• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist.org

Status
Not open for further replies.
a mój noobwar stoi już sobie z 10 miesięcy bez bana ;p
nie mam żadnych no-log i innych więc jest chyba troche sprawiedliwy
 
ktoś skasował mojego posta ale to ja specjalnie odkopałem ten temat by było o czym gadać xd

xinn przestanie banować servery za jakieś 2 lata bo wtedy inne ots listy będą bardziej sławne

otslist.eu

otstatus.org

tibialist.com

xinn banuje dla jaj byle kogo czasami słusznie czasami nie głownie dla tego by niektóre z jego otsów się nie rozpadły :p

heh, jak on banuje to słusznie. Ale jak banują te jebane jego boty to nie raz nie słusznie, ale tylko jeden e-mail i unban done. Za 2 lata to chyba otsy w chuj upadną... :(
 
Xinn nie banuje, tylko wszystko idzie z automatu... Żeby nie było serwerów z 9999x graczy i nie musiał przy tym siedzieć całymi dniami i pilnować...
 
Xinn nie banuje, tylko wszystko idzie z automatu... Żeby nie było serwerów z 9999x graczy i nie musiał przy tym siedzieć całymi dniami i pilnować...

Niet. Nie które eliminuje sam. Powiem więcej, dodaje regułki o nazwach OTSów. Czysty przykład Don Daniello: dostał bana za to, że w nazwie miał "Master". :D
 
Patologia ! , on banuje tylko tych co oszukują , żałosne jest zakładanie beznadziejnych tematów typu " BAN ZA FREE" , proponuje zamknąć temat . Osoba która założyła ten temat i dostała bana na pewno oszukiwała i teraz próbuje swoje bajeczki wkręcić wszystkim -.-
 
Patologia ! , on banuje tylko tych co oszukują , żałosne jest zakładanie beznadziejnych tematów typu " BAN ZA FREE" , proponuje zamknąć temat . Osoba która założyła ten temat i dostała bana na pewno oszukiwała i teraz próbuje swoje bajeczki wkręcić wszystkim -.-

Wmawiaj sobie tak dalej. Dostaniesz bana i będzie płacz.
 
Drakos1337 - Troche jest w tym prawdy, jak xinn banuje ręcznie to zawsze za coś, a jak ten jego automat czy tam bot to nie zawsze, miałem już takie coś, dostałem bana za nic, wystarczy wysłać do niego wiadomość i serwer odbanuowuje. Xinn jest uczciwą osobą.
 
Drakos1337 - Troche jest w tym prawdy, jak xinn banuje ręcznie to zawsze za coś, a jak ten jego automat czy tam bot to nie zawsze, miałem już takie coś, dostałem bana za nic, wystarczy wysłać do niego wiadomość i serwer odbanuowuje. Xinn jest uczciwą osobą.

Nie jest, wiesz czemu i ja też wiem : )))
 
Nie jest, wiesz czemu i ja też wiem : )))
E tam, Xinna aż tak dobrze nie znam, ale prowadziłem z nim małą konferencje mailową i widać, że to jest naprawdę równy gość. Ja mam swoje zdanie.

Co wiesz na jego temat ciekawego?, pochwal się... Lepiej pilnować swojego biznesu i nie wpierdalać się.
 
Last edited:
E tam, Xinna aż tak dobrze nie znam, ale prowadziłem z nim małą konferencje mailową i widać, że to jest naprawdę równy gość. Ja mam swoje zdanie.

Ta ja tez wiem czemu texonek dostał bana. ;] i napewno nie za niewidnosc
 
Jedyne co wam mogę powiedzieć to to, że nie wszystko z nim w porządku i banuje jak chce, jeśli ma akurat taki nastrój.
 
Tak przyznaję sie dostałem pare razy bana, każdy chyba wie o co chodzi. Xinn'a odpowiedz brzmiała tak:
Banik 30dniowy lub wgrywasz system pokazujących ludzi na afku i po problemie. Z nim da się dogadać tylko, że to trzeba umieć. A co do ciebie Dawidku to dostałem bana nie uczciwie bo rekordy nice wchodziły, ten automat jebną mi bana. Kazał mi wykonać restart serwera i jak doszła ilość graczy do tych co była to unban. Unban :> Więc gz!
 
Wejdźcie na szczyt otservlist to porozmawiamy, przypierdolić zawsze się do czegoś można ;] tyle w tym temacie.
 
Jego lista - robi co chce.

/thread
 
Patologia ! , on banuje tylko tych co oszukują , żałosne jest zakładanie beznadziejnych tematów typu " BAN ZA FREE" , proponuje zamknąć temat . Osoba która założyła ten temat i dostała bana na pewno oszukiwała i teraz próbuje swoje bajeczki wkręcić wszystkim -.-

zobaczymy jak będziesz kiedyś mieć 200 + online
 
hehe ^^ miał i więcej... Pamiętam czasy RoxorA sam tam kiedyś siepałem. ;)
 
miał to nie znaczy ze ma kiedyś mogłeś mieć nawet 300 i to w exit tibii bez bana xd

a mój noobwar stoi już sobie z 10 miesięcy bez bana ;p
nie mam żadnych no-log i innych więc jest chyba troche sprawiedliwy

stoi głownie dla tego ze nie jest to rl mapka

Trimera@ mówisz ,że konkurencja a k44 przewyższa hexane o wiele i co mają bana? - nie , jeśli rzeczywiście jesteś sprawiedliwy to na pewno Cię odbanują :)

chłopie tylko debil by banował aż tak inne servy będąc adminem nie można być najlepszym im mniejszy przypał tym lepszy...

Rozmowa skończyła się w momencie gdy poprosiłem o kontakt z osobą której rzekomo atakowałem strone ( w celu wyjaśnienia sytuacji), co do zarzutów to kompletnie ich nie rozumiem ;] bajeczki wyssane z palca.

jeśli on cie odbanuje straci na tym sporo pieniędzy kiedyś mu to nie robiło bo miał może 1 server a inni na jego ots liscie swoimi otsami zarabiali więcej niż on właściciel przemyślał to i ma kilka serverów a rl mapki przeszkadzają mu najbardziej wiec zapomnij o zdjęciu bana.

co do tego xinna mogę powiedzieć tyle pewnie każdy z nas mając aż za bardzo popularna ots liste banował by za darmo niektóre servy zarabiając dzięki temu kokosy na swoich serverach ^^

tylko ja bym tak jak on nie postępował gdzie prawie całe jego dane są ogólnie dostępne w internecie tylko jego wagi nie ma.

jego lista niech robi co chce jednak na pewno kiedyś się doigra...
 
Last edited:
Popatrzcie sobie serwery nie polskie czy maja glupi skrypt na exit characters .
Sprawdzilem okolo 10 z top listy i mial tylko 1 gdzie na polskich serwerach jest 10/10 ...
Kolejny dowod na to ze banuje serwery za jedno wielkie gowno tylko po to by konkurencyjny serwer dostal bana na miecha a potem sie znow musial wybijac gdzie zwykly email od niego by wystarczyl a jak nie poskutkuje to dopiero ban ...
Widac serwerom nie polskim nie zalezy na tym by miec ten glupi skrypt bo po co skoro xinn sie nimi nie interesuje no bo na co? skoro one mu nie zagrazaja.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top