• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PATRYK WE NEED YOU

zabijamy przygarnolem cie z hffow poi jak wszedles na gore i pisales nie bijcie ja tylko na expa wiec stul pizde
 
zabijamy przygarnolem cie z hffow poi jak wszedles na gore i pisales nie bijcie ja tylko na expa wiec stul pizde
ale Ty sie wez pierw naucz pisac, przeciez gosciu nie wiem jak Ty luckowi CV na alfonsa napisales. Lap znicza and gogo on cemetery [*].

A po drugie to ja nie wiem jak mozesz grac z ludzmi co Cie cisna jak ostatnia kurwe XDDDDD Nie chodzi mi o to, zebys odszedl, bo wygraliscie dzis, tylko pomysl nad tym lbie jebany, bo widze inteligencje to masz chyba po Lucjanie ^^
 
ale Ty sie wez pierw naucz pisac, przeciez gosciu nie wiem jak Ty luckowi CV na alfonsa napisales. Lap znicza and gogo on cemetery [*].

A po drugie to ja nie wiem jak mozesz grac z ludzmi co Cie cisna jak ostatnia kurwe XDDDDD Nie chodzi mi o to, zebys odszedl, bo wygraliscie dzis, tylko pomysl nad tym lbie jebany, bo widze inteligencje to masz chyba po Lucjanie ^^

A co wy macie braterski szacunek do siebie na vt? Ja pierdole ludzie przegraliście życie, łzy mam w oczach jak wiem, że kolejna pokolenia młodzieży mają przyjaciół tylko na vt XD
 
bez kitu, jest jedna zasada, dobre vt to takie, na ktorym jest ciągła ciupa


jebać cie luco frajerzyno od sir mietka, co jak zajebali ava to wstał i z lucem śpiewał mazurka dąbrowskiego
 
A co wy macie braterski szacunek do siebie na vt? Ja pierdole ludzie przegraliście życie, łzy mam w oczach jak wiem, że kolejna pokolenia młodzieży mają przyjaciół tylko na vt XD
Tak samo sie cisniemy, ale popatrz jak ludzie Siwka cisna xD Od najgorszych rzeczy i nawet nie pierdol, bo nie znam innej osoby, ktora tak cisna jak Siwka :D
 
elo lokuf frajerzyno ci ci stara czeresnie zbierala na giewoncie w zime podjedz na pw
 
a co tu kurwa za bozydary sie wypowiadaja? won mnie na lad leszcze jebane z grzyborii od sir alberta z tirany


btw siema warjaty
 
tego tu jeszcze brakowalo, najebales juz st pierra czy dalej ruchasz niedźwiedzie w ontario
 
CHuj ze typ pewnie liczy bijcie tego BAHTOLLO BAHTOLLO a tam chuj nawet takiego targeta niema to elo...


translate : retard .
 
^up gosc ktormu zajebalem rsr i plakal dwa tygodnie
moglbym Cie wynajac do krecenia kostki ale cos tam pierdolisz
 
Back
Top