• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PATRYK WE NEED YOU

O kolorororowoy :D haha witam witam, co sie dzieje u was koledzy z dawnej paczki.
 
Grubson, sir shadowcores trzeba zdominowac znowu hehehehe Adzio miał grać ale tira odpalił i ni ma go :D
 
O kolorororowoy :D haha witam witam, co sie dzieje u was koledzy z dawnej paczki.

Jak z dawnej paczki jak nikt cie gruby nie zna... Chociaż nie. Pewnie na bramce zawsze na meczach stałeś. xD
 
Ja to sir czasu nie mam na gierke chyba :D to bez sensu a wez mi napisz kto gra z wami z takich starych osobek? graja lokufy/shledery/anansy itp? czy nic :D
 
Jak z dawnej paczki jak nikt cie gruby nie zna... Chociaż nie. Pewnie na bramce zawsze na meczach stałeś. xD
Wee lukasz cici.
 
ananas chyba gra, ja to nie gram, a marek to zapierdala w indesicie za 1500zł i wali mefe z patrykiem na weekendzie
 
Czaje czaje, e to jebac tego shadowa :D myslalem ze cos warjatow gra.
 
ananas chyba gra, ja to nie gram, a marek to zapierdala w indesicie za 1500zł i wali mefe z patrykiem na weekendzie

ja to tam slyszalem ploty ze ten maro caly to pozyczke na siebie wzial w providencie zeby patryka splacic bo hunta dostal bo suppli na inq nie doniosl
 
Ja, Ananas, Carmaross, Buła, Trampek, Patanou Patataj, Deszczu, Edzio, Sprzedam Siostre, Scooby, Rozowy, Kaczy.
Reszty nie znam. Jakas tradówa.
 
Zobaczymy, jutro caly dzionek siedze i nadrabiam zaleglosci ze szkoly, wiec wieczorem napisze do cb rozowy na priva. W sumie to chce mi sie cos w tej gierce pobic :D jakas tam kase na morcie bym dal jakiemus typowi za kilka kk czy cos zeby szybko chara wy expic, ale ja to i tak czas only wieczorami 19+
 
noo Maro popadł w długi, dlatego chara na amberce musi opchnąć
 
A slyszalem lokuf ze tez zaczneisz grac jak ja zaczne, to prawda?
 
No ta Maro z Patrykiem na originalu gdzie 10 osób online runki robią od 15 dni ale coś gadasz Lokuf.

Gruby jak coś to pisz i na łeb szybciutko dostaniesz.
 
To rób gruby teamek nawet na tydzień, żeby tylko wyjaśnic sytuacje na naszym otsie. Trzeba gówna znowu na warzone1 wyjebać gdzie ich miejsce, a potem możemy nie grać.
 
No zobacze jutro dam znac, jak macie tam jakies kontakty to mozecie popisac do ludzikow takich co by chcieli pograc nawet te 2-3 tygodnie :D
 
ja to walcze na uczelni, bo to moga byc moje ostatnie chwile xdddd

ALE, z racji, ze jakies kurwy mnie chca tutaj ciupać to mogę wjechać, tylko niech mi ktoś powie czy sie te mwalle da wyjebać
 
Zrobi się temacik na forum i się zlecą. xD

@SynProkuratora

Da się tylko trzeba jakimś jebanym sprite editorem się pobawić.
 
Back
Top