• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Open Tibia Cast - zapowiedź

Status
Not open for further replies.
Elf: Przecież to walka z wiatrakami... Wyśle komuś, ktoś komuś innemu i tak sie będzie rozprzestrzeniać. Przykład? Twój war system

tak swoja drogą to za ile ten cast system sprzedajesz?
 
I co myślisz, że mnie wzruszyłeś?... Daj spokój, masz rodzine to zapierdalaj do roboty jak każdy normalny człowiek, a nie żalisz się na forum że elf chce inwoba na policje posłać...

Bez urazy, ale nic nam do tego kto w jaki sposób zarabia. Utrzymuje się z otsów to jego sprawa.. Zarabia na nich w chuj kasy, ale co prawda nie do końca to jest rozsądne, bo otsy to jest duże ryzyko i w tym miesiącu ma dużo zarobku, a w przyszłym może dopłacic do interesu... Mimo wszystko nic nam do tego ;)
 
Bez urazy, ale nic nam do tego kto w jaki sposób zarabia. Utrzymuje się z otsów to jego sprawa.. Zarabia na nich w chuj kasy, ale co prawda nie do końca to jest rozsądne, bo otsy to jest duże ryzyko i w tym miesiącu ma dużo zarobku, a w przyszłym może dopłacic do interesu... Mimo wszystko nic nam do tego ;)
To jest tak zwana zazdrość.
 
Pierwszy tematy kiedy nikt nie jedzie po Inwobie?
Nawet nie dostał Bana za częściowe pokazanie source z rev 0.4.
Przypadek?
...
Na pewno nie :)

Wszyscy czekając aż ten DEBIL! wrzuci więcej source z Cast na code.google, ale i tak wrzucił już najtrudniejsze części casta, dzięki czemu dokończyłem swój własny Cast, a chciałem go od Elfa kiedyś odkupić :).

Nie wiem komu mam dziękować Inwobowi czy Elfowi?
 
A to ten cast jest coś jeszcze warty, że sądzisz że wszyscy oczekiwują? Ja sądze, że wiekszość zauważyła że tak naprawde nikomu on do szczescia nie potrzebny, no chyba że do reklamy serwera, bo w praktyce i tak nikt z niego nie korzysta.
 
dokładnie trans, to już nie jest nie wiadomo co bo i tak mało graczy to używa.
 
@UP i UP 2x
Za pewne macie racje i właściwie zgadzam się z Wami.

OTS to jak Tort, a cast to tylko wisienka na torcie. Zapewne im więcej takich wisienek tym lepszy Ots.

Swoją drogą będę miał teraz okazje przetestować to na własnym otscie i zobaczymy ile graczy będzie z tego korzystało.
 
oj tam gadasz wisienki nie zawsze dodają lepszego smaku do tortu.
 
Czasami znajdzie sie 10 na 1000 graczy ktorzy uzywaja casta. Taka prawda...


Tak btw to mialem przeczucie ze to Ty Elf, albo Inwob. To bylo za piekne w tym nie pieknym swiecie i srodowisku ;s :$
 
czy mało osób z tego korzysta , castujac u iwona pierwsze pod czy jakieś battle niejednokrotnie mialem 50/50 osób na casie
 
wiadomo jestem nieinteligentnym hosterem.
ale do rzeczy jeśli faktycznie jest tak jak elf mówi to bardzo ciekawa sprawa, jeśli to serwis inwoba to i tak wątpię by chciał działać na szkodę innych serwów... może to rodzaj swoistej rehabilitacji?
dodatkowo jeśli chcesz stopować ten projekt to działasz na szkodę OTS - ograniczysz rozwój ots w chwili gdzie naprawdę zatrzymaliśmy się w tyle w stosunku do globala. częste bany serwerów, a przez to mało konkurencji naprawdę hamują rozwój i w konsekwencji jest to jeden z powodów że tibia staje się mniej atrakcyjna

dodatkowo żyjemy w państwie bezprawia czego jestem dowodem. Składałem już tyle zawiadomień itp, łącznie z wyciągami z banku(tak płaciłem żeby mieć nie zbite dowody), nagranymi rozmowami i archwium gg które potwierdzili sobie ze jest autentyczne od samego gg oraz dałem dokładnie dane osób szantażujących mnie i prokuratura po 1,5roku śledztwa, kilkudziesięciu listów jak to zbierają materiał dowody od telekomunikacji,banku i innych takich firmek i dwóch przesłuchaniach mnie, zebrania materiału z hosteam i ovh umorzyła śledztwo. A bajeczki na komendzie że mają już skurwiela i będzie siedział, że ma już kartoteke(kłaniam się dulin) itp są chwilowo podniecające ale finalnie do dupy...

Za co mam kurwa niby siedzieć, chyba za odwieszone wyroki i to nie w sprawach komputerowych. Wypierdalaj z scierwem intelignenty inaczej cwelu psiarnie na mnie wzywać. :) Tylko nie wiem po chuj ja szyfruje te dane :< Po za tym w ile byłeś pewien, że to ja byłem? A nie jakaś byle jaka pizda podająca się za mnie? :)
 
Last edited:
Cast, czy ja wiem. Gracze expiący na botach będą oglądać innych graczy expiących na botach.
 
Cast, czy ja wiem. Gracze expiący na botach będą oglądać innych graczy expiących na botach.

Gracze expiacy na botach, mogą oglądać wojny gildii, wypady na questy, eventy na które niestety się nie załapali itp.
 
Witam.

Widzę że narobił się tu niezły bałagan, dużo niepotrzebnych postów.

Pierwsze odpowiem do Elfa: pokaż która część kodu (nowe funkcje) jest zabrana z Twojego casta, a ją zmienię ;) Mam nadzieje że nie będziesz tu podawał nazwy zmiennych, bo to już by była głupota ;)

W projekcie biorą udział cztery osoby, fakt że jedną z nich jest inwob i wspomógł w dużej mierze kod do serwera. Jeśli komuś to przeszkadza to niech po prostu nie używa tego co mamy zamiar zrobić.

Cast system był dodawany parę razy na premiere, na chwile obecną miał za każdym razem crasha ale każdego z nich zdiagnozowałem i naprawiłem, dziś przepisałem w dużej części kod i dodałem go za zgodą skeyby na serwer feba.mine.nu, możecie oglądać już z niego casty logując się na na otcast.net port 7171. Przeprowadzimy jeszcze testy obciążeniowe takie jak logowanie kilkunastu spectatorów na sekunde lub spam dużej ilości pakietów.

W ciągu ostatnich trzech dni poprawiono sporo debugów i problemów z castem, działa na chwile obecną bez debugów co możecie zobaczyć logując na podany wyżej ip.
Z nowych funkcji widocznych dla użytkowników dodaliśmy:
- Spectatorzy mogą ze sobą pisać priv
- Automatyczny mute, aby uniknąć spamu
I kilka innych mało istotnych bugów oraz literówek.

Ze stroną są opóźnienia, pojawi się w drugiej połowie września.
 
@elf
<b>Już teraz po swoich graczach rozsyła pliczki na swojego botneta, a co dopiero zrobi z Wami?</b>

O co chodzi z tymi paczkami bo mój 13letni bracholek grał na narvi i ziverze. Na szczescie ma swojego laptopa, ale jeśli mógł sciągnąć jakiś syf to wolę wiedzieć.


@Inwob
<b>W projekcie biorą udział cztery osoby, fakt że jedną z nich jest inwob i wspomógł w dużej mierze kod do serwera. Jeśli komuś to przeszkadza to niech po prostu nie używa tego co mamy zamiar zrobić.</b>

Niżej upaść się nie da. Tworzysz alter ego po kompromitacji w temacie xina. Teraz jeszcze piszesz że w projekt zaangażowane są 4 osoby. Może powiedz nam czym zajmują się 4 osoby w takim projekcie bo coś mi się nie wydaje ze piszecie kod we 4 i z tego co widze to ty robisz wszystkie poprawki/dodatki wiec czym zajmuje sie inwob czyzby niczym? Poza tym jeśli stworzyłeś tutaj konto "firmowe" o nazwie otcast to czemu wypowiadasz się per "ja" a nie my? Jeszcze jeśli ty nie jesteś inwob to ciekawe kto inny zakladałby nowe konto by pochwalić się swoim projektem. Czy nie ktos o watpliwej reputacji na otland? Tylko ty miales wkrete na te casty jak nikt inny? CZEŚĆ INWOB:)
 
@elf
<b>Już teraz po swoich graczach rozsyła pliczki na swojego botneta, a co dopiero zrobi z Wami?</b>

O co chodzi z tymi paczkami bo mój 13letni bracholek grał na narvi i ziverze. Na szczescie ma swojego laptopa, ale jeśli mógł sciągnąć jakiś syf to wolę wiedzieć.


@Inwob
<b>W projekcie biorą udział cztery osoby, fakt że jedną z nich jest inwob i wspomógł w dużej mierze kod do serwera. Jeśli komuś to przeszkadza to niech po prostu nie używa tego co mamy zamiar zrobić.</b>

Niżej upaść się nie da. Tworzysz alter ego po kompromitacji w temacie xina. Teraz jeszcze piszesz że w projekt zaangażowane są 4 osoby. Może powiedz nam czym zajmują się 4 osoby w takim projekcie bo coś mi się nie wydaje ze piszecie kod we 4 i z tego co widze to ty robisz wszystkie poprawki/dodatki wiec czym zajmuje sie inwob czyzby niczym? Poza tym jeśli stworzyłeś tutaj konto "firmowe" o nazwie otcast to czemu wypowiadasz się per "ja" a nie my? Jeszcze jeśli ty nie jesteś inwob to ciekawe kto inny zakladałby nowe konto by pochwalić się swoim projektem. Czy nie ktos o watpliwej reputacji na otland? Tylko ty miales wkrete na te casty jak nikt inny? CZEŚĆ INWOB:)

Jeb tam ale go rozszyfrowałeś niczym Sherlock Holmes
 
Poprosiłem o zamknięcie tematu ponieważ zaczyna odbiegać od celu jego stworzenia.

Inwob ma tutaj konto Nemezis, do niego proszę pisać ew. skargi lub pytania.

Kod dodawany po stronie serwera będzie dostępny dla wszystkich i będziecie mogli spytać dowolnego programistę c++ lub admina tutaj o jego bezpieczeństwo.

Jeśli elf ma zarzuty odnośnie kodu niech podeśle na pw co jest jego i zostało bezprawnie użyte (ja takiego czegoś nie widzę), a zostanie to usunięte, to chyba najlepsze rozwiązanie.

Jak są jakieś dodatkowe pytania lub propozycje proszę pisać prywatną wiadomość na ten profil.

Kolejny temat już z końcowym kodem i opisem samodzielnej instalacji powstanie niedługo, wtedy sami to ocenicie, oczywiście jeśli macie wiedzę na ten temat.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top