• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ogólny temat o rynku OTS

Prawdziwy server Rpg nie znaczy low exp itp.
Zobacz np :
KaczooH OTS - Shop System

Nic co jest w sms shopie nie pomaga w warach (Pvp) ;>

Fur Boots (8 points)
Fur Boots nie tylko ogrzeja twoje stopy, przez co stracisz mniej energii swojego ciala. Zostanie ona w tobie. W rezultacie tego co 2 sekundy otrzymasz 200 punktow manny i zycia. Co wiecej, maja one rowniez swoj pancerz, przez co zadane ci obrazenia beda mniejsze.

Wand of Holy (8 points)
Wand of Holy to rozdzka przeznaczona dla MSow i EDow, ktorzy nie posiadaja jeszcze Sprite Wanda. Zadaje obrazenia do 650 punktow od sily swietosci. Mozna jej uzywac od 50 levela.

To nie pomaga w pvp, wcale mhm. Nie mówiąc już o balansie na kaczochu top 20 rp i ek.

A wogóle dla mnie rpg to niski exp...
 
@up nie grales tam wiec nie mow
te gowna z shopu sa nic nie warte wand bije po 150 gdy tam knight z miecza bije po 2k a inne ruszczki po 1k ;>
A buty daja 1/3 tego co softy .. wystarczy wbic 200 lv (1-2h) i juz ma sie lepsze rzeczy ....

Co rozumiesz przez low exp ? Male lvle ? ... To moze zaraz powiesz ze Apo to nie rpg ;o

@Topic
Co do tematu to jeszcze Jak ma sie wybic ambitny projekt na 1 liste (otslist) gdy 50% ots'ow tam spoofuje ...
 
Last edited:
@up nie grales tam wiec nie mow
te gowna z shopu sa nic nie warte wand bije po 150 gdy tam knight z miecza bije po 2k a inne ruszczki po 1k ;>
A buty daja 1/3 tego co softy .. wystarczy wbic 200 lv (1-2h) i juz ma sie lepsze rzeczy ....

Co rozumiesz przez low exp ? Male lvle ? ... To moze zaraz powiesz ze Apo to nie rpg ;o

@Topic
Co do tematu to jeszcze Jak ma sie wybic ambitny projekt na 1 liste (otslist) gdy 50% ots'ow tam spoofuje ...

Grałem chwile i jak spojrzałem na highscores to przestałem, odrazu wiedziałem że balans skurwiony.

Nie mówie, że male levele ale niski exp żeby ots postał jakiś czas (pól roku, rok może dłużej)....
 
co napędza? ludzie, którym chce się jeszcze to robić dla otaczających ich pazernych szczeniąt. co psuje? pazerni ludzie, którzy widzą w tym tylko interes.
 
co napędza? ludzie, którym chce się jeszcze to robić dla otaczających ich pazernych szczeniąt. co psuje? pazerni ludzie, którzy widzą w tym tylko interes.

Popatrz ile serwerów które mają po 20-graczy nie są robione dla zarobku i ludzie i tak nie grają...


A te serwery zazwyczaj są najbardziej dopracowane.
 
pograłbym na jakimś 7.6 bez hotów, stare outy i ten klimacik :) Zna może ktoś taki? hm, może APO? ale na nim chyba już niema sensu grać jako nowy gracz bo jak dobrze pamiętam istnieje od wieków.

@2up
zajebista sygna


@@edit
1. Edzio first 2725 154

Nick, level, mlvl || odechciewa się grać
 
pograłbym na jakimś 7.6 bez hotów, stare outy i ten klimacik :) Zna może ktoś taki? hm, może APO? ale na nim chyba już niema sensu grać jako nowy gracz bo jak dobrze pamiętam istnieje od wieków.

@2up
zajebista sygna


@@edit
1. Edzio first 2725 154

Nick, level, mlvl || odechciewa się grać
To zdecyduj czy grasz dla przyjemności czy po to żeby wjebać się do topa, bo najpierw piszesz, że klimat etc. a potem, że nie bo jest za duży poziom, ale imho. to dobrze świadczy o serwerze jeżeli tyle trzyma ;).
 
Większość graczy gra na serwerze x bo gra tam sporo osób mimo to, że serwer x nie jest super dopracowany, reklame też trzeba umieć zrobić. Jeden ma łeb do robienia mapy itp. inny ma łeb do interesu i potrafi sobie ogarnąć mimo braku wiedzy. Nie mam nic do osób które stawiają serwer, żeby zarobić. Normalna rzecz, każdemu by się przydało troche $$, po to też pracujemy. Dobrze jest zarobić i sie nie narobić. Jeżeli ktoś lubi pracować za free polecam zostać wolontariuszem.
Co do typu serwera to wszystko jest do przebicia, tylko trzeba mieć dobry pomysł i dobrą reklamę, większość graczy gra na RL Mapach bo zawsze tam grała, dlatego trzeba naprawde konkretnie ogarnąć sprawe, żeby przekonać ich do gry na innym typie serwera.
Pamiętajcie teraz, że sporo osób gra w jakimś Teamie, więc grają tam gdzie gra team.
 
Owszem, a takie pytanie do graczy, jak przekonać "gracza" aby zagrał na o serwerze?.
Wyłacznie Pvp?
 
Last edited:
Owszem, a takie pytanie do graczy, jak przekonać "gracza" aby zagrał na PokemonOts;>

Zamknąć go do pokeball'a na dwa tygodnie, to na pewno zagra. - Głupie pytanie, jeszcze głupsza odpowiedź.

Powoli ten temat zbacza z kursu...
 
Nakręca przemyślana komercha, a niszczy? Wydaje mi się ,że komercyjne serwery po prostu wypierają te bardziej przemyślane, swoją trafną kampanią "reklamową". Tak samo jak tani, często lipny produkt, ale lepiej reklamowany - cieszy się większym zainteresowaniem niż droższy lepszy, którego twórcy nie potrafią wypromować go z głową :)

Dokładnie, teraz ciężko się wybić - kiedyś robiłeś zapowiedż na forum i to starczyło, teraz trzeba już kombinować.
 
przynajmniej taki wysilek po sciagnieciu otsa z neta i ustawieniu kilku parametrow
 
Ja osobiscie zauwazylem ze baardzo zniechecaja graczy crashe, nawet na alpha testach czy cos juz ludzie sie:wkur": i wychodzą
 
No właśnie mam nadzieję, że te evo i rl są do przebicia ;3

Właśnie z QuaSem zrobiliśmy coś w miare unikalnego, look
http://otland.net/f43/poland-avisio-8-6-custom-map-sprites-international-high-rate-100417/
Zazwyczaj dobre evo to 90% sklejka mapy lub wlasna mapa z miastem evo~



Moim zdaniem ots to nie tibia. tylko jakas chora napierdalanka bieganie po thais z ue :<
W tibi przeciez polega na zdobyciu czegos uzbieraniu na cos (bron eq)

Ale teraz zrob pacc za sms to nikt nie bedzie grac... szkoda mu 10zl miesiecznie pojdzie na serv gdzie wysle sms zamowi eq i po miechu server padnie bo poco ma stac skoro graczy nie ma a kazdy eq juz ma ....
 
Zool, taka prawda.
Sam mam głęboką rozkminę na temat tego jak zrobić tak żeby wilk był syty a owca cała :)
Jak mi się zwróci za dedyka i zarobię na fajki to ja się wcale nie obrażę, i nie będę owijać w bawełnę że by się nie przydało, natomiast jak zrobić nie fun evo999x/nie rl map i na nim zarobić to nie mam za dużego pojęcia:)

Za czasów płatnego prema było lepiej, stały orientacyjny obrót przede wszystkim.
 
Tibia to zrytość, dlatego co raz mniej normalnych osób w nią gra, dlatego ciężko jest przewidzieć to i owo. Możesz próbować przewidzieć gdzie by chciał grać 10-cio letni Patryk, ale czy on sam wie?
 
Back
Top