• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pochwal sie

Polowa z was i tak tu fake daje ,bo chca zeby mysleli ze zareaviaja kokosy nie moiwac o pele.
 
skarbówka się do was uczepi i będziecie mieli przesrane, wiecie jakie za to kary?
Kurwa u mnie już jest 2 próg podatkowy ;(
Jak nie macie pojęcia o tym to nic nie róbcie lepiej bo kary sam ogromne
 
inwob gowno wiesz na temat dotpaya, oni sami odprowadzaja podatki od uslug sms premium, kwestia za to w samym hostingu

pozatym wiesz, sa tutaj na tym forum osoby co w pare dni potrafia zniszczyc kazdego otsa, wiec radze tak za mocno sie nie chwalic xDDDD
 
ja sie nie chwale tylko mówie, dotpay odprowadza potaki ale z skarbówką trzeba się nakoniec roku samemu rozliczyć, a jeśli będziesz miał większe dochody niż 50000 rok musisz 30% podatku vat placic a nie 21
 
ja sie nie chwale tylko mówie, dotpay odprowadza potaki ale z skarbówką trzeba się nakoniec roku samemu rozliczyć, a jeśli będziesz miał większe dochody niż 50000 rok musisz 30% podatku vat placic a nie 21

bullshit, jezeli nie masz konta firmowego w dotpayu to dotpay przysle Ci PIT, z ktorym raczej kazdy wie co zrobic, pozatym prog podatkowy (podatek dochodowy kurwa, nie vat) o ktorym mowisz zmienia sie na 85k~ zł, (i to tez nie jest tak, ze trzeba od razu placic 32% od calej kwoty lol, tylko od nadwyzki) procenty tez Ci sie nie zgadzaja. jezeli masz firme to zeznania podatkowe przewaznie co miesiac sie nosi/wysyla, no chyba, ze ryczaltowo sie rozliczasz, ale no nie oklamujmy sie, polowa z tych ludzi nie ma firmy ;)
 
polowa? 99%

znam pare osob co maja, ale firmy do tego nie potrzeba, naprawde ;P
pozatym, jezeli Ty masz firme i taka wiedze na ten temat to ja nie wiem kto tu bedzie kary placic, pozdrowienia od kubańczykow
 
haha, normalnie inwob ty taki kretyn jestes ze masakra, na jakims forum pisal ze bedzie zakladal hosting tibii hahaha i ile slot ma kosztować!! omfg ;ddd jak on nie ma 12 lat :DD hahaha xd
 
kolega z gameserv.pl chciał żebym zrobił tą ankiete xd bo zastanawiał się czy by się opłacacło xd

mam dosyć więcej niż 12 xd

Wiesz, moja matka jest główna księgową w dość dużej firmie i mi wszystkie formalności załatwia ;d
 
Ja mam wszystko legalnie na ojca ,podatek odprowadzany wiec niema problemów ze skarbówką ;)
 
pryz 30% osobach ktore maja ots rodzice nie wiedzą ze ich syn/córka jest na dotpay zarejestrowany

no niepelnoletni to za bardzo sie nie zarejestruje ziomek, trzebaby podac falszywy nip co szybko zostaloby wykryte
 
za pewnie nie :)
więc nie wie do czego służy nip ^^

@down
wow, to twoja matka na dotpay rządzi? rofl!

@szczygiel
no rzeczywiście ma jaki serwer administratorować .. 4 graczy ; dd

nie wiem czy dobrze napisałem 'administratować?' xD?
 
Last edited:
wiec po ki chuj sie wypowiadasz jak gowno wiesz? lec dalej administrowac serwerem ziomus ;*
 
Originally Posted by inwob View Post
nip? oni pesel rodziców podaja ;p znam kilka takich osób co tak robia...
Przy wypłacie niefirmowej z dotpaya MUSISZ PODAC NIP! A obsługa z dotpaya na pewno to sprawdza ,bo mieliby duży problem ,gdyby od takich dochodów ich klienci nie mieli wymogu odprowadzania podatku ,nie mówiąc już o samych klientach i sfałszowaniu zeznań podatkowych...
 
A ja mam wszystko nie legalnie , nawęd dotpay-a ;] , potraficie tak ?

@ inwob : a moja mafa tex jezd ksiedowo i mofila zee olac zjebaw , bo podadadatki sia na zjebaw ta mufila na prowda :p
 
Back
Top