• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o motoryzacji :)

vimoco

Popatrz tam u siebie w stalowej ile A1 kosztuje. Ok?

Bo mi się nie chce jechać ^_^
 
vimoco

Popatrz tam u siebie w stalowej ile A1 kosztuje. Ok?

Bo mi się nie chce jechać ^_^
ok. 700 zł

imho nie opłaca się robić A1 jak A1 a A nie ma różnicy cenowej, i jak później chcesz zrobić A to znowu bulić tyle forsy musisz.

kategoria b - ok. 1200 zł ;p
 
Last edited:
ok. 700 zł

imho nie opłaca się robić A1 jak A1 a A nie ma różnicy cenowej, i jak później chcesz zrobić A to znowu bulić tyle forsy musisz.

kategoria b - ok. 1200 zł ;p



eh w Nisku po 900 zl w rotransie ;\ ale 700zl to i tak wydam i tak kupując 125/50 muszę dorzucić 1000-1500 zl :\, wiec lepiej sobie zrobić A1 i jeździć na lajcie 125tka i jeszcze troszkę kasy zostanie :peace:

sama 125 - 4k - 8k
a 125/50 - 5k-10k

Wiec to taki sam wydadek i jeździsz bez cykora ze Cie zatrzymają i będziesz miał problemy...
 
Rok? Nowa rox stara nah :p

2006 2.2 TDI Sport

edit

2006_accord_24tl.jpg


Taka tylko niebieska i sedan
 
Kupil ja w 2007 albo 2008 nie pamietam za 8000 tysiecy funtow uzywana rok chyba i 20tys mil, teraz po 4000 funtow chodza, czyli tyle za ile motor kupuje lol
 
hatchback = klapa tylna razem z szyba otwierana ok

na obrazku nie widac yo (albo widac tylko ja nie widze, ok?)
 
To znaczy tourer, czy jakoś tak. Ta z większą dupa na bagażnik wiecie, ojciec taka potrzebuje :p
 
Paxton, w sensie wyższy tył? Kombiak :p w sedanowcach hatchback to tak zwany liftback, a hatchback to samochód krótki posiadający piąte drzwi otwierane na dwa sposoby jak liftback, ale krótki, a nie długi ;) więc na obrazku jest, albo liftback, albo sedan :p
 
Back
Top