• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pliki z mojego dysku wprost na dedyka...

Status
Not open for further replies.

Kuczmen

New Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
103
Reaction score
0
Witam.
W jaki sposob moge bezposrednio wysylac pliki na serwer dedykowany do okreslonego folderu. Korzystanie z darmowych ftp juz mnie dobija...
 
debian based os
Code:
sudo aptitude update && sudo aptitude install proftpd
i masz ftp server na dedyku
 
Na serwerze dedykowanym mam linux... U siebie windows.
 
Dobra Lef.
To, że masz tyle passkóff reputacji, to nie znaczy, że możesz po nas jechać jak chcesz.
Mam Ci tyle do powiedzenie, bo Cię uważam za osobę nie konkretną, sorry.
 
Dobra Lef.
To, że masz tyle passkóff reputacji, to nie znaczy, że możesz po nas jechać jak chcesz.
Mam Ci tyle do powiedzenie, bo Cię uważam za osobę nie konkretną, sorry.

Jakbyś nie był debilem, to bym Cię nie jechał.
A że jestem niekonkretny to wiem, chociażby dlatego, że nie mam siły się zebrać i wydać 0.3.2 ;p

ps. 'konkretną' - jaką? przymiotnik, 'nie' z przymiotnikami piszemy razem :]
 
Słuchaj, ja naprawdę mam szacunek dla Ciebie... uwierz mi, może dlatego, że jesteś Developerem TFS'a. Ale uwierz mi, że to nie znaczy, że możesz nam jechać. Wiem, że mogłem popełnić błędy - coraz więcej ich jest, ale wiesz, każdy uczy się na błędach.
Nie mam 17 lat, jak zapewne ty masz, mam tylko 15 xD więc uwzględnij to w mojej pierdolonej odpowiedzi.
 
Last edited:
Słuchaj, ja naprawdę mam szacunek dla Ciebie... uwierz mi, może dlatego, że jesteś Developerem TFS'a. Ale uwierz mi, że to nie znaczy, że możesz nam jechać. Wiem, że mogłem popełnić błędy - coraz więcej ich jest, ale wiesz, każdy uczy się na błędach.
Nie mam 20 lat, jak zapewne ty masz, mam tylko 15 xD więc uwzględnij to w mojej pierdolonej odpowiedzi.

jego wiek
Code:
Date of Birth
    30th March, 1991 (17)
raczej to nie on popelnia wiekszosc bledow tylko OpenTibia.
chociaz kto wie niektore bledy ktore sa w tfsie nie wystepuja w OT
 
jego wiek
Code:
Date of Birth
    30th March, 1991 (17)
raczej to nie on popelnia wiekszosc bledow tylko OpenTibia.
chociaz kto wie niektore bledy ktore sa w tfsie nie wystepuja w OT

Darowalibyście te 20 dni ;p

Nie jestem wszechwiedzący, a pracuje nad 0.3 od samego początku praktycznie sam i nie jestem w stanie wszystkiego wychwycić.
 
Darowalibyście te 20 dni ;p

Nie jestem wszechwiedzący, a pracuje nad 0.3 od samego początku praktycznie sam i nie jestem w stanie wszystkiego wychwycić.

a czemu legendarny talaturen ci nie pomaga mial chyba pracowac od rc1 nad tfs 0.3 ?
 
Elf ale nie badz przez to, ze pracujesz nad tym sam, zly na caly swiat.

Obrazanie kazdego, kto o cos pyta (ok, niektorych trzeba, bo to co robia przekracza wszelskie granice) jest bezcelowe. Wyzywanie kazdego i umniejszanie mu takze dobrym sposobem na poszanowanie, respekt i kolezenskie stosunki nie jest. Nikt nie ma watpliwosci co do tego, co umiesz. Przez to na pewno kazdy cie szanuje i jest za to wdzieczny.

Jestem PEWIEN, ze moglbys pomoc czesci osob z tego forum wybic sie, douczyc czegos. Dac jakies wskazowki tak, zeby po jakims czasie mogli ci pomoc w byciu developerem. Daj cos w siebie z tym kierunku, a my - forumowicze - tez damy. Gwarantuje ci ;)
 
Elf ale nie badz przez to, ze pracujesz nad tym sam, zly na caly swiat.

Obrazanie kazdego, kto o cos pyta (ok, niektorych trzeba, bo to co robia przekracza wszelskie granice) jest bezcelowe. Wyzywanie kazdego i umniejszanie mu takze dobrym sposobem na poszanowanie, respekt i kolezenskie stosunki nie jest. Nikt nie ma watpliwosci co do tego, co umiesz. Przez to na pewno kazdy cie szanuje i jest za to wdzieczny.

Jestem PEWIEN, ze moglbys pomoc czesci osob z tego forum wybic sie, douczyc czegos. Dac jakies wskazowki tak, zeby po jakims czasie mogli ci pomoc w byciu developerem. Daj cos w siebie z tym kierunku, a my - forumowicze - tez damy. Gwarantuje ci ;)

Jadę tylko tych, których trzeba- spójrz na ostatnie tematy.
 
No ale jadac po kims nie sprawdzisz, ze bedzie madrzejszy. Juz lepiej pobanowac takich, ktorzy pytaja sie jak kupic dedyka itd niz tracic na nich czas i odpisywac.

W kazdym razie zbieraj sie w sobie i wypuszczaj 0.3.2, bo wszyscy tego potrzebujemy.
 
No ale jadac po kims nie sprawdzisz, ze bedzie madrzejszy. Juz lepiej pobanowac takich, ktorzy pytaja sie jak kupic dedyka itd niz tracic na nich czas i odpisywac.

W kazdym razie zbieraj sie w sobie i wypuszczaj 0.3.2, bo wszyscy tego potrzebujemy.

moze ma jakies krytyczne bugi jak z traceniem polaczenia 0.3.1 i nie moze jeszcze wydac 0.3.2 ? ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top