• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

php c++ lua i inne tego podobne

cwelkens

Banned User
Joined
Apr 16, 2013
Messages
16
Reaction score
0
tak sobie siedze czytam wiadomości i wpadłem na naprawdę zajebisty pomysł nauczenia się takich wlasnie rzeczy , nie mam tu namysli stawiania jakichkolwiek otsow , lecz mam do was zasadnicze pytanie , od czego zacząć przez co isc i na czym konczyc? oczywiście nie tylko z tych wymienionych w temacie

aha w tych sprawach jestem zupełnie zielony , nic nie potrafie , dlatego pytam was od czego zacząć
 
wDZsbha.jpg

D4tnycb.jpg


Do wyboru do koloru, wszystko za pół ceny :3
 
A komu wpłacamy pieniążki i jak wygląda kupno "za pół ceny"? Bo sam ciekaw jestem, niektóre kursy mają naprawdę dobre.
 
Normalnie, płacisz połowę eduwebowi i eduweb Ci daje kurs, potrzeba jeszcze pewnego tajnego hasła które im wyjawiasz przy kupnie a oni obsypują Cię kursami za pół ceny.


Trzeba być nowym w internety żeby kupować cokolwiek za pełną cenę, lulz.
 
No no, wujek google wszystko znajdzie, i to za free - najlepiej zaś uczyc sie w internecie za friko i powiekszac swoja wiedze niż kupowac jakies durne ksiażki, z co niektórych nie ma żadnego pożytku. Ktoś kiedyś pisał, że jakiś tam znanny "colo" wywodzi się z nauki w internecie, więc sami też spróbujcie, aż do skutku ; )
 
Normalnie, płacisz połowę eduwebowi i eduweb Ci daje kurs, potrzeba jeszcze pewnego tajnego hasła które im wyjawiasz przy kupnie a oni obsypują Cię kursami za pół ceny.


Trzeba być nowym w internety żeby kupować cokolwiek za pełną cenę, lulz.
A ja wiem, że to kant, bo nie ma takich "haseł" tam. Może zechcesz oświecić nas jakimiś dodatkowymi informacjami?
 
Ciekaw jestem co odpowie, bo tak tu wkręca, że ma wszędzie zniżki, ale raczej wszędzie pracować nie może. Wolontariatu robić też by nie zdołał wszędzie.
 
Lepiej grac w necie mistrza internetu (lecz nikogo to nie rusza), i pisać pod każdym postem "o tam mam hosting znajdziemy coś dla Ciebie"," Ooo łap tu masz książkę mam zniżkę 50%", a nikt tego nie kupi a w myślach (potencjalnego nabywcy) krążą mu myśli "O kurwa temu to się w internecie powodzi".

Ale to tylko moje skromne zdanie.


BTW: Miałeś odejść na zawsze z PB co się stało że postanowiłeś wrócić? Nigdzie Cię nie przyjęli jako bożyszcza memberów?

Oczywiście zapewne weźmiesz moją wypowiedź jako atak na Twoją osobę, ale nie myśl tak, jestem tylko obserwatorem :)
 
Last edited:
Lepiej grac w necie mistrza internetu (lecz nikogo to nie rusza), i pisać pod każdym postem "o tam mam hosting znajdziemy coś dla Ciebie"," Ooo łap tu masz książkę mam zniżkę 50%", a nikt tego nie kupi a w myślach (potencjalnego nabywcy) krążą mu myśli "O kurwa temu to się w internecie powodzi".

Ale to tylko moje skromne zdanie.


BTW: Miałeś odejść na zawsze z PB co się stało że postanowiłeś wrócić? Nigdzie nie przyjęli Cię jako bożyszcza memberów?
Coś w tym jest, ale czy Lanceq mógłby być tak złym charakterem i oszukiwać Nas pod względem zniżek, które nam oferuje?

@temat
Ja polecam tutoriale nie książki. Książki są dla frajerów.
 
Lepiej grac w necie mistrza internetu (lecz nikogo to nie rusza), i pisać pod każdym postem "o tam mam hosting znajdziemy coś dla Ciebie"," Ooo łap tu masz książkę mam zniżkę 50%", a nikt tego nie kupi a w myślach (potencjalnego nabywcy) krążą mu myśli "O kurwa temu to się w internecie powodzi"
nie no tak to sobie nie pomyślałem , ale żeby wydawac hajs na takie rzeczy to nie , wole spedzic powiedzmy 6h i znalesc taki sam bądź podobny kurs i mieć te 50zl czy ile w kieszeni



@TOPIC

btw odpowiedzieliście , podaliscie linki za co jestem wam naprawdę wdzięczny ale dalej nie wiem od czego zacząć (czyli nauke czego mam zacząć na początku)
 
Coś w tym jest, ale czy Lanceq mógłby być tak złym charakterem i oszukiwać Nas pod względem zniżek, które nam oferuje?

@temat
Ja polecam tutoriale nie książki. Książki są dla frajerów.

Nie wnikam :) nawet jak ma 100% zniżki to mnie nie rusza, ale wyraziłem tylko opinię obserwatora, a wejdę tu raz na tydzień żeby poczytać co tam u was :)

@TEMAT

Ja osobiście polecam tutoriale jak snejk, kiedyś nauczyłem się pisania PHP albo prymitywnych programów w au3/vb tylko po to bo coś było np. płatne, i głowiłem się dziesiątkami godzin jak napisać coś aż w końcu człowiek uczy się i pisze wszystko co chce.
 
Z jednej strony racja ale z drugiej strony pobierać z chomika płatnego e-booka to też nie fajnie.
 
Nie ma problemu, nie wzialem tych slow do siebie, nie przejmuje sie opinia robakow.
 
Last edited by a moderator:
Coś w tym jest, ale czy Lanceq mógłby być tak złym charakterem i oszukiwać Nas pod względem zniżek, które nam oferuje?

@temat
Ja polecam tutoriale nie książki. Książki są dla frajerów.

Powiedz to mojej polonistce. Ja osobiście polecam zacząć od Symfonia C++ Grębosza. Później Pasja C++
 
Back
Top