• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Opinie na temat otos.pl

Micki

New Member
Joined
May 16, 2009
Messages
538
Reaction score
4
Witam,

Chciałem się spytać czy ktoś korzystał z hostingu otos.pl jak tak to jakie macie o nich zdanie? Są warci polecenia czy może odwrotnie. Czekam na wasze odpowiedzi.
 
Jak masz jakiegos dobrego OTSa to pierdol te wszystkie tibia servers,eotsy i otosy pierdolony bo to komercja jest i scierwo jedno wielkie ;]
 
wykup sobie serwer na
ovh.pl i lej na tych, którzy chcą na tobie zarobić, bo na ovh placisz stale jedną cenę a na tych "hostingach" rządają sobie % od smsów - czyli np hosting kosztuje cie 200zl normalnie, a zarabiasz 1000zl, wtedy musisz im zaplacic zapewne 50% od tej sumy czyli 500zł, do tego z tego co tam pisze oni dają Ci pieniądze, więc wszystko idzie na nich (dotpay/paypal/daopay), wg mnie to śmierdzi oszustwem, niech cie wygląd ich strony nie zwiedzie - ściągnięty jest z layout4za.pl żal ;d

edit : ofc to bylo na temat host.tibiaservers.net
 
Gadałem z admine otos.pl i użytkownikiem otosu i sprawa jest taka że sms shop jest na mojego dotpaya a cena za dedyka zależy od średniej ilości zużytej pamięci ram w miesiącu.
 
Jeżeli nie masz pieniążków na "normalnego" dedyka to już lepiej na początku pohostuj 2-3 miechy na komputerze (jeżeli masz go w miare.. internet tak samo) i wtedy jak już zarobisz pieniążków troche to przestawiasz się na dedyka... te wszystkie:tibiaservers.net, eots.pl, otos.pl to zdzierają kase... a jeżeli masz małe zarobki z sms shop to chcieli 100% kasy z zarobków + mała dopłata - czyli jeszcze wychodzi na minus (moj znajomy tak mial...)

A jeżeli już mimo wszystko chcesz taki "hosting" to polecam eots.pl, moim zdaniem najpewniejsze źródło.
 
Komputer mam bardzo dobry, internet w miarę. Ale nie mam najmniejszej chęci w bawienie się w hostera...
 
Mam pieniądze ale jak każdy normalny człowiek przed zakupem szukam najtańszej i najbardziej korzystnej oferty. Jeżeli nie będzie nic kożystnego, kupię dedyka z ovh. Nie mam zamiaru marnować ots'a którego tak długo robię na mój komputer... Gdzie potem nie mogę grać, serfować po internecie czy rozmawiać przez skype.
 
Polecam VPS4u.pl :: Najtańsze serwery VPS bardziej się opłaca kupić i np dokupić +128 mb ramu za 6zł, możliwość dokupienia adresów IP też jest.

A później jak potrzebujemy lepszego serwera to inwestujemy w niego
np serveradmin.pl, albo ovh.pl, kimsufi czy inne hostingi. :)

#Topic:
Otos.pl czy inne eotsy, tibiaservers śmierdzą!
 
Zdecydowanie za mało ramu, moja mapa teraz (na windzie co prawda) żre ponad 300 mega a przed hostowaniem ze 2-3x urośnie
ale jakieś war servy czy clean evo da rade
 
Polecam VPS4u.pl :: Najtańsze serwery VPS bardziej się opłaca kupić i np dokupić +128 mb ramu za 6zł, możliwość dokupienia adresów IP też jest.

A później jak potrzebujemy lepszego serwera to inwestujemy w niego
np serveradmin.pl, albo ovh.pl, kimsufi czy inne hostingi. :)

#Topic:
Otos.pl czy inne eotsy, tibiaservers śmierdzą!

Idź z tym vps'em hostować swojego ots'a i daj limit graczy na 5. Przeczytaj może najpierw pytanie w 1 poście jak chcesz odpowiedzieć.
 
Idź z tym vps'em hostować swojego ots'a i daj limit graczy na 5. Przeczytaj może najpierw pytanie w 1 poście jak chcesz odpowiedzieć.

pewnie jesteś ten który tylko umię zainstalować apache2??
innych nie ma: a wymieniać można byłoby do syta lighttpd,
nginx or more. :D

Tak wogóle zawsze można dokupić pamięc ramu, 512 + 128 mb ramu = 640 MB RAM umiem matematykę ? :p
 
Ty mój mistrzu matematki.
Nie chce tego twojego vps'a za 24zł. Rozumiem że może ciebie nie stać na lepszą(i nie naśmiewam się z ciebie w tym momencie) maszynę ale mnie stac i nie chce byle gówna co reklamują "Najtańsze serwery vps"
 
super, znasz nazwy trzech serwerów www, z czego aż dwa można zainstalować z paczek bez żadnej dodatkowej konfiguracji, pro?
 
Back
Top