• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pogadajmy o wszystkim i o niczym!

Ja też nie oglądałem seriali, do czasu gdy włączyłem Comedy Central i lecieli właśnie Scrubs'y ;p
 
Kto idzie skrócić elfowi +/- 6 linijek w nogach jak będzie w Krakowie? ja mam siekierę więc ktoś niech weźmie przybory do mierzenia i zobaczymy czy optymalizacja zakończy się sukcesem :wub:
 
@Pikaczu
Czym się ten twój WAR System rożni od tego wrzuconego na neta?=P
Bo mi się wydaje że zarabiasz na kogoś pracy ;'d
 
Nie, to nie prafda bo w tamtym nie można sobie ustawiać kiedy ma się wojna skończyć i w ogole ci co go mają to wiedzą, że kod się różni, plx. Pozatym mój działa idealnie na TFS 0.3.5, 0.3.5pl1 i w ogóle <foch>

Pozatym szykuje update tego systemu i dużo dodam fajnych rzeczy (tibia.com plxplx) m.in war points, które będą dodawane bądź odejmowane po wygranej bądź przegranej wojnie, oczywiście dochodzi do tego statystyka najlepiej walczących gildii bazująca właśnie na owych war pointsach.
 
Last edited:
Back
Top