• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTServ

kret

K R E T O W N A G E
Joined
Apr 4, 2008
Messages
947
Reaction score
6
Location
PяOLAND
No więc mam problem z OTServ 0.6.3_SVN trunk



W TFS ujednolicono zwracane wartości logiczne do true i false, i czy by się dało też załatwić tak w otservie bo np.
if doPlayerTakeItem(cid,5898,30) == TRUE then
nie działa bo jeśli dobrze pamiętam to to jest
LUA_NO_ERROR
zamiast

probowalem przeklejac z tfsa do global.lua
TRUE = true
FALSE = false
ale wtedy prawie kazda funkcja zwracała wartość logiczną zamiast np pozycje jak
getThingfromPos

Licze na was opentibiowskie koksy ! ;d
 
Hehehe, no dobra. A jest ktoś w stanie mi pomóc ? Z tego co wiem to Ty masz jakieś pojęcie o tym bo też się otservem zajmujesz :$ Przepisywanie każdego skryptu od nowa to trochę czasochłonna rzecz^_^
 
Hehehe, no dobra. A jest ktoś w stanie mi pomóc ? Z tego co wiem to Ty masz jakieś pojęcie o tym bo też się otservem zajmujesz :$ Przepisywanie każdego skryptu od nowa to trochę czasochłonna rzecz^_^

Notepad++
szukaj w plikach
Uwzglednij wielkosc liter
wybierz katalog
?????
profit
 
kto koks? jedyna osoba mająca otserv to pietia, a on nie jest koksem, tylko burokiem ze wsi.

gdyby nie gasior to twoj tfs bys miał tylko to bo nikt by nie chcial tego gowna. otserv jest lepszy od tfs tylko ma jedna wade dla noobow nie pszeznaczony ^ ^ bo za trudny
 
tfs ma sporo funkcji przydatnych głównie w fun/noob otsach, ale co wersje elf zmienia nazwy funkcji co wymaga od noobow choć troche pracy(może nawet czegoś sie uczą przy tym... ta jasne)
 
gdyby nie gasior to twoj tfs bys miał tylko to bo nikt by nie chcial tego gowna. otserv jest lepszy od tfs tylko ma jedna wade dla noobow nie pszeznaczony ^ ^ bo za trudny

Gesior? A to ciekawostka, napisal w chuj zasobozernych skryptow, ktore dal na forum i dzieki temu TFS owni? No chyba nie, popatrz na funkcjonalnosc TFS'a, a OTServa...
 
Gesior? A to ciekawostka, napisal w chuj zasobozernych skryptow, ktore dal na forum i dzieki temu TFS owni? No chyba nie, popatrz na funkcjonalnosc TFS'a, a OTServa...
Pewnie chodzi o account makera + sms shop.
 
Przecież na otservie też da się używać gęsiora aac i sms shop więc w czym problem ? :thumbup:


@topic


To jak ktoś wie jak pomóc:D?
 
Code:
TRUE = LUA_NO_ERROR
?
reki sobie uciac nie dam bo true to wartosc logiczna wykorzystywana w eiekszosci jezykow i moze sie cos posrac, ale testnac mozesz.
 
Bo teraz w global.lua mam takie coś :F

Code:
-- Booleans consts
TRUE = 1
FALSE = 0


-- Error consts
LUA_ERROR = -1
LUA_NO_ERROR = 0
LUA_NULL = 0

któreś z tych wyjebać przed dodaniem tego co podałeś up?



edit
jak dodałem to Twoje
Code:
TRUE = LUA_NO_ERROR
to nawet nie moge wejsc na postac :> lista postaci sie wczyta i dalej connecting to the game world... please wait ; d


edit2
chyba zrobiłem
 
Last edited:
teraz mam tak

-- Booleans consts
TRUE = 1
FALSE = 0


-- Error consts
LUA_ERROR = -1
LUA_NO_ERROR = 1
LUA_NULL = 0


Tylko czy teraz może mi się przez to server wypierdalać ;O?
 
Last edited:
Grunt to udany sylwester z OpenTibią :) Pietia sie zakochal!


A prawda jest taka, że Pietia jak czegoś potrzebowałeś do OTServ-a to skąd brałeś? Nie no, oczywiście nie z TFS, no wcale...
 
Grunt to udany sylwester z OpenTibią :) Pietia sie zakochal!


A prawda jest taka, że Pietia jak czegoś potrzebowałeś do OTServ-a to skąd brałeś? Nie no, oczywiście nie z TFS, no wcale...

Wow ze wszedlem na forum bo ktos mi napisal o 4.00 to nie znaczy ze sylwester z ot roftl .
Niby co z TFSa bralem ?
Edit : tak tak ci co teraz kochaja elfa mozecie zjezdzac mi :>
 
Last edited:
Wow ze wszedlem na forum bo ktos mi napisal o 4.00 to nie znaczy ze sylwester z ot roftl .
Niby co z TFSa bralem ?
Edit : tak tak ci co teraz kochaja elfa mozecie zjezdzac mi :>

A LuaSQL to kurwa sam wymyśliłeś, że można by użyć w OTServ:)
 
Back
Top