• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OLD Wipe and others

Alozone komu tu dawać rady, jak Ty nie dość, ze poprawnie wyslowic sie nie potrafisz to jeszcze nawet nie potrafisz mi w żaden inteligentny sposób ubliżyć.

W inteligentny sposób? No ja pierdole, może jeszcze o problemach egzystencjalnych porozmawiamy pecie.

@Bańka
Ale chuj ci w dupe idź dalej proś się o konto do teamków parówo. Na 2 sd? Chyba dwóch sd od combo nie odróżniasz frajerska bagieto. Ale fakt, że byłem na hp bo ringa nie mogłem zarzucić. Jak resnalem tibie i mi hulalo wszystko to potem mnie nie mogliscie dojebac dopoki mnie potowali.
 
Dobra ja zwijam ruchac matke turkawy. Jutro sie moze pociupiemy lamusy jebane.
 
bombel lajkuje tekst turkawie a ten jemu ale fejm sie musi zgadzac bombel jak wsadzic ci palec w dupke na show upie tez zlajkujesz bo przeciez braciszek tibijski
 
chuj ze kurwo tak piszesz jebany smietniku a na vt to na pidzie cichutko siedziales jak git na kanal wchodzil to frajernia jak ty na pidzie siedziala pierdolony minusie zyciowy
 
jak ty siedziałeś na kanale to odezwałes się może 2x, z czego odezwałeś to za duże słowo, bo ktoś cię ciupał od kurwy, a ty się cieszyłeś, bo wiedziałeś, ze nie mozesz zdjąć kagańca. także zabierz swoich compadres i zamknac juz te oszczane ryje, bo nei mogę tego czytać
 
Bombel daj spokój , kurwa mocna w pizdzie ten lokuf jebany nie znam scierwa ale matka chyba menelica
 
ale o czym Ty mowisz, jakie 200 lvle, jaki trolling? jakie lagi? XD

O tym, że Twoja matka szmata, a jak masz oczy zamknięte to na chuj się cioto odzywasz. Tak wgl to dlaczego jakieś no nejmy się tutaj wypowiadają, nie ogarniam... Jeszcze jakiś czas temu wiedzieli gdzie ich miejsce i siedzieli uwaleni na pizdzie, a teraz kurwa zaczeli szczekać... damn leszcz Bombel, co by go sir przemek z vestii skopał, który na wymarłym otsiku expi ręczni od roku bo myśmy przestali grać i miał chwilę wolności jak kaganiec sposcilismy, trzymajcie mnie...


/translate
Please delet random accounts!
 
hehe no ladnie sie dajecie cisnac jakims dzieciaczka bez kitu xD Rozowy ja cie nie poznaju powinienes ich w max 2 zdaniach wyjasnic a ty sie rozpisujesz :D ja bym mogl ich szybko pocisnac tylko ich nie znam wiec wiesz
 
O tym, że Twoja matka szmata, a jak masz oczy zamknięte to na chuj się cioto odzywasz. Tak wgl to dlaczego jakieś no nejmy się tutaj wypowiadają, nie ogarniam... Jeszcze jakiś czas temu wiedzieli gdzie ich miejsce i siedzieli uwaleni na pizdzie, a teraz kurwa zaczeli szczekać... damn leszcz Bombel, co by go sir przemek z vestii skopał, który na wymarłym otsiku expi ręczni od roku bo myśmy przestali grać i miał chwilę wolności jak kaganiec sposcilismy, trzymajcie mnie...


/translate
Please delet random accounts!

Jeśli zastanawiasz się po co nonamy sie wypowiadają to czemu nadal tu spamujesz?
 
10991122_795229810565961_4270306202896996977_n.jpg







































Żartowałem szeryfik już nie spinaj tak tych pośladów, bo sie obsrasz jak ten cały Eldo na myśl końca shadow i straty dorobku życia, który kupił za hajs z zasiłku ojca na allegro.
 
hehe no ladnie sie dajecie cisnac jakims dzieciaczka bez kitu xD Rozowy ja cie nie poznaju powinienes ich w max 2 zdaniach wyjasnic a ty sie rozpisujesz :D ja bym mogl ich szybko pocisnac tylko ich nie znam wiec wiesz

Zbyt dużą przerwe Maro miałem :/ bez formy jestem + cisnąć kogoś kogo się nie zna też jest ciężko więc mam utrudnione zadanie ziom. Patol kolejny śmietnik, którego w życiu na oczy nie widziałem, a ma coś do powiedzenia, oni chyba o mnie książki piszą kurwy na zawołanie
 
hehe no ladnie sie dajecie cisnac jakims dzieciaczka bez kitu xD Rozowy ja cie nie poznaju powinienes ich w max 2 zdaniach wyjasnic a ty sie rozpisujesz :D ja bym mogl ich szybko pocisnac tylko ich nie znam wiec wiesz

Jak ja Maro też ich nie znam, jakieś petowce z warzone 1.

A ty bańka tam do mnie pijesz ty cwelu bity? Chuj, ze w zyciu z toba na vt nie siedzialem, a jezeli nawet siedzialem to nie pamietam takiego randoma, no ale fakt jak bysmy siedzieli na jednym vt to z toba na pewno bym nie gadal, bo o czym? Ile expa na h robisz na spike z ava recznie?
 
Alozone:
Feb 18 2015, 23:24:12 Died at Level 301 by a behemoth
Most damage
and by a lost thrower
Last hit
Feb 05 2015, 14:41:19 Died at Level 300 by a drillworm
Most damage
and by a lost basher

Boli Cię, że na minus sześć spływasz ręcznie expiąc?
 
dawać kurwy na venta to Was powyjasniam, bo tutaj to cos widze, ze sie poczuwacie za bardzo.

na chuj wy szczochy coś tutaj piszecie jak NIKT, POWTARZAM, NIKT, nie ma pojęcia skad Wy się urwaliście, jedyne co kojarze to tego bombla, ale tylko dlatego, ze mi spamowal o konto jak jebany przestrzał, a reszte to co najwyzej mogłem walić na ryj jak wbiegali robić wz2
 
Back
Top