• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist.org VS otslist.eu

Nom, to że ximmi leci na kase to jest wiadome, ja nie miałem żadnych problemów z usunięciem z zbanowaniem serwera, ale słyszałem że jak ktoś do niego zacznie to z niewiadomych przyczyn ots jest banowany.
 
On banuje server, nastepnie ty rozpaczony piszesz, oferujesz pieniadze wzamian za usuniecie bana, on przymuje i nastepny ban leci dla kogos innego i znow to samo.
 
w ovh masz 4 ip, więc jak dostaniesz bana to co za problem zmienić Ip ?
 
i max po jednym dniu znowu dostaniesz bana po za tym to nie problem dodać regułkę na cwaniaka z zmiennym ip :p
 
ciekawe ile przyjmuje ?
Jak oferowałem mu 250zł, to mnie wyśmiał :>

A jak ja kupiłem nowe IP i dodałem to w ciągu 5min, ban jakiś chyba automat :_)

Oh takie życie
 
Upadna jesli ciagle bedzie to samo.
1)free ptk dla gildi

free pkt dla gildii tak postępują tylko servery na których w krótkim czasie będzie restart więc administrator servera ma na to wy*ebane a gracze są zajarani

2)exp stage = w 1h wbicie lvla o 15% mniejszego niz kogos kto expil 24h

i o to właśnie chodzi ma się mało tracić a dobrze pkować warować i bawić ;]

3)Rl mapy = te same questy / te same miejsca / takie same wary ... wszystko

jeśli właśnie będzie cały czas tak jak mówisz to nie upadną bo gracze właśnie tego szukają i na to liczą są real mapki z nowymi questami tylko xinn je eliminuje by nie mieć konkurencji a graczy i tak bardziej interesuje war/restart/bot/war/restart i tak w kółko obecnie 20 % szuka nowych questów a 80 % wara/bota/restartu startu new serva do zabawy czyli pk/wara więc jeśli administratorzy serwerów będą postępować w taki sposób jaki opisałeś to otsy nie upadną.

Jak oferowałem mu 250zł, to mnie wyśmiał :>

gdyby nie miał swoich serverów na ots liście to 100 zł by mu starczyło był by nawet zadowolony ;)

unbanujac ciebie tracił by prawie tyle ile ty byś zyskiwał na swoim ots ^^

zmieniłem ip, dodałem serwer, znowu ban ;p

bo miałeś 200 + online gdybyś miał max 100 graczy to pewnie po tygodniu dostał byś bana lub w ogóle ;]
 
Last edited:
Nie pierdolcie ze tylko otervlist.org daje bany za free (o ile tak jest). otslist.eu zbanował mi enforie na starcie i cóz poradzic ? xd
 
Back
Top