• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist.org

Status
Not open for further replies.
Nie
Słyszałem że to dla tego że mam najnowszy svn i status.cpp inny niż na 0.3.6pl1 nie wiem ile w tym prawdy ale na mail jeszcze mi nie odpowiedzieli ...
 
A moim zdaniem powinno pozwolic na Spoofa ... Przynajmniej na jakis czas bylo by widac co by sie dzialo
Bo Teraz to nie fer. Slabe otsy sie wybijaja dzieki spoofie a lepsze niechca ryzykowac i tkwia na 100~ graczach bo inni spoofuja.
 
A moim zdaniem powinno pozwolic na Spoofa ... Przynajmniej na jakis czas bylo by widac co by sie dzialo
Bo Teraz to nie fer. Slabe otsy sie wybijaja dzieki spoofie a lepsze niechca ryzykowac i tkwia na 100~ graczach bo inni spoofuja.

Zaprzeczasz sam sobie ?
Spoofy sa banowane i to najlepsze rozwiazanie. Chcialbys widziec na liscie otsy gdzie jest 999k graczy ? Bo tak bedzie jezeli pozwola na spoof. Wtedy na liscie nie znajdziesz juz nic porzadnego.
 
Trimera@ mówisz ,że konkurencja a k44 przewyższa hexane o wiele i co mają bana? - nie , jeśli rzeczywiście jesteś sprawiedliwy to na pewno Cię odbanują :)
 
Rozmowa skończyła się w momencie gdy poprosiłem o kontakt z osobą której rzekomo atakowałem strone ( w celu wyjaśnienia sytuacji), co do zarzutów to kompletnie ich nie rozumiem ;] bajeczki wyssane z palca.
 
Nie ma konkurencyjnej listy serwerów i dlatego tak się dzieję. Mogą sobie banować kogo chcą i z byle powodu.
 
Temat stary, ale dyskusja ciekawa. Gdyby było jeszcze pamiętne ots-list.org, to otservlist nie banowało by kogo popadnie. Wyobraźcie sobie sytuację, że TOP 2 strony otservlist.org, usuwają tam swoje serwery i dodają na innej TOP Liscie :p.

Ots-list.org, jak na tamte czasy to i tak ładną popularność zyskało, z tego co pamiętam było 1500~ osób online (na stronie!) w dzień.
 
A może się orientujecie, mam wykupione np. podświetlenie na 30dni, a nagle jeb ddos i baza zaczyna szaleć wtedy na liście robi się 2000graczy i w tym momencie dotaje bana. Czy xinn oddaje monety lub kase za podświetlenie?
 
A może się orientujecie, mam wykupione np. podświetlenie na 30dni, a nagle jeb ddos i baza zaczyna szaleć wtedy na liście robi się 2000graczy i w tym momencie dotaje bana. Czy xinn oddaje monety lub kase za podświetlenie?

Tak, oddaje. Jak dobrze pamiętam to jest to proces automatyczny, po banie dostajesz zwrot( oczywiście odlicza monety, za zużyty już czas).
 
Otservlist.org jest tera juz za bardzo popularna i dlatego tak robia.. nie maja co robić to banuja ..
 
Dawidku, twoja lista nigdy nie będzie aż tak popularna hehe. :)
 
Nigdy do Xinna nic nie miałem, bo zawsze odbanowywał moje serwery, w sumie to nawet nie wiem czemu czasami na starcie ban, ale dobra. Tylko teraz niech mi nie mówi, że atakowałem jakiś serwer ots który okazuje się być jakimś sklepem :| Samowolka i tyle, to nie jest w porządku. Tym bardziej opis bana (nara.) Spoko, dowiedziałem sie na starcie za co, gdyby nie moje maile gówno bym wiedział, nie daje się nawet sytuacji wyjaśnić, bo jak? kiedy nie wiesz komu co i gdzie? Co to jest? gdy ktoś coś na kogoś powie, a nie rozmawia się z drugą stroną, tylko wyciąga konsekwencje.
 
Wiesz Xinn i jego zasady, podpadłeś mu i masz przejebane. Znam zioma co kupił monety i potem poleciał w chuj, wycofał kase z pp. Do dziś się bany zarywa, a to było z rok temu heh. Z xinnem różnie bywa jak ktoś tam już powiedział, odpowiedz jest nie raz z godzinkę a nie raz to kurwa z tydzień się czeka. Ale zawsze odpowiada. :)
Triamera powodzenia.
 
Nigdy do Xinna nic nie miałem, bo zawsze odbanowywał moje serwery, w sumie to nawet nie wiem czemu czasami na starcie ban, ale dobra. Tylko teraz niech mi nie mówi, że atakowałem jakiś serwer ots który okazuje się być jakimś sklepem :| Samowolka i tyle, to nie jest w porządku. Tym bardziej opis bana (nara.) Spoko, dowiedziałem sie na starcie za co, gdyby nie moje maile gówno bym wiedział, nie daje się nawet sytuacji wyjaśnić, bo jak? kiedy nie wiesz komu co i gdzie? Co to jest? gdy ktoś coś na kogoś powie, a nie rozmawia się z drugą stroną, tylko wyciąga konsekwencje.

Wszystko rozumiem, ale czemu się przybijasz że ddosujesz?
 
Temat stary, ale dyskusja ciekawa. Gdyby było jeszcze pamiętne ots-list.org, to otservlist nie banowało by kogo popadnie. Wyobraźcie sobie sytuację, że TOP 2 strony otservlist.org, usuwają tam swoje serwery i dodają na innej TOP Liscie :p.

Ots-list.org, jak na tamte czasy to i tak ładną popularność zyskało, z tego co pamiętam było 1500~ osób online (na stronie!) w dzień.

ktoś skasował mojego posta ale to ja specjalnie odkopałem ten temat by było o czym gadać xd

xinn przestanie banować servery za jakieś 2 lata bo wtedy inne ots listy będą bardziej sławne

otslist.eu

otstatus.org

tibialist.com

xinn banuje dla jaj byle kogo czasami słusznie czasami nie głownie dla tego by niektóre z jego otsów się nie rozpadły :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top