• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pliki z mojego dysku wprost na dedyka...

Status
Not open for further replies.
moze ma jakies krytyczne bugi jak z traceniem polaczenia 0.3.1 i nie moze jeszcze wydac 0.3.2 ? ...


"A że jestem niekonkretny to wiem, chociażby dlatego, że nie mam siły się zebrać i wydać 0.3.2 ;p"
Not really ;)

Elf, taka metoda dziala tylko u kolesi, ktorzy maja jakies polaczenie mozga z mozdzkiem. A tak - oni cie po prostu oleja i beda pytac dalej, tyle, ze innych.
 
"A że jestem niekonkretny to wiem, chociażby dlatego, że nie mam siły się zebrać i wydać 0.3.2 ;p"
Not really ;)

Elf, taka metoda dziala tylko u kolesi, ktorzy maja jakies polaczenie mozga z mozdzkiem. A tak - oni cie po prostu oleja i beda pytac dalej, tyle, ze innych.

a ja, z kilkoma innymi osobami będę miał ubaw :wub:
 
Elf, taka metoda dziala tylko u kolesi, ktorzy maja jakies polaczenie mozga z mozdzkiem.
I mają most między półkulami.

KaczooH ma racje, każdy się uczy (łącznie z Tobą lfie :)) i czasem mógłbyś okazać trochę więcej wyrozumiałości, ale prawda jest taka, że sporo użytkowników nigdy nie myśli zanim napisze. Mi osobiście krytyka nie przeszkadza, ale może są ludzie, których to w jakiś sposób irytuje lub rani.
 
No bo latwiej jest zapytac na forum i otrzymac odpowiedz niz szukac samemu. Faktem jest tez to, ze forum wlasnie to po jest - aby DZIELIC sie informacja. Wiadomo, czasami trzeba poszukac czegos samemu i powtarzanie 120849 raz dlaczego jest informacja "Cannot connect to the databse." jest juz niefajne, ale jesli ktos dopiero zaczyna i ma nietypowy problem to warto mu pomoc. Jesli pomagac sie nie chce to lepiej nie zagladac do "support" wcale. Nie mowie teraz o Elfie tylko ogolnie.

Krytyka jest ogolnie bardzo potrzebna, ale zeby byla przydatna to musi byc konstruktywna. Rzucanie obrazliwymi epitetami na prawo i lewo jest niekulturalne i nieracjonalne. To, ze ktos nie potrafi zrobic czegos-tam nie znaczy, ze jest kompletnym zerem. Moze jest swietnym maperem? Moze geniuszem muzycznym? Moze laureatem olimpiady z fizyki? Nikt nie jest swietny we wszystkim.

Ale za tepieniem debili jestem, bo to tylko zasmiecanie forum. Choc czasami jest naprawde smiesznie ;)
 
Lubie umiesnionych chlopców.
 
A kim jest elf? Społeczniakiem,żeby za free pomagać? Na jego miejscu już dawno bym jebnął wpizdu to wszystko ;]
btw. wy wszyscy powinniście go chyba po nogach całować, dlatego ,że po WIĘKSZEJ części zarabiacie dzięki niemu(statystyki z ots-list: 90% serwerów = tfs).

ASUHUHASHASUHUASUHASUH
 
A kim jest elf? Społeczniakiem,żeby za free pomagać? Na jego miejscu już dawno bym jebnął wpizdu to wszystko ;]
btw. wy wszyscy powinniście go chyba po nogach całować, dlatego ,że po WIĘKSZEJ części zarabiacie dzięki niemu(statystyki z ots-list: 90% serwerów = tfs).

ASUHUHASHASUHUASUHASUH

agree tak samo jak kazdy powinien calowac linuxa i ich developerow ;p
 
A czy my teraz o tym rozmawiamy? Wydaje mi sie, ze nie.

Elf zdecydowal sie to robic i chwala mu za to.
 
o tym rozmawiamy ,że elf ma też swojego otsa i to normalne ,że na pierwszym miejscu stawia go, w końcu za coś musi opłacić prawko i kupić samochód ;] nie na temat w huj gadam ale co tam ;d

do tych którzy czekają na nowy "path" bo to by się chyba przydało najbardziej!

Dam wam info na temat patha z bezpośredniego źródła jak i 100% wiarygodnego!

-
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
-
-


-

-


-

-


-
-
-


-

-


-

-

-
-
-


-

-


-

-

-
-
-


-

-


-

-

-
-
-


-

-


-

-

-
-
-


-

-


-

-

Będzie patch = to będzie ;d a jak nie pasi to zamykać otsy! ;]
 
No bo latwiej jest zapytac na forum i otrzymac odpowiedz niz szukac samemu. Faktem jest tez to, ze forum wlasnie to po jest - aby DZIELIC sie informacja. Wiadomo, czasami trzeba poszukac czegos samemu i powtarzanie 120849 raz dlaczego jest informacja "Cannot connect to the databse." jest juz niefajne, ale jesli ktos dopiero zaczyna i ma nietypowy problem to warto mu pomoc. Jesli pomagac sie nie chce to lepiej nie zagladac do "support" wcale. Nie mowie teraz o Elfie tylko ogolnie.

Krytyka jest ogolnie bardzo potrzebna, ale zeby byla przydatna to musi byc konstruktywna. Rzucanie obrazliwymi epitetami na prawo i lewo jest niekulturalne i nieracjonalne. To, ze ktos nie potrafi zrobic czegos-tam nie znaczy, ze jest kompletnym zerem. Moze jest swietnym maperem? Moze geniuszem muzycznym? Moze laureatem olimpiady z fizyki? Nikt nie jest swietny we wszystkim.

Ale za tepieniem debili jestem, bo to tylko zasmiecanie forum. Choc czasami jest naprawde smiesznie ;)

Odpowiedz mi, które z ostatnich kilku(nastu) tematów nie zostały już poruszone? Poza tym, NIKT nie ma obowiązku odpowiadać jednemu i drugiemu kretynowi, jak nadać CHMODy, kurwa! PO TO JEST OVH : przewodniki, gdzie obaj mają serwery, żeby NAJPIERW tam szukać. Ale nie, łatwiej przyjść na forum i powiedzieć, że AAC albo silnik zjebany ;)
 
@up na pro elo poradnikach OVH może się nie znajdzie wszystkiego o administracji ale zawsze można skorzystać z google!

regards,
Wanna Fight?
 
@Lef - alez oczywiscie, ze sie z toba zgadzam :) Sprawy czysto techniczne lepiej doszukac w googlach, to oczywiste.

@Otex - Chyba cos nie tak przeczytales. Odnioslem wrazenie (po jednej z jego wypowiedzi), ze Elf juz wszystko przygotowal, lecz po prostu nie chce mu sie tego publikowac, a nie ma jeszcze cos do zrobienia. Dlatego tez prosimy go zeby jednak to zrobil, bo nam na tym zalezy, taaaak?
 
Chce opublikować to ok, nie to płakać nie będę :) Świat się nie kończy na otsach. Ewentualnie wklepcie sobie patcha od Otexa :<
 
Teraz to się zrobił OFF-Top, ale cóż.
Ja popieram po troszeczku wszystkich.
Elf teraz zapewne też nie ma czasu, bo ON też ma swojego OTS'a o wiele lepszego niż my wszyscy razem wzięci. I to jest chyba wiadome, że ON najpierw dla swojego OTS'a zrobi wszystko, a potem udostępni NAM. Jak opublikuje tego PATCH'a, to będzie dobrze, jak nie, to też będzie dobrze, bo silnik 0.3 Damsona jest dość stabilny.

Pozdro^^
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top