• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTSHost.org - Nowy Hosting!

Lion94

Banned User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
744
Reaction score
6
Location
Poland
OTSHost.org - Pierwszy taki hosting, z programem partnerskim

Witajcie drodzy użytkownicy! Przedstawiam wam OtsHost.ORG- hosting nowej generacji!
Posiadamy również dobitnie wymyślony i własny autorski program partnerski, polega on na tym że reklamujesz nasz serwis na fora internetowe, bloga, my to sprawdzamy a ty otrzymujesz rozliczenie od nas.
Niektóre firmy z hostingiem OTS wogóle nie płaciły klientowi, poprostu swojego klienta zbywali, mamy zamiar to zmienić!


Nasze zalety:

- Szybkie serwery VPS i dedykowane z dyskami SSD/SATA w 3 lokalizacjach (Francja, Poznań, Gdańsk)

– Ochrona przed atakami DDoS

- Pomoc techniczna 24/7h

- Akceptujemy każdą mapę, klient od 8.60 - 9.x (najnowszy),
ew. niższy klient po ustaleniu.

- Nikomu nic nie kradniemy, działamy jak należy

- Szybkie łącza gwarantowane do 1gb/s

Podział zysków:

- otrzymujesz od nas 50/55%, możliwa negogacja, zapraszamy do formularza
- miesięczne rozliczenie wypłat
- możliwość wynajęcia u nas (kupno po połowie ceny)
- gwarancja tylko u nas!

W przyszłości możliwe że będziemy działać jako firma, sprawdź przekonaj się - nie zwlekaj!
Program partnerski, jest dostępny dla wszystkich - został co dopiero otwarty,
szczegóły po napisaniu do nas.
Zapraszam!
 
Last edited:
NPC Frodo w pakiecie?

comment_rKrwfCwCHih9LKHXfABp0OaRk3dfepk9.jpg
 

Attachments

  • comment_rKrwfCwCHih9LKHXfABp0OaRk3dfepk9.jpg
    comment_rKrwfCwCHih9LKHXfABp0OaRk3dfepk9.jpg
    75.6 KB · Views: 3 · VirusTotal
Bo jak pewnie widzisz to nie te czasy kiedy w tibie grał każdy. Na otservlist.org - Open Tibia Server zostały tylko dwie strony serwerów i aż 6 przekracza 100 graczy. Zostali tylko starzy ogarnięci ze swoimi maszynami. Oczywiście może jakiś nowy napaleniec do Ciebie wbije, ale na pewno nie przedłuży hostingu o kolejny miesiąc.
 
Yhm wiem, ja to zrobiłem z czystej po prostu zajawki, ktoś skorzysta to spoko. Liczę się z tym , że ktoś może nie skorzystać.
Więc każdy wariant jest możliwy. Są lepsze biznesy, zarobki - pomijając to.
Zapraszam do oferty :)
 
Last edited:
Po stronie www, wygląda mi to na to, że po prostu zamawiasz za kogoś serwa w jakiejś firmie hostingowej + masz jego pliki i za to chcesz kase...
 
Lubię czytać regulaminy, a punkt pierwszy mnie rozwalił:
Regulamin strony internetowej OTSHOST.ORG:

1. Wszystkie oferty są składane z Live-Chatu, oraz na maila drogą prywatną/ew. przez Gadu-Gadu żadna instancja sądu nie ma prawa zbadać żadnych z tych spraw.


2. Administrator nie odpowiada za umieszczone na serwerach pliki,


uważane one są za prywatne i nikt do nich oprócz klientów nie ma prawa do nich wejść.


3. Administracja nie jest odpowiedzialna za backupy. Jednak może zrobić kopię zapasową dla danego klienta.


4. Sprawy handlowe drogą prywatną nie mogą być nikomu udostępniane, ani na forum.


5. Udostępniane konto SSH jest darmowe. Opłaty w tym charakterze są pobierane, z zysków serwera 50/50% (czyli połowa dla nas, połowa dla klienta).


6. Zyski są dzielone w danym miesiącu rozliczeniowym, może to być 7 dzień miesiąca.


7. Dla każdego klienta mamy osobną ofertę, jednak podejście takie same.


8. Administrator pilnuje spraw opłacań okresowych za serwery.


9. Administrator może odstąpić od umowy z klientem, gdy dany serwer nie będzie miał żadnych zysków.


10. Odpowiedzi na maile są udzielane do 24h.
 
Lubię czytać regulaminy, a punkt pierwszy mnie rozwalił:

OK, punkty nie potrzebne zostały przemianowane czyli zmienione. Regulamin zaktualizowany.

@kuzyn:
Nie akurat, nie biorę w sensie nie okradam klienta, dla plików.
Ten hosting opiera się na tym że zyskuje na tym klient i usługodawca, czyli ja.
Jak masz jakieś pytania to zadaj je właśnie na live chacie, to odpowiem na wszystko.
Dostęp do roota SSH dostaję klient, serio - owszem ja te pliki mam, ale na co mi one?
 
otsy upadaja ; (((((((((((( trzeba wskrzesic ;(

Chyba ukraść, zjebać i dać do downloadu :D.

Po miesiącu bez kompa wszedłem na otservlist to się zdziwiłem, mało ludzi już w to gra.
 
Chyba ukraść, zjebać i dać do downloadu :D.

Po miesiącu bez kompa wszedłem na otservlist to się zdziwiłem, mało ludzi już w to gra.
No - teraz np. Orion, gdzie kiedyś grało dużo graczy, teraz 10 online średnio ;/.
 
No - teraz np. Orion, gdzie kiedyś grało dużo graczy, teraz 10 online średnio ;/.

Nie mówię o otsach sprzed 30 lat, ale przed miesiąca, dwóch w kwietniu jak byłem w pl co 3 dni startowało jakieś chujowe evo, na liście było w chuj tego, a teraz jest kilka.
 
no faktycznie coraz to mniej tych otsów czyżby hosterzy się dorobili swojego pierwszego miliona i zrezygnowali? a może każdy coś po kryjomu szykuje jakąś petardę?:D
 
no faktycznie coraz to mniej tych otsów czyżby hosterzy się dorobili swojego pierwszego miliona i zrezygnowali? a może każdy coś po kryjomu szykuje jakąś petardę?:D

szykują i to żebyś wiedział, każdy prawie z nas się ukrywa, mamy dwa oblicza, więc nie wiadomo kiedy kto się obudzi i ruszy do działania, "my" mamy słowiańską krew, a co do hejtów to mam na nich wyje... i tyle! :)

@Potar:
pokaż co ty umiesz zrobić, niby takiego w cmsie, ok?
gdybym mial dużo wolnego czasu to bym coś zrobił, przy drugim projekcie mam zamiar nieco się wysilić - napewno kiedyś napiszę swojego cms-a a kiedy to będzie? nie wiem.
 
Po miesiącu bez kompa wszedłem na otservlist to się zdziwiłem, mało ludzi już w to gra.
Wiele serwerów ma bana u xinna oraz Vestia bierze 2000 typa(nie że cały czas online ale tak około tak chyba z dziennie gra 2000 stałych graczy) czyli gdyby upadła i by się podzielili po 200 osób na różne serwery to mielibyśmy dodaktowo 10 serwerów z liczbą online 200+
 
Back
Top