Cię na badanie techniczne wysłąć itp, normalnie tego nie robią, ktoś by Cię musiał podpierdolić, a za jazde bez uprawnień teraz nie ma odroczenia więc lajcik xd

tylko ze jak bd jechał 130km/h złapią mnie i zobaczą ze 50? xD
 
tylko w byś musiał do polski przyjechać na wakacje bo to trzeba 50h mieć wyjeżdżone przed przystąpieniem do egzaminu wiedzy teoretycznej
a potem egzamin z jazdy...


Edit :]



tylko ze jak bd jechał 130km/h złapią mnie i zobaczą ze 50? xD

Aaa to to tutaj tez jest, i nie musze miec 18 lat, tylko A1.

I to wcale nie pozwala mi na jezdzenie 125+ tylko do 33 koni mechanicznych.
 
Niedługo zdaję na kartę motorowerową - co polecacie na start? chcę mieć wygodnie, ale też sportowo (chodzi o ładny, sportowy wygląd, nie prędkość)

może być skuter or ścigacz :)
 
Niedługo zdaję na kartę motorowerową - co polecacie na start? chcę mieć wygodnie, ale też sportowo (chodzi o ładny, sportowy wygląd, nie prędkość)

Hah o predkosci nie mowmy jesli chodzi o 125, wszystkie maja te samo.

A wyglad to oczywiscie Yamaha yzf r125 to co ja :) Najlepsza niebieska 2010 blyszczy sie :)
 
Aaa to to tutaj tez jest, i nie musze miec 18 lat, tylko A1.

I to wcale nie pozwala mi na jezdzenie 125+ tylko do 33 koni mechanicznych.

a w Polsce jeszcze niema żadnej ustawy miała być ze 24 lata+ do pojemności 125+ , a jak narazie jest od 18 lat prawko na wszystkie pojemności

@paxton
sprzedaj mi yzf r1 ;d tyko zeby była na 50 zarejestrowana ;D
 
słyszałem, że aprille są dobre?

Nie, wadliwe sa.

Yamaha to soldia marka, ewentualnie mozesz brac Honde ale ja osobiscie jestem zakochany w Yamaha :)

Trudno bedzie znalezc do 4k, ale jesli to Aprila z rocznikow przed 2006 wtedy jeszcze nie mialy blokad i beda najszybsze.
 
Back
Top