• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OpenTibia czyli my

no tak ale jaki jest twoj pomysl na dobry ots? musimy pomyslec sensu nie ma robic 7.6 bo jest thora i nie bedziemy im zabierac graczy :D bo Polacy
wiec ja bym proponowal cos na 10+ addony + mounty to duza mozliwosc pytanie tylko czy oplaca sie robic custom mape od 0? czy moze skleic otlandowe? ja bym wzial starego tfs'a :D i cos dolozyl do niego
 
a moze 8.6 bo cały czas jest na TOPie i zrobic pare dobrych bajerow. Posklejać otlandowe i dorobic swoje questy eventy itp itp ?
 
serio mam zajawke na zrobienie dobrago OTS, a tutaj sie dogadamy tak sprawnie wiec napiszcie do mnie na gg 8993956, zrobimy konferencje i ustalimy co i jak. Na poczatku moge byc hosterem do czasu kupna dedyku
 
jak 8.6 to pomyśl o antybocie bo ja z elfami nie gram xD
choćby taka axera.pl

inferno.gif
deviltower.gif

mapy robione auto borderem i najebane chuj wie czego a i tak 900 online o chuj tu chodzi ? :D simon dinera itp ja nie ogarniam jak to ma graczy serwery na edycje XD
 
Człowiek się stara by ładne zdjęcia w oryginalnym rozmiarze sprite'ów zrobić a tu ktoś w RME screena zrobi, wytnie w mspaint i bahh 1000 ppl online :)
 
Człowiek się stara by ładne zdjęcia w oryginalnym rozmiarze sprite'ów zrobić a tu ktoś w RME screena zrobi, wytnie w mspaint i bahh 1000 ppl online :)
robienie wszedzie tego samego efektu jakoś mnie nie przekonuje :p + te sprity na 2 obrazku popatrz tylko kryształy z kopalni? czy może te kolumny ? o ogniu nie wspomne xD bo chyba się ziomek nieźle musiał zjarać jak to mapował :D ( bo na 1 to wejście jest troche ograniczone ale 10.+ sprity i mogło by to wyglądać :)
 
Mało kiedy udzielam się na otlandzie a na polskim kanale to moja pierwsza wiadomość.

1. Osoby - bez tego ani rusz. Nie ma co dyskutować o pomyśle w momencie gdy nie ma się odpowiednich osób na danym stanowisku.
Potrzebujecie kilku osób które mają zapał, chęci i CZAS. Tworzenie jakiegokolwiek projektu więcej niż pół roku to porażka.
2. Pomysł - kolejny element który przyczyni się do tego czy uda wam się wybić ze sterty podróbek które są tworzone z gotowców. Jedynie kreatywny nowatorski pomysł oraz odpowiedzialni ludzie mogą się wybić w obecnym systemie OT.
3. Marketing - Za dwie rzeczy w życiu nie zapłacę, za seks i za reklamę. Znajomość marketingu, sprzedaży produktu oraz robienie tzw. hajpu wśród swojego serwera to klucze do sukcesu. Ludzie w 90% nie wiedzą czego chcą do puki tego nie zobaczą, trzeba potrafić sprzedać im nowe możliwości oraz własną idee.
4. Mapa - Bez dobrze przygotowanej mapy nie ma co myśleć o większym sukcesie. Spotkałem się z wieloma rozwiązaniami zarówno na serwerach war - fun - full rpg które są całkowicie błędne względem gracz > mapa. Podczas projektowania mapy trzeba przeanalizować każdy szczegół, bardziej odczuwalne jest to na serwerach war gdzie każdy krok gracza jest ważny. Początkowo mapę można tworzyć bez detali (raw pallet, mieszaniem groundów itp.) aby zobaczyć jak przebiega praca. W momencie gdy maper ma wolne godziny przerobowe powinien edytować stare elementy na nowe.
5. Klient - 8.6 lub najnowszy.

"Posklejać otlandowe i dorobic swoje questy eventy itp itp ?" , "serio mam zajawke na zrobienie dobrago OTS"

Te dwa zdania się wykluczają.

Jednakże powodzenia,
Kregox
 
Obecnie pracujemy nad war serwerem, jeżeli ktoś czuje się zmobilizowany pomóc, zapraszam do kontaktu.
 
Obecnie pracujemy nad war serwerem, jeżeli ktoś czuje się zmobilizowany pomóc, zapraszam do kontaktu.
W sumie to mam maly pomysl ktory moglby byc ciekawy na serwerze
Achievements
Zabij 100 osób poszczególnej klasy postaci
Zabij innego gracza solo?
Double kill?
Pieniadze, itemy , addony w zaleznosci od trudnosci achievementu? :p
 
Wszystkie wary są nudne, a wystarczy wprowadzić rozwiązania ze zwykłych FPSów.
 
nie mam zamiaru rejestrowac sie na torgu daem ci moj pomysl tutaj albo go wykorzystasz albo nie bez sensu mam konto tworzyc by napisac to samo xd
 
jak 8.6 to pomyśl o antybocie bo ja z elfami nie gram xD
choćby taka axera.pl

inferno.gif
deviltower.gif

mapy robione auto borderem i najebane chuj wie czego a i tak 900 online o chuj tu chodzi ? :D simon dinera itp ja nie ogarniam jak to ma graczy serwery na edycje XD

To gowno ma tak duzo online bo tam jest straszny SPOOF, gram moze 100os.
Jak widze to Xinn od otservlist malo sie ineteresuje wiec latwo takiego spoofa mozna bylo by dodac i byc wysoko. Jestes wysoko to aautomatycznie wiecej ludzi wbija na twojego serwa, a jestes wysoko bo masz duzo ludzi "online".
 
no maja afk system wylaczony bo chary stoja w temple na dinerkach xD raz sie zalogowalem po tygodniu w tym samym miejscu i brak animacji logowania xDD i 200 innych osob w temple (stoi w ubraniach wszyscy zieloni 8 lvle hhe)
 
Back
Top