• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pewien problem który dotyczy wszystkich hosterów ots.

ktoś już doszedł do tego jak bugować te itemki?

Dziś ktoś mi pokazał takiego zbugowanego ssa
 
Jezeli ktoś ma możliwość to niech sprawdzi ssa który leży na Ankrahmun z 0 charges, czy po założeniu go, oraz po uderzeniu, nie zbuguje się on tak jak to opisałem.
 
Trimmer, do bugowania ssa wystarczy zwykły stone skin 5 charges i byla jaka postać, może być nawet noobchar 8lvl
 
nie wiem czy powiem, aktualnie wiem tylko po części, tylko obserwowałem gościa który bugował ssa. dziś wieczorem lub za 3 dni się do wiem o co kaman
 
Też u mnie się bawili z tymi ss-a, koleś nie grał tylko wchodził na ots-a i pokazywał -.-
 
Niech ktoś się tutaj wypowie, jak zapobiec tym zabawą z amuletami.
 
Też u mnie się bawili z tymi ss-a, koleś nie grał tylko wchodził na ots-a i pokazywał -.-

nie dziwie się ze nie grał gra z prawie niekończącym się ssa nie miała by sensu

Niech ktoś się tutaj wypowie, jak zapobiec tym zabawą z amuletami.

nie ściągać gotowego syfu z internetu i problem z głowy.
 
Triper, twoje posty tylko ukazują twoją inteligencję...

błąd z stone skinami to coś z tfsem, mogę się założyć. On wgl. nie powinien dopuszczać amuletów, które mają 0 użyć
 
Ja pierdole zrobta se cos takiego.
Lua:
local GMname = "Zdzisieq was rozpierdoli"
function onEquip(cid, item, slot)
	if isPlayer(getPlayerByName(GMname)) and (not isInArray({1, 2, 3, 4, 5}, item.count))
		doPlayerSendChannelMessage(getPlayerByName(GMname), "", "Gracz" ..getPlayerName(cid).. " probowal uzyc dziwnego ss'a.", TALKTYPE_CHANNEL_W, 0)
        return false
	end
end
Tylko sprawdzcie najpierw.
 
albo isc spac obudzic sie i zapytac sie samego siebie co ja wczoraj odjebal
 
Back
Top