• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

chuj ze na lb to kierownice pusciles jak nie potrafiles ani jednego maga zabic od nich i zaczales plakac jak podczas pierwszego stosunku co ci kakao peklo na ab pod brama
 
Alozone lurwo zajebana, nie chodzi mi o problem zrozumienia tego co piszesz tylko kaleczysz nasz ojczysty język robiąc takie błędy jak ten w ktorym Twoi rodzice zapomnieli, ze nic im pożytecznego ze spółkowania nie wyjdzie, bo stara sprząta, a stary kopie rowy. Pozdrawiam Twój biedny socjal na ktorym ledwie co prądu masz glupia kurwo, zajmij sie lepiej lapaniem sieci bo Ci zaraz Caritas free wifi wylaczy wiec idź biegac i szukac polaczenia.

Różowy, Twój podjazd byl tak bardzo dojrzaly i na poziomie, idź jutro z rana pochwal sie znajomym na dzielni, moze w końcu osiągniesz poziom zainteresowania malych sześciolatek z piaskownicy pod blokiem.

Chuj jebany kretynie, że mieszkam w mieście w którym twoich starych to byłoby stać przy dobrych wiatrach na kawalerke z kiblem w kuchni, ale bedziesz mi cos pierdolil jebana kurwo z evo.
 
chuj ze na lb to kierownice pusciles jak nie potrafiles ani jednego maga zabic od nich i zaczales plakac jak podczas pierwszego stosunku co ci kakao peklo na ab pod brama

Ja pierdole hahahahahahahhaha XD skończ bo jeszcze większą beke mam z Ciebie jak piszesz cos o naszych starych bitkach typie, kurwa która nie miała prawa głosu i nawet binda na publiku nie wciskal jak mysmy gadali teraz sie udziela, do czego to doszlo ja pierdole
 
Chuj jebany kretynie, że mieszkam w mieście w którym twoich starych to byłoby stać przy dobrych wiatrach na kawalerke z kiblem w kuchni, ale bedziesz mi cos pierdolil jebana kurwo z evo.
Ta, mieszkasz w miescie XD Chuj, ze twoja stara ostatnio w chlewie Cie urodzila, ale cos peirdolisz, jeszcze z bucikow siana nie wyciagles wiochmenie jebany
 
Alozone jak osiągniesz mój poziom to możesz cos tam na bajere pod dom podbijać o chleb, póki co to z tego co piszesz i jaki poziom trzymasz to raczej fizycznie, albo zebrajac jeszcze jakos dajesz rade i żyjesz.
 
Ta, mieszkasz w miescie XD Chuj, ze twoja stara ostatnio w chlewie Cie urodzila, ale cos peirdolisz, jeszcze z bucikow siana nie wyciagles wiochmenie jebany

No gostek z bonczy kolo krzyza jebany cwel ale bedzie pierdolony pies cos szczekal. Ciebie starzy ze schroniska dla zwierzat wzieli po tym jak cie biologiczna matka, cpunka i alkoholiczka oddala do okienka do zakonnic petowcu jebany.

@Turkawa
Zeby osiagnac twoj poziom to musialbym sie zjebac kilka pieter nizej, najlepiej do piwnicy zajebany buraku.
 
Ja pierdole hahahahahahahhaha XD skończ bo jeszcze większą beke mam z Ciebie jak piszesz cos o naszych starych bitkach typie, kurwa która nie miała prawa głosu i nawet binda na publiku nie wciskal jak mysmy gadali teraz sie udziela, do czego to doszlo ja pierdole
ale kim ty kuwa jestes pajacu z lapanki jaki bannutio gildia co z kumplami 24/7 expili na banucie pety od sir gienka z harmoni
 
A ten Patolog, Rzeznik, Logopeda czy jak mu tam, to ladnie do mnie pisze, ze jestem wiochmenem a dwa wyrazy wczesniej pisze "wyciagles". No kurwa z jakiej ty sie wsi urwales?
 
Alozone moge Ci jakies grosze biedna kurwo podesłać jak juz mi na pw nie dajesz spokoju, nie moje wina, ze w Polsce o PGR-ach się zapomina. Moze w końcu na jakiś obóz wyskoczysz. Patrz na pozytywy.
 
No mozesz podeslac te grosze to twojej matce cygance rzuce pod kosciolem zebyscie z rodzina mieli co jesc przez najblizszy miesiac. Stary nadal z akordeonem popierdala po tramwajach i brata mlodszego ciaga zeby z puszka biegal?
 
Musisz naprawde byc zarobionym z pomysłem na życie 22latkiem skoro na pikselkowym forum sie spinasz gostek.
 
No lubie pocisnac beke z takich ulomow jebanych. Ty gosciu za to filozofa strugasz, a przeciez nowa maturke bedziesz pisal w tym roku, czy sie myle i dopiero test gimnazjalny? Ale nie martw sie, na 30% nawet taki imbecyl jak ty powinien zaliczyc.
 
Wiesz o swoich prywatnych doświadczeniach pisz na pw, tutaj nie rob sobie wstydu, nikt i tak Cie nie zrozumie.
 
Ale spam gajs rozumiem tylko tyle ze jebac zabijamy cwela jebanego co tylko na matki cisnie i udaje comandera
 
możesz mi puca strugać tibijski zolnierzyku po zawodówce.
 
Last edited:
bombel team = internet doladowanie z playa + 10 k + many FAST SSA MAGEBOT + XENOBOT E RING SKYPT bo przecie to rak niema ;)

Rozowy Omel .. team = 200 lvl lagi trolling nima ludzi iwg beka

wiec o co ta napina ?

Ps. Nie wiem czy to prawda ale na vt mowili ze bombel poszedl z matka do kina na 50 twarzy graya i prawie caly film zakrywala mu oczy ;)
 
Back
Top